Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: eric trax
2020-01-06, 18:29
[MOC] Claas Scorpion 756
Autor Wiadomość
eric trax 
Administrator
Wieslav the Corn

Wpisy: 1846
Wysłany: 2021-05-09, 21:03   

legosamigos napisał/a:
Michał, i nic się nie chwalisz :)

Nie uważam, że powinienem się chwalić nieswoją recenzją zestawu CADA na forum poświęconym klockom lego :)

Za treść recenzji nie odpowiadam. Przydała by się korekta pod kątem merytorycznym. Ja zostałem poproszony o udzielenie wywiadu i tyle :)

legosamigos 
VIP

Wpisy: 3447
Wysłany: 2021-05-09, 21:42   

No zgadza się, ale dotyczy Twojego modelu :)

SaperPL 

Wpisy: 276
Wysłany: 2021-05-10, 10:31   

Jestem z Legosamigos pod tym względem - jak ktoś kiedyś zaglądnie do tematu to będzie mógł przejrzeć różne filmy i recenzje modelu dzięki temu. Pytanie tylko czy powinieneś wpinać jako linki do pierwszego posta czy za każdym razem jak coś nowego wychodzi to pisać komentarz, ale to mógłby być spam.

Skylark90 

Wpisy: 56
Wysłany: 2021-05-10, 10:39   

SaperPL napisał/a:
Jestem z Legosamigos pod tym względem - jak ktoś kiedyś zaglądnie do tematu to będzie mógł przejrzeć różne filmy i recenzje modelu dzięki temu.

Też tak uważam. Czasy się zmieniają, konkurencja TLG jest coraz lepsza jakościowo, wiadomo - jak ktoś tu wrzuci L***n czy inne tworzywo sztuczne wątpliwej jakości i złodziejskiego pochodzenia, to powinno być to usunięte, ale jeśli jest to po prostu produkt tylko innego producenta plastiku, którego to produktu TLG nie chciało, a ten producent chciał i zapłacił twórcy, to jak dla mnie powinno być to podpięte. Jedyna przeszkoda jaką widzę to że to jest forum LUG-u i TLG może się przyczepić chyba, że promujemy inną markę klocków / konkurencję. Więc to jest argument przeciwko, żeby nie mieć później problemów z TLG - z jakiegoś powodu nie wolno zamieszczać zdjęć nowych zestawów opatrzonych znakiem wodnym "confidential".
SaperPL napisał/a:
Pytanie tylko czy powinieneś wpinać jako linki do pierwszego posta czy za każdym razem jak coś nowego wychodzi to pisać komentarz, ale to mógłby być spam.

Patrząc na większość dyskusji i komentarzy - na tym forum to nie będzie spam, a ożywi temat i będzie lepiej widoczne. Zawsze można dodać tu i tu, jak dla mnie warto w osobnym poście, bo temat się wyświetli do sprawdzenia, ożyje.

syzygy 

Wpisy: 96
Wysłany: 2021-05-12, 10:11   

Wywiad z Traxem najlepszym fragmentem tej "recenzji".. poza tym jakiś ten film chaotyczny. Kiepsko zaprezentowana "koparka" - wrzucił na jakąś mokrą łąkę i stwierdził, że jakoś sobie radzi, więc gdzieś indziej będzie ok. Nie lepiej było jeździć po jakimś wyboistym, ale bardziej przystępnym terenie? :)

M_longer 
VIP

Wpisy: 5334
Wysłany: 2021-05-12, 10:48   

syzygy napisał/a:
Nie lepiej było jeździć po jakimś wyboistym, ale bardziej przystępnym terenie? :)

Model ma sztywną ramę bez zawieszenia.

tomaq 

Wpisy: 84
Wysłany: 2021-05-12, 18:21   

No to tym bardziej ta jego pseudorecenzja jest od czapy - testować model bez zawieszki w terenie? Zresztą swoją niekompetencję potwierdzał raz po raz w lego masters , nie wiem jakim cudem jest taki popularny wśród posiadaczy lego, jak zwykłe siłowniki śrubowe nazywa pneumatyką. Jak się na czymś nie zna to lepiej zamilknąć niż robić z siebie błazna.

syzygy 

Wpisy: 96
Wysłany: 2021-05-12, 20:19   

Właśnie o to chodzi - model testuje jakby jego głównym zadaniem była jazda w terenie... a ruchy i zakres "łopaty" pokazuje z daleka i przez chwilę. Na początku też macha tym kartonem i woreczkami jakoś tak bez ładu i składu. Totalna porażka. Albo za dużo Sariela się naoglądałem i poprzeczka za wysoko ;)

Skylark90 

Wpisy: 56
Wysłany: 2021-05-13, 08:26   

syzygy napisał/a:
Totalna porażka.

Zgadzam się
syzygy napisał/a:
Albo za dużo Sariela się naoglądałem i poprzeczka za wysoko ;)

Tu nie ma porównania, Sariel to jest inna liga. A ten brodaty ktoś-tam jest po prostu celebrytą, czyil znany bo jest znany.

eric trax 
Administrator
Wieslav the Corn

Wpisy: 1846
Wysłany: 2021-05-17, 09:24   

syzygy napisał/a:
Wywiad z Traxem najlepszym fragmentem tej "recenzji".. poza tym jakiś ten film chaotyczny.

Cieszę się, że wywiad Ci się podobał. Pamiętajcie, że dobry wywiad to też zasługa dobrych pytań. Te trochę mnie zaskoczyły bo były na prawdę trafne. Żałuję, że nie mogłem powiedzieć nieco więcej.

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu