[MOC] Pojedynek

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
pit
VIP
Posty: 681
Rejestracja: 2006-03-16, 23:10
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: pepik

 

[MOC] Pojedynek

#1 Post autor: pit »

Witam!
Podoba mi się koncepcja miniaturek. Lubię miniaturki crisesa. Również brak mi pomysłów.
A że nie mogę się zabrać za fotografowanie czegoś większego, co już mam zbudowane, przedstawiam miniaturkę pt. "Pojedynek".

Obrazek

Czysta rekreacja...

Pozdrawiam

crises

#2 Post autor: crises »

No i fajna miniaturka. Zmieniłbym tylko ujęcie. Akurat do takiego pojedynku mi bardziej pasuje kadr "na wprost". Po lewo jeden ludek, na środku dziewoja, na prawo drugi i aparat na wysokości główek.
Minifig z lewej strony ma minę jakby już go zastrzelili. Chyba nie wierzy w swoje umiejętności.
Ja robiąc miniaturkę zawsze staram się coś przekazać. Albo jakiś interesujący szczegół napędza całość, albo historyjka ma akcent humorystyczny, albo inną technikę budowania próbuję zastosować. Na Twojej brakuje trochę akcji, albo jakiegoś dynamicznego elementu. Gdyby na przykład ludzik się potknął, albo zerkał zdradliwie przez ramię, to już by się coś działo. Mimo wszystko podoba mi się.

D.

#3 Post autor: D. »

Świetna scenka, i tylko muszę się przychylić do rady crisesa, że jeszcze lepiej by wyglądało gdyby jeden z panów zdradziecko oglądał się za siebie ;)

Awatar użytkownika
pit
VIP
Posty: 681
Rejestracja: 2006-03-16, 23:10
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: pepik

 

#4 Post autor: pit »

crises pisze: Ja robiąc miniaturkę zawsze staram się coś przekazać. Albo jakiś interesujący szczegół napędza całość, albo historyjka ma akcent humorystyczny, albo inną technikę budowania próbuję zastosować. Na Twojej brakuje trochę akcji, albo jakiegoś dynamicznego elementu. Gdyby na przykład ludzik się potknął, albo zerkał zdradliwie przez ramię, to już by się coś działo.
Dobrze prawisz. :)
Faktycznie trochę czegoś tu brakuje.
crises pisze: Minifig z lewej strony ma minę jakby już go zastrzelili. Chyba nie wierzy w swoje umiejętności.
A ja myślałem, że ma minę starego wyjadacza...

Awatar użytkownika
Ciamek
VIP
Posty: 2771
Rejestracja: 2004-06-24, 23:08
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Piglet
Kontakt:

 

#5 Post autor: Ciamek »

crises pisze:Minifig z lewej strony ma minę jakby już go zastrzelili. Chyba nie wierzy w swoje umiejętności.
Jak dla mnie, to on marszczy brwi z żądzy krwi ; o)

Trochę głupio, że dama jest sekundantem, przydałby się jakiś dżentelmen (albo 2) : o)
Zdrufko, Ciamek

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#6 Post autor: KUKUS »

Fajna, mała scenka :) ...taki mały powrót do romantycznych pojedynków XIX stulecia.

Grygus

#7 Post autor: Grygus »

Który to Wokulski a który Krzeszowski :D ?

ODPOWIEDZ