Kwiaciarnia

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Nexus 7

Kwiaciarnia

#1 Post autor: Nexus 7 »

Musialem w koncu zbudowac jakis budynek w kolorze innym niz piaskowy lub szary :-) Korzystajac z tego ze nie musialem sie udzielac przy pieczeniu tradycyjnego indyka na obchodzone dzisiaj Swieto Dziekczynienia udalo mi sie dokonczyc te oto biala kwiaciarnie. Idea wziela sie z pomyslu na zwinieta markize i duze okiennice.

Widok ogolny: 1

Detale: 2, 3, 5, 9

Kwiaciarnia: 8, 4, 7

Awatar użytkownika
ImpreSariO
Posty: 608
Rejestracja: 2007-02-24, 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#2 Post autor: ImpreSariO »

Biały budynek. Odważnie. Osobiście uważam że ciężko jest zrobić jakąś kamienice lub coś podobnego z białych klocków. Tobie to się jednak udało. Wygląda naprawdę sympatycznie. Czy to kolejny element do klocków zdroju? Mam taką nadzieje bo trzyma poziom.

pkowalcz

#3 Post autor: pkowalcz »

Jak zwykle pięknie.
Nijak nie mogę zidentyfikować tych ciemnoszarych podpórek pod półkę z kwiatami po lewej. Bo takie coś to to chyba nie jest?

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#4 Post autor: Misterzumbi »

Ale fajowe! Zdecydowanie jeden z lepszych twoich budynkow.
Jedyne co mi sie nie widzi to okna, nie wiem czy dlatego ze z tylu nic niema, czy dlatego ze okna jako takie mi sie nie podobaja... Moze powiem tak, nie bylo by lepiej jakbys zuzyl miejsce miedzy oknami a sciana i wybudowal tam zaslony? Mozna je zrobic na tysiace sposobow, jak budowalem kiedys budynki do Brooklyn to uzywalem tych dlugich 1x2x3 slope inverted, albo 1x2 palisadebrick w roznych kolorach. Mozna by bylo sie pokusic takze o zaluzje w niektorych oknach, tak zeby dodac zycia calej konstrukcji.

Spryskiwacz w rece dziewczyny RZADZI! Jak masz to zmien cone na taki sam tylko w glow in the dark (byl w zestawie z rybami creatora) bedzie wygladac genialnie, jak bialawy plastik...

No i wiecej kwiatow panie Janie!!!!

Zdrowko

Adam
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#5 Post autor: M_longer »

Śliczny :)

Najbardziej podoba mi się użycie elementów które 'nijak nie nadają się do tworzenia budynków' ;)

Nexus 7

#6 Post autor: Nexus 7 »

pkowalcz pisze:Nijak nie mogę zidentyfikować tych ciemnoszarych podpórek pod półkę z kwiatami po lewej. Bo takie coś to to chyba nie jest?
Nie jest to klocek w scislym tego slowa znaczeniu, ale jest to plastikowy element wyjety z pudleka klockow LEGO. Jest to "zatyczka" laczaca w stos kilka warstw torow. Kto kupowal plastikowe tory to wie :-)
Misterzumbi pisze:Moze powiem tak, nie bylo by lepiej jakbys zuzyl miejsce miedzy oknami a sciana i wybudowal tam zaslony? Mozna je zrobic na tysiace sposobow, jak budowalem kiedys budynki do Brooklyn to uzywalem tych dlugich 1x2x3 slope inverted, albo 1x2 palisadebrick w roznych kolorach. Mozna by bylo sie pokusic takze o zaluzje w niektorych oknach, tak zeby dodac zycia calej konstrukcji.
I do tego wlasnie sluzy forum - swietny pomysl! Z checia wykorzystam, dzieki.

Awatar użytkownika
pit
VIP
Posty: 681
Rejestracja: 2006-03-16, 23:10
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: pepik

 

#7 Post autor: pit »

Podoba mi się, bardzo.
Fajne pomysły z okiennicami (Twój?) i różnymi (nietypowymi) ozdobnikami.
Jedynie rażą mnie te "zamurowane" okna :)
Misterzumbi wspomniał o zasłonach, które z pewnością ożywią i złamią biało-szarą kolorystykę pięter. Może jakaś donica z kwiatami - w poprzednich Twoich budynkach chyba coś takiego widziałem.
O spryskiwaczu już wspomniano, podobają mi się również kwiatki z dźwigienek.
Dodałbym jeszcze więcej zieleniny do kwiatów.

Dexter

#8 Post autor: Dexter »

Może to złudzenie, ale czy ten budynek to tylko front? Tak czy siak piękna konstrukcja z kapitalnymi detalami.

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 422
Rejestracja: 2007-06-01, 16:51
Lokalizacja: Łódź
brickshelf: Iskra

 

#9 Post autor: Iskra »

A mi tak jakoś niebardzo ta kwiaciarnia podeszła. Niby fajne detale [zwlaszcza okiennice i te ozdobne cosie na gorze], ale całość nie robi na mnie szczególnego wrażenia.

ODPOWIEDZ