Sharpshooter TH-51

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
endrju

Sharpshooter TH-51

#1 Post autor: endrju »

Po ujrzeniu [URL=http://www.00453005_0000002.pl/forum/viewtopic.php?t=5578&postdays=0&postorder=asc&start=0]wyścigówki[/URL] Jeraca stwierdziłem, że jest stanowczo zbyt ładna, by przynajmniej nie spróbować swoich sił w czymś podobnym. W międzyczasie z pomysłu na wyścigówkę zrobił się krążownik szos, a inspiracje Blade Runnerem i Crime Cities pozbawiły go kół :)

Obrazek
Obrazek

Galeria (po opublikowaniu): http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=301312

Nie twierdzę, że jest to jakaś rewelacja - ale skrzyżowanie lat 50-tych z S-F zawsze mnie ciągnęło, więc zapewne za czas jakiś zbuduję coś w podobnym klimacie... parę chromowanych części i piaskowych skosów jakoś mi się pcha w ręce, więc...;)

Awatar użytkownika
Bobofrutx
Posty: 1014
Rejestracja: 2007-08-21, 21:26
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Bobofrut

 

#2 Post autor: Bobofrutx »

[b]endrju[/b] pisze:Nie twierdzę, że jest to jakaś rewelacja
Dla mnie jest rewelacyjny ;) Strasznie mi się podoba. Widze kilka fajnych technik umieszczenia klocków, szybki (właśnie jak one sie tam trzymają?), światła :D i ten fotel z opony wywruconej na lewą strone, poprostu czad ;P Ogólnie bomba!
Dzień bez LEGO to stracony dzień ;P
DeszczyK
Sariel pisze:Na potęgę posępnego Longera, mocy przybywaj...

Mrutek

#3 Post autor: Mrutek »

1.Ma w sobie to coś.
2.Widzę, że nie tylko ja mam problem z robieniem zdjęć.

endrju

#4 Post autor: endrju »

Dzieki za pozytywne opinie :)
Bobofrutx pisze:szybki (właśnie jak one sie tam trzymają?)
Są wpięte w grille 1x2 - całe by nie weszły, ale narożnikiem jest w sam raz :)
Mrutek pisze:Widzę, że nie tylko ja mam problem z robieniem zdjęć.
Ano niestety nie udało mi się mimo najszczerszych chęci jakoś tego poprawić...

crises

#5 Post autor: crises »

Ogólnie jest bardzo fajowy. Przedni zderzak wydaje się zbyt ażurowy w stosunku do całości, podobnie jak przyczepy turbin. Strasznie mi się podoba ten garb na masce. Niezły kokpit i fotel (wygląda jak skórzany). Antenki z tyłu mogłoby nie być, a szare grile w pobliżu szybek zmieniłbym na czarne albo czerwone. Reasumując: bardzo przypadł mi do gustu.

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#6 Post autor: Sariel »

endrju, ja się nie znam ale trochę mnie tym zabiłeś. Musiałem się dłuższą chwilę przyglądać żeby upewnić się że to powstało z klocków :)

Hippotam

#7 Post autor: Hippotam »

Widziałem ten model na żywo i powiem Wam że wygląda sto razy lepiej niż na zdjeciach. Model bomba, zdjecia do kitu, aż mnie skręca.
Endrju, zapraszam na sesję do mnie, cudów może nie wyczaruje, ale coś możemy podziałać....

Awatar użytkownika
ImpreSariO
Posty: 608
Rejestracja: 2007-02-24, 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#8 Post autor: ImpreSariO »

Świetna kolorystyka. Genialne wypuklenie na masce. Fotel z opony to mistrzostwo. Ciekawie skomponowana szybka. Bardzo udane silniki po bokach. MOC rewelka z znikomymi wadami. Szkoda tylko tych zdjęć.

endrju

#9 Post autor: endrju »

Hippotam pisze:Endrju, zapraszam na sesję do mnie, cudów może nie wyczaruje, ale coś możemy podziałać....
Dzieki, chetnie - tylko nie chce Ci znowu problemu robic... ale jak bedziesz mial chwilke, zebym do Ciebie zajrzal z modelem, to daj prosze znac na PM. Raz jeszcze - dzieki :)
ImpreSariO pisze:Świetna kolorystyka. Genialne wypuklenie na masce. Fotel z opony to mistrzostwo. Ciekawie skomponowana szybka. Bardzo udane silniki po bokach. MOC rewelka z znikomymi wadami. Szkoda tylko tych zdjęć.
Dzieki, jak juz pisalem - tez wolalbym, zeby zdjecia byly nieco lepsze, ale wyszlo jak wyszlo...

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2554
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#10 Post autor: V1 »

Jak nie rewelacyjny? To czołówka modeli fantastycznych!
Fotel genialny, mocowanie silników i same silniki, i wybrzuszenie na masce, zderzak ze światłami, całe wnętrze kabiny...
(Tylko co jest pod maską jeżeli silniki są po bokach? :)
\/1 ______________

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#11 Post autor: M_longer »

Wszyscy plusy modelu wymienili przede mną, ale powtórzę:
Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to wybrzuszenie na masce (świetny pomysł), następnie fotel (zastanawiam się jak ta opona jest tam ułożona ;) )
Mocowanie świateł też pomysłowe.
Bardzo mi się podoba :)
Ostatnio zmieniony 2008-02-15, 00:01 przez M_longer, łącznie zmieniany 1 raz.

endrju

#12 Post autor: endrju »

V1 pisze:Jak nie rewelacyjny? To czołówka modeli fantastycznych!
Fotel genialny, mocowanie silników i same silniki, i wybrzuszenie na masce, zderzak ze światłami, całe wnętrze kabiny...
Dzieki za uznanie :)
V1 pisze:(Tylko co jest pod maską jeżeli silniki są po bokach? :)
Ciezko powiedziec, ja tu tylko karoserie wyklepuje ;-) A serio - mysle, ze mozna uznac, ze pod maska jest wlasnie glowny, a boczne robia za manewrowe (zwlaszcza biorac pod uwage ich rozmiar w stosunku do reszty modelu).
M_longer pisze:Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to wybrzuszenie na masce (świetny pomysł), następnie fotel (zastanawiam się jak ta opona jest tam ułożona ;) )
Mocowanie świateł też pomysłowe.
Bardzo mi się podoba :)
Dzieki:) Co do opony - przez środek przełożony jest ten klocek z half-pinami zatkniętymi na końcach (i przedłużony o jedno płaskie oczko, by móc całość wpiąć w ściany kabiny.

czekoladowyboss

#13 Post autor: czekoladowyboss »

Piękny! Jeśli można się do czegoś przyczepić, to chyba tylko do podstawek i jakości zdjęć.
Super patent na mocowanie szybek i fotel.

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2554
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#14 Post autor: V1 »

Ktoś to kojarzy?
Bo mi się właśnie skojarzyło :)
\/1 ______________

Awatar użytkownika
ImpreSariO
Posty: 608
Rejestracja: 2007-02-24, 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#15 Post autor: ImpreSariO »

V1 pisze:Ktoś to kojarzy?
Bo mi się właśnie skojarzyło :)
ZZ Top =] Mi się to bardziej skojarzyło z tym vanshipem z anime Last Exile.

ODPOWIEDZ