[MOC] Terraformagia

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Johan
VIP
Posty: 916
Rejestracja: 2013-05-28, 08:46
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Brak
Kontakt:

 

[MOC] Terraformagia

#1 Post autor: Johan »

Obrazek

Zbudowane na konkurs z figurką czarodzieja. Zainspirowała mnie gra planszowa Terra Mystica, w której różne znane z fantasy rasy (Trytoni, Niziołki, Elfy, Gnomy...) rywalizują o przestrzeń w mistycznej krainie, przekształcając różne rodzaje terenu w inne, tak aby dostosować do swoich potrzeb. Gra jest świetna (choć dość ciężka), bardzo polecam.

Szygalew
VIP
Posty: 1619
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: [MOC] Terraformagia

#2 Post autor: Szygalew »

Ładnie zbudowane. Sprytne. Estetyczne. Gra wydaje się ciekawa. Co robi czarodziej na tej skale?

romkoo
Posty: 805
Rejestracja: 2016-11-12, 10:54
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: Romkoo

 

Re: [MOC] Terraformagia

#3 Post autor: romkoo »

Ciekawe, muszę sięgnąć po ten tytuł, słyszałem o nim ale nie miałem okazji spróbować. Same te kafelki terenu od razu przywołują u mnie skojarzenia z grą planszową.

Awatar użytkownika
Johan
VIP
Posty: 916
Rejestracja: 2013-05-28, 08:46
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Brak
Kontakt:

 

Re: [MOC] Terraformagia

#4 Post autor: Johan »

Szygalew pisze: 2024-02-28, 16:50 Ładnie zbudowane. Sprytne. Estetyczne. Gra wydaje się ciekawa. Co robi czarodziej na tej skale?
Mag unosi krainy przy pomocy wyłącznie siły woli ;)
romkoo pisze: 2024-02-28, 19:44 Ciekawe, muszę sięgnąć po ten tytuł, słyszałem o nim ale nie miałem okazji spróbować. Same te kafelki terenu od razu przywołują u mnie skojarzenia z grą planszową.
Bardzo polecam, niedługo ma wyjść nowa wersja, to może być dobra okazja spróbować.

ODPOWIEDZ