[MOC] Upiorne zaręczyny

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
GalaktyczneKlocki
Posty: 48
Rejestracja: 2022-07-24, 14:59

[MOC] Upiorne zaręczyny

#1 Post autor: GalaktyczneKlocki »

Dziś chciałbym Wam zaprezentować moją nową konstrukcję "Upiorne zaręczyny".😈 Obrazek Zapraszam na film z jej prezentacją i krótką historią, wyjaśniającą jak doszło do spotkania tej uroczej pary. Miłego oglądania! 😀 https://youtu.be/gozJpm5kHP0

Awatar użytkownika
Kirysowaty
Posty: 740
Rejestracja: 2007-04-10, 18:39
Lokalizacja: okolice Radomia

Re: [MOC] Upiorne zaręczyny

#2 Post autor: Kirysowaty »

Fajna winietka. Podoba mi się zwłaszcza wystrój komnaty, z tymi wszystkimi kolcami i innymi mrocznymi zdobieniami.
Jellyeater pisze:Jak się kupuje Lego to należy sprawdzić, czy nie zawiera demonów.

Fuku
Posty: 974
Rejestracja: 2015-11-24, 16:10
Lokalizacja: radom/kraków
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

Re: [MOC] Upiorne zaręczyny

#3 Post autor: Fuku »

Te czarne kolce/zdobienia są super. Estetyczna praca

Jaskier
Posty: 291
Rejestracja: 2017-11-23, 07:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: BardJaskier

 

Re: [MOC] Upiorne zaręczyny

#4 Post autor: Jaskier »

Klimatyczne.
Kojarzy mi się z mitem o Persefonie.

Awatar użytkownika
Skylark90
Posty: 588
Rejestracja: 2021-01-26, 17:25
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: [MOC] Upiorne zaręczyny

#5 Post autor: Skylark90 »

Świetna praca! Najbardziej podoba mi się tył - ta instalacja z zwieńczona głową stwora z Ninjago, genialnie użyta głowa. Bardzo dobrze wyszło też to obramowanie zwieńczone nano-Vaderem, a nad nim bronią z Ninjago. Dobór figurek też bardzo dobry. Dwie rzeczy zrobiłbym inaczej - nie mówię, że są złe, po prostu mi nie pasują i zrobiłbym inaczej: nie dawałbym węża, bo jest jaskrawoczerwony na tle całości i mocno skupia wzrok / odwraca uwagę od najważniejszego elementu (trochę na tej zasadzie, jak kobiety powinny przed wyjściem z domu stanąć przed lustrem i zdjąć jedną ozdobę - nadmiar szkodzi :P). A druga kwestia to dodałbym trzeci kieł do podstawki pod pierścień. Nie widać tego aż tak bardzo, ale jakoś mnie to drażni, może to mój perfekcjonizm i potrzeba idealnej symetrii :P Ale tak to praca naprawdę miodna, o ile można tak o niej powiedzieć :D

Szygalew
VIP
Posty: 1584
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: [MOC] Upiorne zaręczyny

#6 Post autor: Szygalew »

Bardzo sprytna scenka!
Ale Narzeczona chyba średnio zadowolona..

Awatar użytkownika
Deckard Cain
Posty: 369
Rejestracja: 2010-06-17, 20:16
Lokalizacja: Krosno
brickshelf: DeckardCain

 

Re: [MOC] Upiorne zaręczyny

#7 Post autor: Deckard Cain »

Bardzo spodobał mi się pan młody. Mam nadzieje że jeszcze będzie o nim jakaś historia.
Ostatni z Horadrimów

GalaktyczneKlocki
Posty: 48
Rejestracja: 2022-07-24, 14:59

Re: [MOC] Upiorne zaręczyny

#8 Post autor: GalaktyczneKlocki »

