[MOC] Miecze Świetlne!

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
ImpreSariO
Posty: 608
Rejestracja: 2007-02-24, 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

[MOC] Miecze Świetlne!

#1 Post autor: ImpreSariO »

Dzięki temu że rowerek i scenka mu towarzysząca bardzo wam się spodobała, wykorzystam okazje aby opublikować jeden z najgorszych moich MOCy. Żeby to podkreślić postanowiłem zbudować jeszcze jeden co by mnie jeszcze bardziej przekonał o nijakości tego czegoś. Zastanawiało mnie od dawna jaki jest sens zbudowania takiego miecza. Równie dobrze można zbudować dwie lokówki oraz suszarkę i prostownice do kompletu. Jednak po przejrzeniu zamieszczonych już wersji na brickshelfie zaryzykowałem podjęcie się budowy broni bardzo eleganckiej jak na dzisiejsza czasy. Obie rękojeścią są moim wymysłem. Wszelkie podobieństwa wyszły przypadkowo.

Miecz Świetlny nr1

Obrazek

Miecz Świetlny nr2

Obrazek

Zdjęcia pierwszej rękojeści zostały wykonane przez mojego znajomego. Nie zgodził się na podanie nazwiska więc podaje tylko jego pseudonim - Busiek!

Galeria po opublikowaniu!

Awatar użytkownika
bartek_mi
Posty: 286
Rejestracja: 2007-12-03, 14:11
Lokalizacja: wawa
brickshelf: bartekmi

 

#2 Post autor: bartek_mi »

nr 1 podoba mi sie bardziej. pewnie dlatego, ze kola nie wygladaja na kola (co w 2 jest ewidentne). nie podoba mi sie natomiast zebatka. calosc jest gladka a tu nagle mamy wystajace elementy.

w 2 nie odpowiada mi kolo na koncu i jak juz wspominalem bieznik opon...

ogolnie ocenilbym podejscie na + (z dodatkowym plusikiem za "gumowana" rekojesc - pomyslowe)

Awatar użytkownika
Paweł
Posty: 443
Rejestracja: 2005-04-14, 15:23
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: starwarsmaniak
Kontakt:

 

#3 Post autor: Paweł »

Miecz nr. 1 zdecydowanie leszy. Nie pasuje mi tam tylko ten nowy szary. Poza tym widzę tam sporo części z 7171
2. jakoś nie specjalnie mi się podoba. Wydaj mi się jakiś taki tandetny, jakby kupiony u Chińczyków.

Co do tego, że są to Twoje najgorsze MOCe. Mi się tam podobają ;)
Nic lepszego niż LEGO mój kolego
Pozdrawiam:
Paweł

Uruk

#4 Post autor: Uruk »

Nr. 1 ładny, nr. 2 wstrętny - bez obrazy, po prostu kiepsko wygląda, jedyna ładna rzecz w nim t czerwony przycisk :)

ODPOWIEDZ