[MOC] Magiczne Psoty

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
GalaktyczneKlocki
Posty: 48
Rejestracja: 2022-07-24, 14:59

[MOC] Magiczne Psoty

#1 Post autor: GalaktyczneKlocki »

Witajcie!

Kolejna mini scenka z mojego uniwersum Castle/Fantasy.
Wnuk czarodzieja przez przypadek zamienił swoją siostrę w królika. 🐇Na szczęście czarodziej przygotował już antidotum.🧉🧙‍♂️

Obrazek

Awatar użytkownika
Falcrum
VIP
Posty: 608
Rejestracja: 2016-08-29, 14:22
Lokalizacja: Oksford/Lublin fifty-fifty
brickshelf: GrandVigoFalcrum

 

Re: [MOC] Magiczne Psoty

#2 Post autor: Falcrum »

Ciekawa praca, chociaż podstawka jest zapchana jak pamięć mojego telefonu.

Bardzo fajne drzewo, liście wyglądają naturalnie, podobnie jak pień.
A szare klocki są najbardziej kolorowe!

Szygalew
VIP
Posty: 1622
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: [MOC] Magiczne Psoty

#3 Post autor: Szygalew »

Ładne drzewko jest zawsze ładne! :)
Ja bym tej siostry nie zamieniał z powrotem.. ;)

Fuku
Posty: 977
Rejestracja: 2015-11-24, 16:10
Lokalizacja: radom/kraków
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

Re: [MOC] Magiczne Psoty

#4 Post autor: Fuku »

Drzewko super! Jedno z najbardziej naturalnie wyglądających jakie widziałem

GalaktyczneKlocki
Posty: 48
Rejestracja: 2022-07-24, 14:59

Re: [MOC] Magiczne Psoty

#5 Post autor: GalaktyczneKlocki »

Falcrum pisze: 2023-04-25, 08:55 Ciekawa praca, chociaż podstawka jest zapchana jak pamięć mojego telefonu.

Bardzo fajne drzewo, liście wyglądają naturalnie, podobnie jak pień.
Czyli nie tylko mój telefon choruje na wieczny brak wolnej przestrzeni. 😅 Dziękuję!
Szygalew pisze: 2023-04-25, 12:39 Ładne drzewko jest zawsze ładne! :)
Ja bym tej siostry nie zamieniał z powrotem.. ;)
CO fakt to fakt! Dziękóweczka! Ogólnie jest plan na krótką historyjkę w której wnusia skończy z ludzkim ciałem i głowa królika... Hermiona, czy to Ty? 😅
Fuku pisze: 2023-04-26, 12:01 Drzewko super! Jedno z najbardziej naturalnie wyglądających jakie widziałem
Dziękuję serdecznie! Te trzylistne roślinki są genialne jeśli chodzi o naturalny wygląd, czekam tylko aż zaczną je serwować w jakichś zwariowanych kolorach jak magenta. 😍

Awatar użytkownika
Kirysowaty
Posty: 741
Rejestracja: 2007-04-10, 18:39
Lokalizacja: okolice Radomia

Re: [MOC] Magiczne Psoty

#6 Post autor: Kirysowaty »

Mnie również bardzo podoba się drzewko, choć nie mam pojęcia, jakim cudem całość MOC-a nie przewraca się pod jego ciężarem.
Jellyeater pisze:Jak się kupuje Lego to należy sprawdzić, czy nie zawiera demonów.

Jaskier
Posty: 300
Rejestracja: 2017-11-23, 07:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: BardJaskier

 

Re: [MOC] Magiczne Psoty

#7 Post autor: Jaskier »

Ładne drzewko, ale historia trochę nieczytelna. Bez opisu nie dałoby rady wykminić, co się tutaj stało. Może jakieś kłęby magicznego dymu wokół królika by w tym pomogły.

GalaktyczneKlocki
Posty: 48
Rejestracja: 2022-07-24, 14:59

Re: [MOC] Magiczne Psoty

#8 Post autor: GalaktyczneKlocki »

Kirysowaty pisze: 2023-04-26, 23:02 Mnie również bardzo podoba się drzewko, choć nie mam pojęcia, jakim cudem całość MOC-a nie przewraca się pod jego ciężarem.
Dziękuję! Ogólnie całość jest spoko wyważona, mimo wszystko średnica podstawy jest dosyć spora, a do tego ma wysokość dwóch płytek i to naprawdę stanowi wystarczająco solidną podstawę, natomiast istnieje inny problem, połączenie dwóch elementów tworzących pień jest dosyć luźne i podatne na niekontrolowany obrót wokół własnej osi, więc jeden fałszywy ruch i korona jest obrócona o 180stopni względem żądanej pozycji. Nie wiem czy dałoby się to w łatwy sposób rozwiązać, chociaż pewnie wielu tutaj by znalazło takie rozwiązanie, ale po zrobieniu zdjęć konstrukcja i tak trafiła do szafy, a docelowo trafi na regał w moim odnowionym Lego Roomie więc stwierdziłem, że nie będę sobie tym w tym momencie zawracał tym głowy. Możliwe, że w przyszłości będę chciał to ulepszyć.
Jaskier pisze: 2023-04-27, 11:01 Ładne drzewko, ale historia trochę nieczytelna. Bez opisu nie dałoby rady wykminić, co się tutaj stało. Może jakieś kłęby magicznego dymu wokół królika by w tym pomogły.
Dzięki, fajny pomysł z tym dymem, poeksperymentuję. Ogólnie MOCek miał mieć swoją prezentację w formie filmu w którym chciałem zawrzeć całą historię, ale z przyczyn technicznych ten pomysł został póki co porzucony.

Jaskier
Posty: 300
Rejestracja: 2017-11-23, 07:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: BardJaskier

 

Re: [MOC] Magiczne Psoty

#9 Post autor: Jaskier »

GalaktyczneKlocki pisze: 2023-04-29, 00:10 [...]
Dzięki, fajny pomysł z tym dymem, poeksperymentuję. Ogólnie MOCek miał mieć swoją prezentację w formie filmu w którym chciałem zawrzeć całą historię, ale z przyczyn technicznych ten pomysł został póki co porzucony.
Sęk w tym, że praca powinna się bronić i opowiadać historię bez opisu lub filmu.
Zwłaszcza taka mała. ;)

Awatar użytkownika
Falcrum
VIP
Posty: 608
Rejestracja: 2016-08-29, 14:22
Lokalizacja: Oksford/Lublin fifty-fifty
brickshelf: GrandVigoFalcrum

 

Re: [MOC] Magiczne Psoty

#10 Post autor: Falcrum »

Jaskier pisze: 2023-05-08, 11:03 Sęk w tym, że praca powinna się bronić i opowiadać historię bez opisu lub filmu.
Zwłaszcza taka mała. ;)
Święte słowa, zawartość/treść pracy jest kwestią tak często pomijaną kosztem wyglądu. Umiejętność opowiadania historii klockami jest tak samo ważna jak obeznanie z technikami budowy.
A szare klocki są najbardziej kolorowe!

ODPOWIEDZ