[MOC] Chevy Reloaded

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

[MOC] Chevy Reloaded

#1 Post autor: Misterzumbi »

Czyli poprawka z Chevroleta. Mijasper pokazal jak zbudowac opony z bialymi obwodkami i takie wlasnie chcialem miec na swoim Chevrolecie. Tylko ze kola w moim byly montowane calkiem inaczej i musialem przerobic troche przod i tyl zeby pasowaly... Skonczylo sie na modelu w duzym stopniu nowym, wedlug mnie również lepszym...
Zbudowalem od razu trzy, bo mi sie chcialo, najtrudniejszy byl zielony, nie ma po prostu tych bracketow 1x2/2x2 w kolorze zielonym, dlatego pomalowalem bestie, mam gdzies, tych bracketow mam ze sto, w kazdym kolorze teczy oprocz zielonego, dwa w te czy wewte, farbe dopasowalem pozniej w Photoshopie i juz ale wygladalo to metnie dlatego nie ma ani jednego zdjecia zielonego Chevroleta z boku... Zielone Fingerhinge zamowilem jak budowalem malucha na zielono bo wlasnie byly, niewiarygodnie drogie, ale coz nie bylo ich nigdy w zadnym zestawie...
No i pordzewialego musialem tez zbudowac, a jak. Zdanai do rdzy z klockow sa podzielone, ale przynakmniej jest to moj jedyny patent ktorego jeszcze nikt nigdy nie ukradl, takze spoko :D...



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Reszta po cenzurze: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=283575

Zdrowko

Adam
Ostatnio zmieniony 2013-09-17, 20:54 przez Misterzumbi, łącznie zmieniany 2 razy.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
martinbb
Posty: 673
Rejestracja: 2007-03-10, 14:20
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: martinbb

 

#2 Post autor: martinbb »

Pordzewiały wyszedł bardzo fajnie, poczekam na całą galerię by się dobrze napatrzyć :)
Przyjemny Chevy wyszedł :)
Inspired by NavySEALs

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2554
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#3 Post autor: V1 »

Wcale nie trzeba czekać :)

Rozumiem że to 'Bel Air' z końca 50lat?
Chyba najbardziej podoba mi się czerwony :) A z tych to rdzawy. Jest bardzo przekonujący. Szczególnie tył wygląda super. i przezroczyste skosy 1x2 jako boki przedniej szyby. I bałagan warsztatowy z murzynem.
Przy rzęchu mógłbyś jeszcze zróżnicować połysk dekli - dać jeden metallic silver czy pearl grey...
O jakim klocku dokładnie mówisz - zielony bracket '1x2 x 2x2' ?

Gdzieś na BS był taki czerwony, w dużej skali, gościu pokazał go najpierw jako złoma, a potem remont, i gotowy, piękny i lśniący.
Ostatnio zmieniony 2007-11-04, 19:26 przez V1, łącznie zmieniany 1 raz.
\/1 ______________

Awatar użytkownika
Maciej Drwięga
Posty: 1109
Rejestracja: 2004-08-08, 13:00
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: maciejd

 

#4 Post autor: Maciej Drwięga »

V1 pisze:Gdzieś na BS był taki czerwony, w dużej skali, gościu pokazał go najpierw jako złoma, a potem remont, i gotowy, piękny i lśniący.
Zapewne mówisz o El-Caracho z 1000Steine -> http://www.el-caracho.de/html/models/chevy.htm

Rdza jest boska :)
Maciej
-----
Na warsztacie kolejowo, ale jeszcze nie wiem co... pewnie kawałek bocznicy kolejowej, na ten cały bałagan.

Awatar użytkownika
Robson
Posty: 709
Rejestracja: 2006-08-31, 21:57
Lokalizacja: Łódź-Bałuty
brickshelf: robson1903
Kontakt:

 

#5 Post autor: Robson »

Powalający... Tylko odrestaurować i jeździć. Jestem pełen podziwu:)
Cb1100RR

Awatar użytkownika
ImpreSariO
Posty: 608
Rejestracja: 2007-02-24, 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#6 Post autor: ImpreSariO »

Bardzo fajny Chevy! Zdecydowanie w twoim stylu.

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#7 Post autor: Misterzumbi »

Zielony Bracket to takie cus:

Obrazek

Nima zielonego... co zrobic...

Mialem zroznicowane te dekle ale nie wygladalo to super, tymbardziej ze te dekle w prawdziwych samochodach rdzewieja jako ostatnie...

Pozatym, mam super idee jak zbudowac Felgi stalowe, ino przetestowac musze, pozyjemy zobaczymy.

Zdrowko

Adam
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

Re: Chevy Reloaded

#8 Post autor: lugomina »

Misterzumbi pisze:Czyli poprawka z Chevroleta. Mijasper pokazal jak zbudowac opony z bialymi obwodkami i takie wlasnie chcialem miec na swoim Chevrolecie.
ZdrowkoAdam
Zgrabne i boskie Chevrolety wyszly, i to jakie malutkie! - jestes Misterzumbie mistrzem i liderem w tej skali. I to jeszcze SNOT - szacuneczek!
Juz chcialam pytac, dlaczego uzbrojony w takie grozne groty na masce, ale na szczescie zdazylam sie przyjrzec oryginalnemu samochodowi ;)
A pomysl na tylne stateczniki z chromowanych sztyletów jest cudny po prostu.
Rdza bardzo pomyslowa.

...a teraz pozostaje mi równiez wytropic, jak to Mijasper buduje te biale opony :)
Ostatnio zmieniony 2007-11-05, 10:36 przez lugomina, łącznie zmieniany 1 raz.
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

Awatar użytkownika
mienso123
Posty: 319
Rejestracja: 2007-02-15, 14:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
brickshelf: mienso123

 

#9 Post autor: mienso123 »

świetny moc, podoba mi się pomysł z lusterkami :wink:

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2554
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#10 Post autor: V1 »

Opony to zdaje się te zwykłe małe oponki tyle że białe, a na to naciągnięte takie malutkie niskoprofilowe gładkie oponki http://peeron.com/inv/parts/50945 , nie?
\/1 ______________

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#11 Post autor: Misterzumbi »

Tak, te biale byly w jakims zestawie Scala, ale nie wiem kupilem garsc na BL
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Jawaws

#12 Post autor: Jawaws »

co tu dużo mówić.. piękny samochodzik, zrobiony na prawdę po mistrzezumbiuwsku.


ps. Skąd są tilesy z dziwnym wzorkiem na pulpicie kierowcy?

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#13 Post autor: Misterzumbi »

Z jakiegos Zestawu Spidermana, sa odwrocone dogorynogami, to wlasciwie grill samochodu...
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

ODPOWIEDZ