[MOC] Zjazd Gnieźnieński

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
kamzel
Posty: 78
Rejestracja: 2007-08-19, 13:18
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: kamzel

 

[MOC] Zjazd Gnieźnieński

#1 Post autor: kamzel »

Oto moje zgłoszenie na Collosal Castle Contest V w kategorii Historic Event. Scenka przedstawia spotkanie cesarza Ottona III i władcy polskiego Bolesława Chrobrego. Otton III daje polskiemu księciu kopię Włóczni św. Maurycego, a Bolesław I ma dla cesarza relikwię - ramię św. Wojciecha.

GALERIA

Obrazek Obrazek Obrazek

Jeśli kogoś to interesuje, to poniżej zamieszczam linki do wcześniejszych etapów powstawania tej pracy:
Wersja 1 Wersja 2
Ostatnio zmieniony 2007-12-29, 11:33 przez kamzel, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#2 Post autor: KUKUS »

Całkiem sympatyczna praca. Flagi, witraże w kształcie krzyży, broń zamontowana na ścianach- to naprawdę dobry pomysł. Świetnie wykonałeś tą salę, w której odbywał się zjazd!

...Jakbyś mógł, spróbuj zbudować podłogę z bardziej płaskich klocków.

Tea

#3 Post autor: Tea »

Owszem, podłoge mógłbyś wyłożyć tilesami(?) , byłoby znacznie lepiej, to chyba jedyny minus tej budowli, cała reszta mi się podoba, zwłaszcza miecze na ścianach ;)
Hm, wcześniejsze etapy pracy znacznie gorsze, chociaż ta która skłąda się tak jakby z I pomieszczenia wydaje sie w miare dobra...

Awatar użytkownika
kamzel
Posty: 78
Rejestracja: 2007-08-19, 13:18
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: kamzel

 

#4 Post autor: kamzel »

Skoro w obu postach było coś o podłodze, to odpowiem: nie mam po prostu wystarczającej ilości kafelków... Poza tym osobiście mam jakiś sentyment do "kropek"...

marcvin

#5 Post autor: marcvin »

Bardzo fajna scenka :)) Flagi są super =]

ODPOWIEDZ