[MOC] Wieczór z Johnem Williamsem

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
mw
VIP
Posty: 729
Rejestracja: 2015-05-31, 17:42
Lokalizacja: Mosina
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#16 Post autor: mw »

Pomysł rewelka, z oczywistych względów też bardzo lubię Williamsa :) co do ilości szczegółów to głowa mała żeby to objąć hehe - na prawdę sporo czasu poświęciłeś na tę pracę

Awatar użytkownika
Deckard Cain
Posty: 369
Rejestracja: 2010-06-17, 20:16
Lokalizacja: Krosno
brickshelf: DeckardCain

 

#17 Post autor: Deckard Cain »

No to panie rozbiłeś bank!! Świetna praca. Szczerz podziwiam i gratuje pomysłu i uporu.
Nakład pracy jest tu ogromny, ze o samym filmiku nie wspomnę.
Duże BRAWA.
Ostatni z Horadrimów

Awatar użytkownika
BHs
VIP
Posty: 1924
Rejestracja: 2013-04-30, 13:45
Lokalizacja: Ożarów Maz.
brickshelf: bhs

 

#18 Post autor: BHs »

Dzieki wielkie :).
No MW po Tobie bym się nie spodziewał innej odpowiedzi :) ("nie zapominajcie o mnie!" M. Giaccihno).
Co do samego nagrania - to tak popełnione zostały błędy. Ale... teraz możecie się uśmiać. Jak gdzieś tam pewnie wspomniałem, kręciłem całość w sobotę i niedzielę.
Kamerkę (jakieś klon a la goPro) kupiłem... w sobotę rano. Serio. I po wyjęciu z pudełka poszła w tany z marszu.
Tu objawił sie także jeszcze jeden problem - całość rozstawiłem za nisko, przez co nie mogłem wykorzystać statywu.
Obrazek
Zdjęcie z planu, statyw niestety nie pozwalał uzyskać prostego kąta w stostunku do ekranu (jest maksymalnie rozłożony w dół, ale blokuje go jeszcze centralna kolumna).
Podnieść całej konstrukcji, z wiadomych względów, już nie dało rady.
Widać nawet, że kamerka wciąż się ładowała.
Ostatecznie skończyłem na kamerce przytwierdzonej do monopoda, a ten leżący w miarę poziomo na poduszkach. Profeska jakich mało... :)
Niestety ten tydzień obfituje w pracę i dużo niespodzianek, tak że niestety ale dokrętek filmowych przed weekendem nie zdążę raczej zrobić :(.
Natomiast Dart dzięki za uwagi i obiecuję, że następnym razem pod tym względem technicznym będzie lepiej.
Edyta - na komórce mam filmik "od kuchni", tylko muszę go nieco, hmmm... ocenzurować. Po weekendzie postaram się go wrzucić.
Ostatnio zmieniony 2021-04-21, 21:29 przez BHs, łącznie zmieniany 1 raz.
Żaden klocek LEGO nie ucierpiał przy tworzeniu tego MOCa.

Awatar użytkownika
DonBolano
Posty: 345
Rejestracja: 2016-02-29, 15:51
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#19 Post autor: DonBolano »

Już sam filmik robi wrażenie, ale dopiero zdjęcia od kuchni ukazują prawdziwy rozmiar pracy. Wow!
Na świat spoglądam przez armatę! - www.atelierbolano.pl

Awatar użytkownika
dmac
Adminus Emeritus
Posty: 2430
Rejestracja: 2004-06-17, 19:16
Lokalizacja: Szczecin
brickshelf: dmac

 

#20 Post autor: dmac »

Dzieła Williamsa są melodią mojego życia od ponad 40 lat, więc jestem Ci bardzo wdzięczny za ten hołd złożony wielkiemu kompozytorowi. Pomysł jest pierwszorzędny, a ilość pracy włożonej w realizację budzi szery podziw.
Krytyczne uwagi, które już padły, generalnie uważam za słuszne, ale to niczego nie zmienia. Zbudowałeś coś pięknego.
Brawo!!!

P.S. Perfekcyjnie poskładałeś figurkę Williamsa!
P.P.S. Gdyby były dostępne wszystkie instrumenty jako "gotowce", pewnie orkiestra prezentowałaby się jeszcze lepiej, ale skoro ich nie ma, to słusznie postawiłeś na własną pomysłowość.
Pozdrawiam,
dmac

_________________
The absence of limitations is the enemy of art - Orson Welles

Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3941
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

#21 Post autor: legosamigos »

Czułem się jakbym był na tym wieczorze z JW osobiście. Film, mimo, że trwał ponad 13 minut, to obejrzałem w całości. Mam tylko nadzieję, że YT nie usunie dźwięku z Twojego filmu, bo wtedy MOC stracił by troszkę na wrażeniach artystycznych, bo z tym podkładem muzycznym z różnych ścieżek dźwiękowych jest naprawdę efekt WOW :)
Ostatnio zmieniony 2021-05-01, 13:45 przez legosamigos, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

ODPOWIEDZ