[MOC] Wanda Vision TV

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Jaskier
Posty: 291
Rejestracja: 2017-11-23, 07:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: BardJaskier

 

[MOC] Wanda Vision TV

#1 Post autor: Jaskier »

"Wanda Vision" - pierwszy z seriali należących do Marvel Cinematic Universe, który został wyemitowany na platformie Disney+, zainspirował mnie do zbudowania małej scenki.
Żeby nawiązać do tematyki serialu (poszczególne odcinki stworzone zostały w stylu seriali komediowych z kolejnych dekad), scenkę umieściłem we wnętrzu telewizora. Jego konstrukcja wzorowana jest na telewizorze z zestawu z Nintendo.

Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek

Niby nic specjalnego, ale spodobał mi się ten pomysł z telewizorem, który wpadł mi do głowy jakiś czas temu.

Zapraszam do komentowania. ;)
Ostatnio zmieniony 2021-03-24, 12:23 przez Jaskier, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
eric trax
Administrator
Posty: 2454
Rejestracja: 2011-02-28, 20:30
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: erictrax

 

#2 Post autor: eric trax »

Jest bardzo dobrze. Genialnie udało Ci się uchwycić sitcomowy styl lat 50? Nie oglądałem serialu ale po trailerach wnioskuje, że przeniesione 1/1 :D

Jeśli idzie o telewizor brakuje mi na nim trochę kolorów. Wtedy zdjęcie z czarnobiałą sceną i resztą (telewizorem) w kolorze, znacznie lepiej by wybrzmiało i kontrastowało ze sobą.
Na warsztacie:
- Grimme Varitron 270 - 10%
.

Awatar użytkownika
JAREMA.
VIP
Posty: 712
Rejestracja: 2014-08-12, 21:03
Lokalizacja: Katowice

#3 Post autor: JAREMA. »

Fajna praca, wczoraj obejrzałem pierwszą połowę sezonu, po pierwszym żenującym odcinku zaczyna się robić ciekawiej. Praca dobrze oddaje klimat serialu. Telewizor udany ale tak jak pisze eric trax, trochę za mało kolorowy. Stare telewizory kojarzą mi się z drewnianą obudową która lepiej kontrastowała by przy czarno-białej wizji, w wersji kolorowej ma to mniejsze znaczenie.

Awatar użytkownika
Rysiek
Posty: 347
Rejestracja: 2019-10-18, 13:15
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#4 Post autor: Rysiek »

Bardzo dobry pomysł, podoba mi się! :)

ODPOWIEDZ