[MOC] Wiosna!

Mindstorms, WeDo, Lego Digital Desinger, Stud.io

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Rysiek
Posty: 347
Rejestracja: 2019-10-18, 13:15
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

[MOC] Wiosna!

#1 Post autor: Rysiek »

Witam Drogich Forumowiczów,

Tym razem mała praca w klimatach Lego City. Kawałek parku w wiosenny dzień. Warto zwrócić uwagę na kota, który jest mocno zaciekawiony siedzącym powyżej ptakiem.

Zapraszam do oglądania oraz komentowania.

ObrazekSpring is coming! by Ryszard Bosiak, on Flickr

ObrazekSpring is coming! by Ryszard Bosiak, on Flickr

ObrazekSpring is coming! by Ryszard Bosiak, on Flickr

ObrazekSpring is coming! by Ryszard Bosiak, on Flickr

ObrazekSpring is coming! by Ryszard Bosiak, on Flickr

ObrazekSpring is coming! by Ryszard Bosiak, on Flickr

Szygalew
VIP
Posty: 1585
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#2 Post autor: Szygalew »

Ten MOC nawołuje do łamania prawa! :)

charakternik
Posty: 20
Rejestracja: 2016-03-06, 12:18
Lokalizacja: Olsztyn
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#3 Post autor: charakternik »

Szygalew pisze:Ten MOC nawołuje do łamania prawa! :)
..w końcu na wiosnę ludzie trochę wariują a tu jest typową wiosna :-)
Bardzo podoba mi się użycie ciemniejszej zieleniny gdzieniegdzie na drzewie- robi to efekt zacienienia- super!

wielkamucha
Posty: 798
Rejestracja: 2015-01-11, 20:14
Lokalizacja: Piękne Księstwo Warszawskie
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#4 Post autor: wielkamucha »

Prosta, a jednocześnie (może nawet - dzięki temu) bardzo ładna scenka. Taka naturalna i niewymuszona. Bardzo mi się podoba.

"Fabrykę pcheł" łatwo zauważyć - w sumie szybciej ją zobaczyłem, niż te ptaszysko, na które się tak patrzy. Ale pomysł zacny :) Taki detal, który dodaje smaczku.

Podoba mi się drzewo. Nawet bardzo. Na tyle, że bezczelnie pozwolę sobie wzorować się na nim przy budowaniu swojego w realu (choć, oczywiście, coś tam pozmieniam) :)

bzzz-bzzz

Awatar użytkownika
martinb
Posty: 680
Rejestracja: 2015-01-11, 20:12
Lokalizacja: Schwiebus

#5 Post autor: martinb »

Między siedzącym, a spacerującą nie ma 2 metrów! Skandal! ;-)

Przyjemna, wpadająca w oko praca. Podoba mi się chodnik, drzewo oraz Black Monarchowa papuga. :-)

Awatar użytkownika
Rysiek
Posty: 347
Rejestracja: 2019-10-18, 13:15
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#6 Post autor: Rysiek »

Szygalew pisze:Ten MOC nawołuje do łamania prawa! :)
Oj tam, odległość 2 studów jest chyba zachowana :D
charakternik pisze: ..w końcu na wiosnę ludzie trochę wariują a tu jest typową wiosna :-)
Bardzo podoba mi się użycie ciemniejszej zieleniny gdzieniegdzie na drzewie- robi to efekt zacienienia- super!
Dziękuję za komentarz :) Z drzewami ciąglę kombinuję, drzewo dało początek całej pracy. Zastanawiam się, czy nie modfyikować tej pracy przez wszystkie pory roku :)
wielkamucha pisze:Prosta, a jednocześnie (może nawet - dzięki temu) bardzo ładna scenka. Taka naturalna i niewymuszona. Bardzo mi się podoba.

"Fabrykę pcheł" łatwo zauważyć - w sumie szybciej ją zobaczyłem, niż te ptaszysko, na które się tak patrzy. Ale pomysł zacny :) Taki detal, który dodaje smaczku.

Podoba mi się drzewo. Nawet bardzo. Na tyle, że bezczelnie pozwolę sobie wzorować się na nim przy budowaniu swojego w realu (choć, oczywiście, coś tam pozmieniam) :)

bzzz-bzzz
Dziękuję za komentarz, chciałem zbudować coś takiego lekkiego, prostego :) Tak jak wspominałem wyżej, stram się rozwijać technikę budowania drzew.
Jeżeli chciałbyś samo drzewko, to daj znać, mogę Ci wysłać projekt z Studio :)
martinb pisze:Między siedzącym, a spacerującą nie ma 2 metrów! Skandal! ;-)

Przyjemna, wpadająca w oko praca. Podoba mi się chodnik, drzewo oraz Black Monarchowa papuga. :-)
Dziękuję za komentarz :) ten wzór chodnikowy ostatnio wpadł mi w oko, lubię go :)

ODPOWIEDZ