Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[MOC] Salon Gier
Autor Wiadomość
Insomnia 

Wpisy: 164
Wysłany: 2021-03-22, 23:52   [MOC] Salon Gier

W konkursie Złote Study, w kategorii Wybraniec zdobyliśmy z Jeracem tyle samo głosów i urządziliśmy sobie dogrywkę. Tematem moca miały być lata 80te a na budowę mieliśmy 2 tygodnie.
Lata 80te kojarzą mi się z przepuszczaniem wszystkich drobniaków na automatach do gier, postanowiłem więc zbudować salon gier.

A tutaj zdjęcia samych maszyn, których trochę musiałem wyprodukować.

Tisen 

Wpisy: 147
Wysłany: 2021-03-23, 00:39   

Jak salon gier z filmu TRON.Mi sie bardzo podoba!

Swoją droga są takie muzea starych automatów i można tam za np 40pln ( bilet wstępu) grać do woli. Polecam rozrywkę jak już będzie można korzystać.

wielkamucha 

Wpisy: 435
Wysłany: 2021-03-23, 09:52   

Normalnie słychać ten zgiełk, jaki zawsze jest w takich miejscach: gong cymbergaja, "bulgotanie" automatów, brzęk monet...

Automaty wyszły bardzo fajnie, podoba mi się dbałość o detale, naklejki. Te joysticki, pady... Proste, a efektowne. Choć takich smaczków "detalicznych" jest naprawdę dużo - i ta plama na podłodze (swoją drogą - cieć chce rzygnąć? Bo minę ma nie za szczególną) i ten gołąb na dachu... Takie detale to Twój mocny punkt - i chyba znak rozpoznawczy. :)

Czy dobrze widzę, że światła w salonie są "lelekstryczne"? Nie przypadkiem tymi małymi diodkami, które ostatnio testowałeś (widzę chyba ich kabelki na suficie)? Podoba mi się to :)

Najbardziej jednak "leży mi" drzewo - zbuduję sobie chyba takie :)

JAREMA. 
VIP

Wpisy: 633
Wysłany: 2021-03-23, 09:58   

Fajnie oddałeś klimat, automaty są rewelacyjne, najlepiej wykorzystane nadruki jakie widziałem od bardzo dawna.
Jako dzieciak również przepuszczałem sporo kieszonkowych w takim salonie, w domu był komputer i PSX ale pierwsze miejsce w rankingu "Power Stone" było obowiązkowe do wbicia :)

Szygalew 

Wpisy: 773
Wysłany: 2021-03-23, 14:21   

Super! Automaty, całe wnętrze, ogólny klimat, niepocieszony łepek z mopem (bo i czym się cieszyć..:)), fasada...

Jeracowy walkman pomysłowy (chociaż bez przesady ;)) i świetnie wykonany, ale Ty się dużo bardziej narobiłeś, a i świetnych pomysłów w pracy też od groma..

Brawo!

mw 
VIP

Wpisy: 652
Wysłany: 2021-03-23, 21:21   

Super - automaty rewelka , nawet by mi do głowy nie przyszło że można coś takiego zbudować a jestem ich wielkim fanem :) nawet jeden stoi u mnie w pokoju Pac-Man

eric trax 
Administrator
Wieslav the Corn

Wpisy: 1804
Wysłany: 2021-03-24, 21:10   

JAREMA. napisał/a:
Fajnie oddałeś klimat, automaty są rewelacyjne, najlepiej wykorzystane nadruki jakie widziałem od bardzo dawna.

Potwierdzam! Choć przyznam też, że po Twoich zabawach z oświetleniem przy ostatnich pracach spodziewałbym się podświetlonych ekranów automatów i mniej światła ogólnego. Byłoby widać mniej szczegółów ale klimat wjechał by na pełnej :O

Dreamweb 

Wpisy: 26
Wysłany: 2021-03-31, 18:48   

Spędziło się w swoim czasie masę godzin w takich miejscach, choć ja głównie w latach 90-tych, no, w 80-tych też grywałem, ale wtedy mi się wydaje że te automaty wyglądały nieco prymitywniej. Albo po prostu na takie trafiałem.
A ta konkretna miejscówka kojarzy mi się bardzo z jednym Burger Kingiem w Warszawie gdzieś w połowie lat 90-tych, gdzie tak to właśnie wyglądało - na dole stoliki, na górze automaciarnia. :) Trochę żałuję, że te sprzęty (minimum w naszym kraju) mają swój złoty okres już za sobą.
Świetnie to wyszło!

glaz_pimpur 
VIP
OLD SKULL

Wpisy: 1366
Wysłany: 2021-03-31, 19:47   

Cytat:
A ta konkretna miejscówka kojarzy mi się bardzo z jednym Burger Kingiem w Warszawie gdzieś w połowie lat 90-tych, gdzie tak to właśnie wyglądało - na dole stoliki, na górze automaciarnia. :)

Plac Konstytucji:)

Dreamweb 

Wpisy: 26
Wysłany: 2021-04-01, 08:56   

glaz_pimpur napisał/a:
Plac Konstytucji:)

Tak! :) Tam gdzie teraz KFC. Ale już bez automatów. :(

Rysiek 

Wpisy: 254
Wysłany: 2021-04-18, 12:03   

Ile tu się dzieje! Ładnie, kolorowo i klimatycznie, brawo :)

https://www.flickr.com/photos/184969510@N08/">

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu