[MOC] Upadek Królestwa

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
k1089
Posty: 147
Rejestracja: 2005-07-01, 19:11
Lokalizacja: Częstochowa
brickshelf: k1089

 

[MOC] Upadek Królestwa

#1 Post autor: k1089 »

Witam,

Postanowiłem jednak w przypływie brawury wziąźć udział w CCCV dzisiaj około godziny 18.44. Budowanie MOCa zajeło mi 2 godziny 13 minut (tak, liczyłem).
MOC już zgłoszony i chyba przyjety, czekam na opublikowanie, idzie do kategorii Castle Spaces.
Nic specjalnego, budowane 'na kolanie', ale chciałem coś dorzucić do wspólnej puli na CCC i tym razem.

Diorama przedstawia królową i jej gwardzistów skrytych w sali tronowej i czekających na ostatnią walkę z najeźdźcami, którzy zajęli już całe miasto i pałac , oprócz właśnie sali tronowej.

1: http://www.brickshelf.com/gallery/k1089 ... Room/1.jpg
2: http://www.brickshelf.com/gallery/k1089 ... Room/2.jpg
3: http://www.brickshelf.com/gallery/k1089 ... Room/3.jpg

Pozdrawiam.

lolas

#2 Post autor: lolas »

Moc jest fajny, ale zdjecia fatalnej jakosci.
Duzo dobrych pomyslow. Podoba mi sie ludzik przygnieciony wielkim pociskiem i wywazanie drzwi przy uzyciu posagu :-))

pkowalcz

#3 Post autor: pkowalcz »

Pomysł dobry, ale wykonanie średnie. Zdjęcia też nie poprawiają wrażenia :/

Nygusek

#4 Post autor: Nygusek »

Widzę, że dużo okrucieństw! A co oni robią z tym białym? To człowiek?

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#5 Post autor: KUKUS »

Uf, ile tutaj się dzieje :) Zdaje się, że najeźdźcy nie są fanami dzieł sztuki. fajny pomysł z dywanem.

... konstrukcję mógłbyś trochę urozmaicić tiles'ami położonymi na podłodze.

Awatar użytkownika
pitrek02
Posty: 880
Rejestracja: 2006-10-05, 19:27
Lokalizacja: Częstochowa/Wrocław
brickshelf: pitrek02

 

#6 Post autor: pitrek02 »

KUKUS pisze:... konstrukcję mógłbyś trochę urozmaicić tiles'ami położonymi na podłodze.
Ale trzeba je mieć...
Pomysł jest bardzo dobry, tylko te ciemne fotki wszystko psują... Przez to moja ocena spada o jeden stopień w dół.
Widzę, że zadbałeś o szczegóły, te rozsypane witraże są super.
Dynamika, jak to zwykle w Twoich pracach, jest na 5+.

Życzę powodzenia na CCCV!!
Ostatnio zmieniony 2008-01-01, 12:43 przez pitrek02, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#7 Post autor: zgrredek »

lolas pisze: ale zdjecia fatalnej jakosci.
Można uznać, że to zdjęcia dokumentalne zrobione przez przypadkowego świadka komórką ;o)
Tylko, że to epoka kiedy komórki służyły do różnych rzeczy, ale nie do robienia zdjęć.
Jakość zdjęć faktycznie przeszkadza w oglądaniu i trzeba trochę się wytężyć, żeby wszystko dostrzec. A jest sporo fajnych detali; ułamana noga od tronu, zrywana przez żołnierza niebieska flaga, roztrzaskana rzeźba, odłamki witraża na podłodze, rozerwany dywan.......

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2554
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#8 Post autor: V1 »

Pomysł w tym jest, ale - wybacz - realizacja fatalna.
\/1 ______________

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 422
Rejestracja: 2007-06-01, 16:51
Lokalizacja: Łódź
brickshelf: Iskra

 

#9 Post autor: Iskra »

Bardzo fajny pomysł, ale wszystko jest tu trochę niedbałe, jakby niewykonczone. Mogłeś jakoś urozmaicić ściany, albo przynajmniej wylozyc na gorze tile'ami albo nawet slope'ami, bo w tej chwili wyglądają jakbyś zwyczajnie nie skonczył ich budować.
Bardzo podoba mi się człowiek przygnieciony pociskiem i efekt tłuczonego szkła, pomysł z wywazaniem drzwi posągiem. Ale tron jest juz na przykład beznadziejny i zupelnie bez sensu postawiony pod sciana. Przydałoby się chociaż jakieś podwyższenie. No i... całość aż prosi się o lepsze zdjęcia. Jesli chcesz brac udział w konkursie, powinienes zadac sobie chociaż tyle trudu,żeby pozyczyc od kogos aparat. Ogólnie - całość ma potencjał, spróbuj podejść do tego tematu raz jeszcze. Powodzenia.

ODPOWIEDZ