[MOC] Bes'uliik

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Johan
VIP
Posty: 916
Rejestracja: 2013-05-28, 08:46
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Brak
Kontakt:

 

[MOC] Bes'uliik

#1 Post autor: Johan »

Obrazek

Mandaloriański droid bojowy typu Bazyliszek pochodzi ze starych komiksów Star Wars: Tales of the Jedi oraz Knights of the Old Republic. Komiksów w zasadzie nie czytałem, ale projekt droida-wierzchowca zawsze bardzo mi się podobał. Ten nietypowy jak na uniwersum Gwiezdnych wojen kształt przypominający jednocześnie wierzchowca i skorupiaka okazał się całkiem wdzięczny do oddania z klocków. Pozwoliłem sobie na pewne odstępstwa od materiału źródłowego - najbardziej widoczne to znacznie wydłużone skrzydła oraz lanca w ręku Mandaloriańskiego wojownika. Natomiast każdy Bazyliszek (czy też Bes'uliik) był modyfikowany przez swojego jeźdźca, więc ja również czuję się usprawiedliwiony w moich modyfikacjach.

ObrazekObrazek
Ostatnio zmieniony 2024-02-12, 18:17 przez Johan, łącznie zmieniany 1 raz.

wielkamucha
Posty: 807
Rejestracja: 2015-01-11, 20:14
Lokalizacja: Piękne Księstwo Warszawskie
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: [MOC] Bes'uliik

#2 Post autor: wielkamucha »

A mówili, że husaria to pieśń przeszłości...

Awatar użytkownika
Johan
VIP
Posty: 916
Rejestracja: 2013-05-28, 08:46
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Brak
Kontakt:

 

Re: [MOC] Bes'uliik

#3 Post autor: Johan »

wielkamucha pisze: 2024-02-11, 23:36 A mówili, że husaria to pieśń przeszłości...
Celowałem w takie skojarzenie ;)

Szygalew
VIP
Posty: 1620
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: [MOC] Bes'uliik

#4 Post autor: Szygalew »

Długo spoglądam od czasu do czasu na tego "stwora" i cały czas mi się podoba. Gdy próbuję go usystematyzować, to wychodzi mi, że to połączenie kreta i jakiegoś latającego skorupiaka. Nie to, że coś źle, po prostu tak to widzę :) Podoba mi się bardzo :). Sprytny wyszedł.

Awatar użytkownika
Johan
VIP
Posty: 916
Rejestracja: 2013-05-28, 08:46
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Brak
Kontakt:

 

Re: [MOC] Bes'uliik

#5 Post autor: Johan »

Szygalew pisze: 2024-02-21, 00:05 Długo spoglądam od czasu do czasu na tego "stwora" i cały czas mi się podoba. Gdy próbuję go usystematyzować, to wychodzi mi, że to połączenie kreta i jakiegoś latającego skorupiaka. Nie to, że coś źle, po prostu tak to widzę :) Podoba mi się bardzo :). Sprytny wyszedł.
Dla mnie to zawsze będzie latająca krewetka. Ale fakt, coś z kreta stanowczo ma w sobie ;)

spacelord
Posty: 964
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

Re: [MOC] Bes'uliik

#6 Post autor: spacelord »

Bardzo ciekawy kształt. Bez opisu nie zgadłbym że to z Gwiezdnych Wojen.

ODPOWIEDZ