[MOC] Most, elektrownia

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
sebanm
VIP
Posty: 361
Rejestracja: 2009-08-13, 21:17
Lokalizacja: Opole

[MOC] Most, elektrownia

#1 Post autor: sebanm »

Praca przygotowana na wystawę w Pszczynie 2018 do projektu Steampunk - latające miasto Laputa

Obrazek

Obrazek

W planach mam dobudowanie kopalni węgla.

Galeria.

Awatar użytkownika
cwbatman
Posty: 34
Rejestracja: 2018-05-29, 19:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Most, elektrownia

#2 Post autor: cwbatman »

Praca bardzo, bardzo ładna. Ale nielogiczna. Skoro inzynierowie potrafią wybudować taki fantastyczny most między latającymi skałami, to nie mogą "przyciągnąć" latających skał do siebie i połączyć ich w sposób, który nie wymagałby takiego nakładu materiałów i pracy jak budowa mostu?

Ergo, praca super, 9/10 i tylko dlatego, ze ja lepiej bym ją widział jako most nad rzeką, a nie w chmurach.
Ostatnio zmieniony 2018-12-11, 15:07 przez cwbatman, łącznie zmieniany 2 razy.

meler
VIP
Posty: 422
Rejestracja: 2015-08-26, 15:04
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: meler

 

#3 Post autor: meler »

Świetny most. Porównanie może bardzo na wyrost, ale przypomina mi nieco Most Lisewski nad Wisłą (przez sentyment :)) Fajnie komponują się ażurowe elementy z ciemnoczerwonymi wieżami. Jeszcze jedno lub dwa przęsła plus tory... i byłby piękny element makiety kolejowej :)

sebanm
VIP
Posty: 361
Rejestracja: 2009-08-13, 21:17
Lokalizacja: Opole

#4 Post autor: sebanm »

meler pisze: Porównanie może bardzo na wyrost, ale przypomina mi nieco Most Lisewski nad Wisłą (przez sentyment :))
I słusznie.

mw
VIP
Posty: 729
Rejestracja: 2015-05-31, 17:42
Lokalizacja: Mosina
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#5 Post autor: mw »

świetna praca, fotka tego nie oddaje ale widziałem ją na wystawie i naprawdę jest wielka(długa) oddaje założony klimat, bardzo ładnie wyszły wieże :)

Jellyeater
VIP
Posty: 2363
Rejestracja: 2014-03-16, 16:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#6 Post autor: Jellyeater »

Prace jest efektowna, ale nie efektywna. W sumie taka absurdalna. :-)Wygląda bardzo ładnie i robi duże wrażenie. :-)
Ile by nie było to i tak jest za mało.
Szacunek do klocków, nienawiść do COBI, tak zostałem wychowany.
foto

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#7 Post autor: glaz_pimpur »

W sumie taka absurdalna
No to wszystko się zgadza, bo cała Laputa na ludzki rozum (z wyłączeniem polityków) jest bez sensu. Małe to i niestabilne. I do tego cholernie niebezpieczne dla dzieci, psów, kóz i wszelkiego inwentarza żywego.
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

ODPOWIEDZ