[MOC] po deszczu

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Maciek Johannes
Posty: 32
Rejestracja: 2023-03-11, 10:24
Lokalizacja: Kraków

[MOC] po deszczu

#1 Post autor: Maciek Johannes »

Kolejny mój MOCek dzisiaj, i kolejny epizod z życia pana Zbyszka. Tym razem z kolegą wybrali się na mały "spacer" po osiedlu. ;) Scena ma miejsce po ulewnym deszczu.
Praca powstała przede wszystkim by ukazać piękno polskich chodników ;), ale również jako kontynuacja małej serii scenek z życia Zbyszka.
IMG_20230410_143530.jpg
IMG_20230410_143530.jpg (33.54 KiB) Przejrzano 446 razy
I efekt "spaceru"
I efekt "spaceru"
IMG_20230410_143515.jpg (28.58 KiB) Przejrzano 446 razy
Czy tylko ja myślę, że stary dobry snake najlepszy? :-|

Szygalew
VIP
Posty: 1578
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: [MOC] po deszczu

#2 Post autor: Szygalew »

Muzeum dużo lepsze. Tutaj chodnik nie przypomina chodnika. Chodniki, nawet w zapadłych dziurach, nie są aż tak nierówne. Aby uzyskać efekt tegoż chodnika musiałbyś mimo wszystko zbudować go z "kafelek", a nie z płytek ze studami. Ewentualnie gdzie nie gdzie stud dla zasygnalizowania nierówności. Woda tak samo, lepiej jak by była płaska.
A scenka.. Taki osiedlowy klasyk. Spacery bywają męczące.. ;)

Awatar użytkownika
Kirysowaty
Posty: 738
Rejestracja: 2007-04-10, 18:39
Lokalizacja: okolice Radomia

Re: [MOC] po deszczu

#3 Post autor: Kirysowaty »

Ja to bym się wstydził takie coś pokazywać na forum. Parę klocków połączonych na chybił-trafił, tworzących prostacką, menelską scenkę, w dodatku ukazaną na ciemnych, niewyraźnych zdjęciach (już ja swoim starym Samsungiem robię lepsze). Ale to tylko moje zdanie.
Jellyeater pisze:Jak się kupuje Lego to należy sprawdzić, czy nie zawiera demonów.

Awatar użytkownika
Falcrum
VIP
Posty: 607
Rejestracja: 2016-08-29, 14:22
Lokalizacja: Oksford/Lublin fifty-fifty
brickshelf: GrandVigoFalcrum

 

Re: [MOC] po deszczu

#4 Post autor: Falcrum »

Kirysowaty pisze: 2023-05-09, 01:10 Ja to bym się wstydził takie coś pokazywać na forum. Parę klocków połączonych na chybił-trafił, tworzących prostacką, menelską scenkę, w dodatku ukazaną na ciemnych, niewyraźnych zdjęciach (już ja swoim starym Samsungiem robię lepsze). Ale to tylko moje zdanie.
Ciężko się nie zgodzić, aczkolwiek moja filozofia to nie dawać takim dziełom żadnej uwagi czy rozgłosu, między innymi ich nie komentując.

Ale jak już przywołałeś tę nieszczęsną "pracę" z głębokich czelusci forum to i ja się wypowiem - nie tędy droga.

Tyle rzeczy można z tych klocków zrobić, a Ty Maćku wybrałeś przedstawić beneficjentów programu "menelowe plus".
A szare klocki są najbardziej kolorowe!

ODPOWIEDZ