[MOC] Mech straży pożarnej

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Tea

#16 Post autor: Tea »

Druga wersja znacznie lespza, bardziej sympatyczna, ale czy stabilna ? jak by sie przewrócił to by nie wstał : P, a tego kierowca nie chce...

yasq

#17 Post autor: yasq »

Bardzo fajny, pomysł i wykonanie eleganckie, ale po obejrzeniu jakiegokolwiek Anime z mechami sam musisz stwierdzić że nogi są do poprawy

Awatar użytkownika
martinbb
Posty: 673
Rejestracja: 2007-03-10, 14:20
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: martinbb

 

#18 Post autor: martinbb »

Taaaak, wygląda teraz znacznie bardziej "Mechowo" :)
Kolory wyszły całkiem, całkiem :)
Inspired by NavySEALs

crises

#19 Post autor: crises »

yasq pisze:ale po obejrzeniu jakiegokolwiek Anime z mechami sam musisz stwierdzić że nogi są do poprawy
W anime, które znam mechy były humanoidalnych kształtów, więc siłą rzeczy wyglądały inaczej niż tutaj. Poza tym mechy to nie tylko anime... Może masz jakieś bardziej szczegółowe uwagi? Z chęcia podyskutuję :-)

yasq

#20 Post autor: yasq »

Zgadza się, są humanoidalnych kształtów, ale nie są identyczne. Ten mech ma ręce, tors i nogi czyli to co musi mieć, ale jak chcesz porównania odsyłam do Anime "Gundam" - większość Gundamów wygląda jak wysportowany człowiek poza jednym, tym takim bardzo potężnym (nie pamiętam nazwy), ale jak chcesz odsyłam do strony z kreskówkami i ten właśnie mech przypomina mi dzieło naszego kolegi gdyby poprawił te nogi :spoko:

crises

#21 Post autor: crises »

yasq pisze:Zgadza się, są humanoidalnych kształtów, ale nie są identyczne.
No właśnie. Mój nie jest w żadnym wypadku wzorowany na Gundamie, czy innym animowym.
yasq pisze:Ten mech ma ręce, tors i nogi czyli to co musi mieć, ale jak chcesz porównania odsyłam do Anime "Gundam" - większość Gundamów wygląda jak wysportowany człowiek
Szczerze mówiąc nie bardzo rozumiem. "Ten", czyli mój? Jeśli tak, to o jakie ręce chodzi?
yasq pisze:poza jednym, tym takim bardzo potężnym (nie pamiętam nazwy), ale jak chcesz odsyłam do strony z kreskówkami i ten właśnie mech przypomina mi dzieło naszego kolegi gdyby poprawił te nogi
Gdybym budował Gundama, to pewnie bym właśnie na takowej stronie poszukał. Ten model jest wzięty z głowy i nie wzorowałem się na niczym konkretnym, raczej na "ogólnym wzorcu".

yasq

#22 Post autor: yasq »

Ok chodziło mi o ogólne pojęcie mech-a, ale to jest Twój projekt więc jest GIT :spoko:

ODPOWIEDZ