[MOC] Bethlehem Project 2023

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Grooby1990
Posty: 3
Rejestracja: 2015-03-29, 21:31
Lokalizacja: Końskie/Kielce
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

[MOC] Bethlehem Project 2023

#1 Post autor: Grooby1990 »

Wracam dziś z moim kolejnym podejściem do tematu makiety z szopką i skrawkiem miasteczka Betlejem. W tym roku stawiam na rozmiar; 3 duże baseplejty, czyli 48x144 study. Nie będę się rozpisywał, chętnie poznam opinie i podpowiedzi, co następnym razem zrobić lepiej ;)

Kilka dodatkowych zdjęć pod linkiem:
https://ibb.co/album/SDm13y

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
[...]Witam
Miłość do Lego mam jak skała lita,
Choć miejsca brak, nadal nabywam,
Kocham to, mej pasji nie ukrywam

Szygalew
VIP
Posty: 1619
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: [MOC] Bethlehem Project 2023

#2 Post autor: Szygalew »

Bardzo ładna praca. Mocno się rozrosła przez dwa lata :). Całkiem fajne budynki, bardzo ładne fronty białych pałaców ( chociaż boki już mi się mniej podobają) i ładna roślinność (oprócz podstaw palm ;)). Duże wrażenie robi mnogość zwierząt (szczególnie kóz - wiadomo :)), no i minifigurek.

Co można zmienić? I wszystko i nic, zależy od kierunku, w którym chcesz iść ;). Zawsze warto jest podglądać i analizować prace innych. Na naszym podwórku w podobnych "arabskich" klimatach buduje czasem Ciamek@ lub Romkoo@, a troszkę dalej to na pewno warto zerknąć na prace chłopaków z ZT.

To co masz zbudowane obecnie jest bardzo ładne i z pewnością robiło by już wielkie wrażenie na wystawie :).

Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3942
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

Re: [MOC] Bethlehem Project 2023

#3 Post autor: legosamigos »

Mnie też się bardzo podoba. Wiele się dzieje na planie. Nawet nie wiedziałem, że Lego wypuściło takie zwierzątka jak wielbłądy czy koziołki. Tak czy inaczej bardzo ładna praca. Dobrze, jakbyś wrzucił zdjęcia na bricksafe.com
Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

Awatar użytkownika
Deckard Cain
Posty: 380
Rejestracja: 2010-06-17, 20:16
Lokalizacja: Krosno
brickshelf: DeckardCain

 

Re: [MOC] Bethlehem Project 2023

#4 Post autor: Deckard Cain »

Przyznaje szczerze, że wyszło to wszystko całkiem ciekawie. I choć ludki z różnych światów super to ze sobą pasuje.
Samą szopkę chętnie ustawiłbym pod swoją choinką. Trzej królowie fantastyczni, ale Obi-wan na świętego Józefa, tego już nieodzobacze.
Ostatni z Horadrimów

ODPOWIEDZ