Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[MOC] Wieczór z Johnem Williamsem
Autor Wiadomość
mw 
VIP

Wpisy: 652
Wysłany: 2021-04-21, 21:54   

Pomysł rewelka, z oczywistych względów też bardzo lubię Williamsa :) co do ilości szczegółów to głowa mała żeby to objąć hehe - na prawdę sporo czasu poświęciłeś na tę pracę

Deckard Cain 
VIP

Wpisy: 285
Wysłany: 2021-04-21, 21:59   

No to panie rozbiłeś bank!! Świetna praca. Szczerz podziwiam i gratuje pomysłu i uporu.
Nakład pracy jest tu ogromny, ze o samym filmiku nie wspomnę.
Duże BRAWA.

BHs 
VIP

Wpisy: 1817
Wysłany: 2021-04-21, 22:22   

Dzieki wielkie :).
No MW po Tobie bym się nie spodziewał innej odpowiedzi :) ("nie zapominajcie o mnie!" M. Giaccihno).
Co do samego nagrania - to tak popełnione zostały błędy. Ale... teraz możecie się uśmiać. Jak gdzieś tam pewnie wspomniałem, kręciłem całość w sobotę i niedzielę.
Kamerkę (jakieś klon a la goPro) kupiłem... w sobotę rano. Serio. I po wyjęciu z pudełka poszła w tany z marszu.
Tu objawił sie także jeszcze jeden problem - całość rozstawiłem za nisko, przez co nie mogłem wykorzystać statywu.

Zdjęcie z planu, statyw niestety nie pozwalał uzyskać prostego kąta w stostunku do ekranu (jest maksymalnie rozłożony w dół, ale blokuje go jeszcze centralna kolumna).
Podnieść całej konstrukcji, z wiadomych względów, już nie dało rady.
Widać nawet, że kamerka wciąż się ładowała.
Ostatecznie skończyłem na kamerce przytwierdzonej do monopoda, a ten leżący w miarę poziomo na poduszkach. Profeska jakich mało... :)
Niestety ten tydzień obfituje w pracę i dużo niespodzianek, tak że niestety ale dokrętek filmowych przed weekendem nie zdążę raczej zrobić :(.
Natomiast Dart dzięki za uwagi i obiecuję, że następnym razem pod tym względem technicznym będzie lepiej.
Edyta - na komórce mam filmik "od kuchni", tylko muszę go nieco, hmmm... ocenzurować. Po weekendzie postaram się go wrzucić.
Ostatnio zmieniony przez BHs 2021-04-21, 22:29, w całości zmieniany 1 raz  

DonBolano 

Wpisy: 301
Wysłany: 2021-04-23, 08:38   

Już sam filmik robi wrażenie, ale dopiero zdjęcia od kuchni ukazują prawdziwy rozmiar pracy. Wow!

dmac 
Adminus Emeritus

Wpisy: 2192
Wysłany: 2021-04-23, 13:13   

Dzieła Williamsa są melodią mojego życia od ponad 40 lat, więc jestem Ci bardzo wdzięczny za ten hołd złożony wielkiemu kompozytorowi. Pomysł jest pierwszorzędny, a ilość pracy włożonej w realizację budzi szery podziw.
Krytyczne uwagi, które już padły, generalnie uważam za słuszne, ale to niczego nie zmienia. Zbudowałeś coś pięknego.
Brawo!!!

P.S. Perfekcyjnie poskładałeś figurkę Williamsa!
P.P.S. Gdyby były dostępne wszystkie instrumenty jako "gotowce", pewnie orkiestra prezentowałaby się jeszcze lepiej, ale skoro ich nie ma, to słusznie postawiłeś na własną pomysłowość.

legosamigos 
VIP

Wpisy: 3431
Wysłany: 2021-05-01, 14:42   

Czułem się jakbym był na tym wieczorze z JW osobiście. Film, mimo, że trwał ponad 13 minut, to obejrzałem w całości. Mam tylko nadzieję, że YT nie usunie dźwięku z Twojego filmu, bo wtedy MOC stracił by troszkę na wrażeniach artystycznych, bo z tym podkładem muzycznym z różnych ścieżek dźwiękowych jest naprawdę efekt WOW :)
Ostatnio zmieniony przez legosamigos 2021-05-01, 14:45, w całości zmieniany 1 raz  

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu