[MOC] Posterunek na szczycie

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
yasq

[MOC] Posterunek na szczycie

#1 Post autor: yasq »

Z racji tego że idą święta, zbudowałem sobie taką małą dekorację na biurko, a nazwałem ją "Posterunek na szczycie". Zapraszam do komentowania i proszę o wyrozumiałość to mój debiut na tym forum.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2007-12-29, 11:30 przez yasq, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#2 Post autor: M_longer »

Co za tempo :-)
Jesteś na Forum dopiero od wczoraj i już prezentujesz swojego pierwszego MOCa :ok:

Budynek wygląda ładnie, ale podociskaj niektóre klocki.
I załóż galerię na Brickshelfie :-)

Tea

#3 Post autor: Tea »

Mógłbyś o tym napisac coś więcej, Moc nie jest zły, choć przydałyby się jakieś drobne poprawki kosmetyczne ; o) Odnosze wrażenie , że ma sie to zaraz rozpaść xD
Ej...Ej!! Teraz zauważyłem, drzewo wyrasta z CEGIEŁ, z fragmentu budowli, jak to możliwe? gdzie korzenie? Sama budowla wydaje się być nieprzemyślana, nie potrzebne te kwiatki na dachu. To chyba na tyle, reszta może być, w końcu to debiut i nie będe sie za dużo czepiał : D. Następnym razem będzie lepiej ;]

yasq

#4 Post autor: yasq »

Właśnie to jest problem że cześć tych klocków to są bez obrazy klocki Twojego wieku ;] Mój pierwszy zestaw to była brama z 89 roku i więcej w sumie zamków nie kupowałem.
Dlatego też część klocków no już czasem nie chce współgrać z nowymi i efekt jest taki a nie inny, ale mimo wszystko jestem z niego zadowolony :yes:

yasq

#5 Post autor: yasq »

Tea pisze:Mógłbyś o tym napisac coś więcej, Moc nie jest zły, choć przydałyby się jakieś drobne poprawki kosmetyczne ; o) Odnosze wrażenie , że ma sie to zaraz rozpaść xD
Odsyłam do posta powyżej

Ej...Ej!! Teraz zauważyłem, drzewo wyrasta z CEGIEŁ, z fragmentu budowli, jak to możliwe? gdzie korzenie?
Czasem bywa że drzewo rośnie nie tam gdzie chcemy, a jak tytuł wskazuję to jest na szczycie pagórka, nie miałem zamiaru robić pagórka bo jest nim stojak na płyty

Sama budowla wydaje się być nieprzemyślana, nie potrzebne te kwiatki na dachu.
Są jak najbardziej potrzebne, stara budowla znaczy się musi być porośnięta roślinami.

To chyba na tyle, reszta może być, w końcu to debiut i nie będe sie za dużo czepiał : D. Następnym razem będzie lepiej ;]
Dziękuje za opinię :piwo:
Ostatnio zmieniony 2007-12-23, 15:31 przez yasq, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#6 Post autor: KUKUS »

Generalnie pomysł nie jest zły, fajna ta twoja twierdza :)
nie potrzebne te kwiatki na dachu.
... nie do końca, bo jeżeli ten zamek był ukryty gdzieś głęboko w lesie to rośliny pomagają mu w kamuflażu :P

pkowalcz

#7 Post autor: pkowalcz »

Jak na debiut całkiem nieźle, ale:
-poeksperymentuj z balansem bieli w aparacie, żółte zdjęcia są trochę dziwne
-Brickshelf to dobry pomysł ;)
-ludki trochę kolorowe - jeden zielony, drugi niebieski, trzeci czerwony, czwarty... ;)
-łucznik nie wypadnie? Na blankach ktoś oszczędzał...
No i to drzewko z kamienia... chyba że plastikowe :P

PS. Bez doublepostingu proszę. Jest taki fajny guzik "Edytuj"... ;)
Ostatnio zmieniony 2007-12-23, 16:43 przez pkowalcz, łącznie zmieniany 1 raz.

yasq

#8 Post autor: yasq »

A więc balans bieli nie jest potrzebny mam takie kremowo-żółte ściany a światło bynajmniej nie poprawia jej barwy.

Tak jak wyżej w poście nie mam zbyt wielu zestawów klocków zamkowych więc musiałem użyć tych które posiadam.

Awatar użytkownika
martinbb
Posty: 673
Rejestracja: 2007-03-10, 14:20
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: martinbb

 

#9 Post autor: martinbb »

Jednak lepiej by wyszło dla pracy gdybyś fotografował ją na białym, jasnym tle ;)
Można by się było wówczas skupić na posterunku a nie na kolorach ścian ;)

Pozdrawiam świątecznie ;)
Inspired by NavySEALs

Nexus 7

#10 Post autor: Nexus 7 »

Niezly pomysl. Zyrandol na poddaszu rewelacyjny!

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#11 Post autor: KUKUS »

Ja tak sobie myślę, że właściwie żółty kolor tutaj pasuje- można pomyśleć, że właśnie zachodzi słońce i ludność zamkowa właśnie kładzie się do snu :)

ODPOWIEDZ