Skylark90 pisze: 2023-03-13, 10:02 Świetna praca! Najbardziej podoba mi się tył - ta instalacja z zwieńczona głową stwora z Ninjago, genialnie użyta głowa. Bardzo dobrze wyszło też to obramowanie zwieńczone nano-Vaderem, a nad nim bronią z Ninjago. Dobór figurek też bardzo dobry. Dwie rzeczy zrobiłbym inaczej - nie mówię, że są złe, po prostu mi nie pasują i zrobiłbym inaczej: nie dawałbym węża, bo jest jaskrawoczerwony na tle całości i mocno skupia wzrok / odwraca uwagę od najważniejszego elementu (trochę na tej zasadzie, jak kobiety powinny przed wyjściem z domu stanąć przed lustrem i zdjąć jedną ozdobę - nadmiar szkodzi :P). A druga kwestia to dodałbym trzeci kieł do podstawki pod pierścień. Nie widać tego aż tak bardzo, ale jakoś mnie to drażni, może to mój perfekcjonizm i potrzeba idealnej symetrii :P Ale tak to praca naprawdę miodna, o ile można tak o niej powiedzieć :D
Dziękuję serdecznie! Ah.. widzisz, co do węża to był jeden z elementów które doszły na samym końcu, chciałem żeby dodał trochę koloru. :D Odnośnie trzeciego kła to on był w pierwotnej wersji stolika ale na zdjęciach brzydko wchodził na czarę z eliksirem, jakoś tak w końcu go wywaliłem ale jesteś już drugą osobą które zwraca na to uwagę. 😅
Deckard Cain pisze: 2023-03-14, 23:10 Bardzo spodobał mi się pan młody. Mam nadzieje że jeszcze będzie o nim jakaś historia.
Dziękóweczka! Sam równiez go polubiłem więc prawdopodobnie na stałe zagości w moim uniwersuem Castle/Fantasy.
Szygalew pisze: 2023-03-13, 22:54 Bardzo sprytna scenka!
Ale Narzeczona chyba średnio zadowolona..
Dziękuję! No niby średnio ale mówią że łobuz kocha najbardziej więc może jeszcze się do niego przekona. 😅
Jaskier pisze: 2023-03-13, 09:11 Klimatyczne.
Kojarzy mi się z mitem o Persefonie.
Dziękuję! Fakt! W sumie kubraczek nekromanty nawet by pasował Hadesowi, chociaż mordka już średnio.
Fuku pisze: 2023-03-13, 00:52 Te czarne kolce/zdobienia są super. Estetyczna praca
Dzięki! Było z nimi sporo zabawy, ale ostatecznie wszystko jest bardziej trwałę niż może się wydawać na pierwszy rzut oka. 😅
Kirysowaty pisze: 2023-03-12, 14:47 Fajna winietka. Podoba mi się zwłaszcza wystrój komnaty, z tymi wszystkimi kolcami i innymi mrocznymi zdobieniami.
Dziękóweczka! Może tego nie widać ale było przy tym sporo zabawy, a utrzymanie tego bez kurzu graniczy z cudem...

Awatar użytkownika
eric trax
Administrator
Posty: 2454
Rejestracja: 2011-02-28, 20:30
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: erictrax

 

Re: [MOC] Upiorne zaręczyny

#9 Post autor: eric trax »

Tło skojarzyło mi się ze stylistyką z filmów Obcy choć nie wiem czy prawidłowo. Poziom pracy bardzo wysoki jak na tak ograniczoną ilość miejsca.
Na warsztacie:
- Grimme Varitron 270 - 10%
.

GalaktyczneKlocki
Posty: 48
Rejestracja: 2022-07-24, 14:59

Re: [MOC] Upiorne zaręczyny

#10 Post autor: GalaktyczneKlocki »

eric trax pisze: 2023-04-11, 09:28 Tło skojarzyło mi się ze stylistyką z filmów Obcy choć nie wiem czy prawidłowo. Poziom pracy bardzo wysoki jak na tak ograniczoną ilość miejsca.
Dziękuję serdecznie! 😅 Filmu o Obcym? Świetne skojarzenie, miałem w głowie jakiegoś pająka/skorpiona ale faktycznie "facehugger" z Obcego jeszcze lepiej wpisuje się w tą stylistykę. 😁

ODPOWIEDZ