[MOC] 1399: W imię...

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2554
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#16 Post autor: V1 »

Dałem jej w pierwszej scence włosy zamiast kaptura, mam nadzieję że to pomoże dodać ciągłości między 1 a 2 scenką.
\/1 ______________

kosci
Posty: 136
Rejestracja: 2007-10-05, 11:11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: kosci

 

#17 Post autor: kosci »

a moze w scence nr2 domontuj koszyk z ziolami ? i ciekawe jalkby wygladalo gdyby lezacy dodatkowo trzymal kubek dwoma rekami tak jakby pil

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2554
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#18 Post autor: V1 »

Już wysłałem na konkurs, bardzo dziękuję za komentarze, szczególnie te o braku ciągłości.
Może uda mi się wykombinować jeszcze coś drugiego, prostszego :)

Kości - stwierdziłem że w trzeciej scence każdy dodatkowy element mógłby stworzyć zbyt duże zamieszanie, tam jest chyba i tak dosyć dużo istotnych elementów.

Mienso:
Związek z Joanną D'Arc stanowi jedynie wspólny oprawca.

Natomiast Twój komentarz "najdonioślejsze osiągnięcie K.K." jest... hmmm... dosyć złośliwe i chyba nie pasuje na to forum ;)
Nie wiem czy piszesz serio, dla zdrowia nie mam ochoty wnikać w temat głębiej, ale nie mówimy o religii, lecz o skrajnie niebezpiecznym fanatyzmie religijnym i zabijaniem na przemysłową skalę. Myślę że żaden złośliwy komentarz nie będzie tu nie na miejscu. Nie ma co uciekać i chować głowy w piasek. Bo temat niepopularny? Chyba że uznamy to za przekoloryzowany mit, zapomnimy słowa papieża "Neca eos omnes, Deus suos agnoscet" podczas rzezi 'heretyków', przyjmiemy oświadczenie Watykanu z 1998 (wg którego Inkwizycja zabiła raptem kilka setek ludzi w ciągu całego czasu kiedy istniała), i uznamy że powinniśmy być wręcz wdzięczni Inkwizycji za lawinowy rozwój administracji i sądownictwa.
Ostatnio zmieniony 2008-02-25, 06:33 przez V1, łącznie zmieniany 4 razy.
\/1 ______________

bartemo

#19 Post autor: bartemo »

V1 pisze:Nie wiem czy piszesz serio, dla zdrowia nie mam ochoty wnikać w temat głębiej, ale nie mówimy o religii, lecz o skrajnie niebezpiecznym fanatyzmie religijnym
Ja to wiem, naprawdę :) To wszystko o czy piszesz jest faktem, nie dyskutuję z tym. Faktem jest jednak także, że z powodu inkwizycji nie zginęło aż tak wielu ludzi, jak niektórzy sądzą. Była to też zresztą pierwsza organizacja mająca jakiekolwiek zasady w przeprowadzaniu tortur. Chodzi jednak o to, że określanie tego, jako "najdonioślejsze" może słusznie budzić opór tych, którzy są wiernymi KK (dla janości: nie jestem). Bo oni za najdonioślejsze będą uważać pewnie zupełnie co innego, a złośliwości nie służą nigdy porozumieniu, a jedynie sprawę zaogniają. A po co nam tutaj kłótnie? :)

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#20 Post autor: Misterzumbi »

Ja tam zadnej niescislosci nie widze, dziewka zbiera kwiatki i ziola, potem jakiegos kolesia opatruje, podglada to nadgorliwy chrzescijanin skarzypyta, kabluje wladzom, dziewka orzeczona czarownica spalana jest na stosie... Albo juz zmieniles cos w tej ciaglosci albo jestem nazbyt inteligentny...

Scenki fajowe, najbardziej podoba mi sie palenie, a dach jest psycholski... Ty skad masz tyyle minislopow? ;D


A moze bys sprobowal co mi sie kiedys widzialo, chcialem zrobic strzeche, mniej wiecej jak ty zrobiles dach, ale zamiast minislopow uzyc grille 1x2 a w szparki powciskac po dwie zolte antenki... Wyobrazam sobie, ze mogloby to super wygladac, ale ani nic takiego nie buduje gdzie moglbym uzyc tego patentu, ani nie chce mi sie myslec nad czyms, gdzie moglbym go uzyc...
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Misterzumbi, łącznie zmieniany 1 raz.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
Duke
Posty: 247
Rejestracja: 2005-11-17, 18:47
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: duku

 

#21 Post autor: Duke »

Wiadomo albo i nie wiadomo.
O który kawałek Kinga Diamonda chodzi, Trail?

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2554
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#22 Post autor: V1 »

To cieszę się, że jednak da się załapać o co w tym chodzi.
ani nie chce mi sie myslec nad czyms, gdzie moglbym go uzyc...
jak to? rat kryty strzechą! i na drewnianych kołach od machiny oblężniczej.

Duke - na 'The Eye'. Prawie cała ta niesamowita płyta to historia babki spalonej na stosie.
Ostatnio zmieniony 2008-02-27, 10:36 przez V1, łącznie zmieniany 1 raz.
\/1 ______________

ODPOWIEDZ