[MOC] Poszukiwacze insygniów króla

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
hero_king
Posty: 18
Rejestracja: 2017-07-22, 13:00
Lokalizacja: Gliwice

[MOC] Poszukiwacze insygniów króla

#1 Post autor: hero_king »

Cześć wszystkim :)

Po ponad roku przerwy chciałem wam przedstawić moją nową pracę. Niestety brak czasu sprawił, że budowałem ją bardzo długo. Jednak plan siedział cały czas w głowie i jestem zadowolony z efektu.
Mam nadzieję, że wam też się spodoba :)

Obrazek

ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek

więcej zdjęć na Flickr

Szygalew
VIP
Posty: 1584
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#2 Post autor: Szygalew »

Bardzo fajne "gaziki". Trochę zbyt "odstające" koła, ale na pewno posłużą mi za inspirację. Komnata jest nawet spoko, chociaż chyba powinno być więcej skrzyń, a mniej rozsypanych monet - no ale to Twoja wizja. Ilości monet to Ci zazdroszczę. :)
Edit: Schodki fajne. I w ogóle całość też. Tylko, że skoro gdzieś w dżungli poszukiwacze odnaleźli tajne przejście pod wodospadem, to skąd tam taka piękna dróżka prowadząca do tego miejsca? Nie powinni raczej karczować sobie tej drogi przez chaszcze?
Ostatnio zmieniony 2019-03-16, 16:51 przez Szygalew, łącznie zmieniany 1 raz.

Jellyeater
VIP
Posty: 2363
Rejestracja: 2014-03-16, 16:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#3 Post autor: Jellyeater »

Zwaliłeś tę prezentację. Po pierwsze zdjęcia. Aparat na statyw i domykasz przysłonę do 11 albo i więcej. Bo w tej chwili połowa zdjęcia jest nieostra. :-(

Po drugie miniaturki otwierają miniaturki.

A tak poza tym to jest Johnny co bardzo mnie raduje. :-) Dobrze pomyślane to wejście pod wodospadem. Te drzewka z liści palmowych są średnio choinkowe.
Ile by nie było to i tak jest za mało.
Szacunek do klocków, nienawiść do COBI, tak zostałem wychowany.
foto

Awatar użytkownika
Biedrus
VIP
Posty: 1409
Rejestracja: 2015-05-31, 17:41
Lokalizacja: Tarnów
brickshelf: biedrus

 

#4 Post autor: Biedrus »

Bardzo ładna i przyjemna dla oka praca. Komnata najlepsza, ale reszta też na bardzo przyzwoitym poziomie. Gratuluje udanego MOC-a.

Awatar użytkownika
--pg--
VIP
Posty: 221
Rejestracja: 2015-07-13, 19:30
Lokalizacja: Kraków

#5 Post autor: --pg-- »

Praca przypomina mi mapy w Heroes 3: cienka linia brzegowa z piasku, kilka odcieni zielonego, ścieżką, po której można swobodnie przejechać, kwiatki i drzewa dla ozdoby, skały stanowiące barierę i wodospad. Fajna praca.

Awatar użytkownika
Kloss
Posty: 143
Rejestracja: 2016-09-07, 17:04
Lokalizacja: Bruksela / Warszawa

#6 Post autor: Kloss »

Zdjęcia faktycznie powinny być lepsze. Sama praca bardzo mi się podoba. Czuć ten klimat Adventurers, do którego mam ogromną sympatie.
U mnie klocki "zawieszone na kołku" na kilka miesięcy, ale jak tylko do nich wrócę, to bankowo zacznę od czegoś w tej tematyce.

hero_king
Posty: 18
Rejestracja: 2017-07-22, 13:00
Lokalizacja: Gliwice

#7 Post autor: hero_king »

Szygalew pisze: Ilości monet to Ci zazdroszczę. :)
Nawet nie wiesz ile się ich naszukałem :/ . Finalnie zdobyłem je na eBay.
Zdjęcia nie są moją mocną stroną, zgadzam się. Trzeba jednak będzie zainwestować w dobry sprzęt i przede wszystkim w namiot bezcieniowy. :)

Awatar użytkownika
Deckard Cain
Posty: 369
Rejestracja: 2010-06-17, 20:16
Lokalizacja: Krosno
brickshelf: DeckardCain

 

#8 Post autor: Deckard Cain »

Praca faktycznie przypomina nieco herosów III co w sumie nadaje jej nieco uroku. Ach ta zieleń... Bardzo podoba mi się wodospad, niby prosta konstrukcja ale świetnie sprawia wrażenie spadającej pieniącej sie wody. Grota ze skarbami jest dokładnie taka jaką Johnny chciałby znaleźć. Urozmaiciłbym nieco ścieżkę po której przejechała ekspedycja żeby nie było za płasko, może jakieś szare klocki albo brązowe. Całość naprawdę fajnie wygląda.
Ostatni z Horadrimów

Awatar użytkownika
eric trax
Administrator
Posty: 2454
Rejestracja: 2011-02-28, 20:30
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: erictrax

 

#9 Post autor: eric trax »

Grota kojarzy mi się z inscenizowanymi zdjęciami z katalogów gdzie występowała stara seria Adventures. Trzeba uczciwie przyznać, że bardzo się napracowałeś. Widać ogromne postępy względem Twoich pierwszych prac. Tak trzymaj!


Jedna z rzeczy która ukuła mnie trochę w oczy przy oglądaniu zdjęć to pusta droga. Zważywszy jak wypakowane detalami są brzegi goły BP pod autami gryzie trochę w oczy. Pomyślałbym żeby dać tam bardzo niskie roślinki jakieś kałuże może małe kamienie?
Na warsztacie:
- Grimme Varitron 270 - 10%
.

Michu_666
Posty: 41
Rejestracja: 2012-04-11, 07:04
Lokalizacja: Bydgoszcz
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#10 Post autor: Michu_666 »

wodospad 10/10 ;)

ODPOWIEDZ