[MOC] Porsche 911 GT3 RS 991.1 szary

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Fuku
Posty: 977
Rejestracja: 2015-11-24, 16:10
Lokalizacja: radom/kraków
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

[MOC] Porsche 911 GT3 RS 991.1 szary

#1 Post autor: Fuku »

Mój najnowszy MOC, powstał sumie przypadkiem, najpierw zbudowałem 991.1 GT3 w kolorze białym na collab z anime MF Ghost. Model mam zbudowany ale nie mam zdjęć i w ogóle mi się nie podoba w kolorze białym. Jednak pod wpływem impulsu postanowiłem stworzyć też wersję RS i padło na kolor szary, w którym to 911 wygląda o niebo lepiej. W tym modelu użyłem też sosjerek w kolorze białym jako lamp - wyglądają przez to bardziej kreskówkowo ale przezroczyste są zbyt cienkie i po prostu giną, nie widać ich. Możliwą opcją mogą być też czarne, ale tak naprawdę w każdym kolorze są strasznie słabo dostępne i trzeba je sprowadzać z zagranicy po 1 sztuce. Jak zawsze starałem się żeby model był jak najbardziej zgodny z blueprintami. Wirtualnie mam przygotowane jeszcze 2 wersje kolorystyczne, z mniejszym spojlerem i bez lotek na przodzie, pewnie przy drobnych zmianach są możliwe też inne wersje. Dajcie znać jak się podoba


Obrazek

Ilość części: 474
Skala: Speed Champions
Szacunkowy koszt części: 250 -280 zł

Instrukcja na Rebricku: https://rebrickable.com/mocs/MOC-164736 ... =D#details

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Galeria https://flic.kr/s/aHBqjB49pv

Szygalew
VIP
Posty: 1619
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: [MOC] Porsche 911 GT3 RS 991.1 szary

#2 Post autor: Szygalew »

Ja mam teraz tak jak Ty z moim kościółkiem z Coco - patrzę i patrzę i napatrzeć się nie mogę! :) Pierwsze wrażenie miałem takie, że zbudowałeś samochód w skali Model Team. Świetnie oddana bryła. Światła z sosjerek są bardzo fajne i bardzo ładnie "obudowane", prawie bez szpar. Kolor też fajny - elegancki szary. Super auto!

[Edytka] Tylne światła też są świetne. Połączenie bara i kła bardzo fajnie wygląda. Dobrze się to wpisuje w skos tyłu.
Ostatnio zmieniony 2023-12-08, 08:26 przez Szygalew, łącznie zmieniany 1 raz.

GalaktyczneKlocki
Posty: 48
Rejestracja: 2022-07-24, 14:59

Re: [MOC] Porsche 911 GT3 RS 991.1 szary

#3 Post autor: GalaktyczneKlocki »

Patrzę na te zdjęcia od kilku dobrych minut i co chwilę znajduję coś nowego, ale miałeś dłubaniny. 😅
To wygląda bardzo dobrze, jak taki UCS w mniejszej skali, zaryzykuję stwierdzenie, że to obecnie moje ulubione 911 z Rebrickable. 💪

Fuku
Posty: 977
Rejestracja: 2015-11-24, 16:10
Lokalizacja: radom/kraków
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

Re: [MOC] Porsche 911 GT3 RS 991.1 szary

#4 Post autor: Fuku »

Dziękuję bardzo za komentarze @Szygalew, @Galaktyczneklocki, cieszę się że Wam się podoba!

ODPOWIEDZ