[MOC] Hot Rod

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
V3speer
Posty: 66
Rejestracja: 2008-02-25, 12:42
Lokalizacja: Dobre Miasto

[MOC] Hot Rod

#1 Post autor: V3speer »

Po porażce poprzedniego zburzyłem dziada i zbudowałem nowego, już trochę przypominającego prawdziwego Hot Roda. (przynajmniej z grubsza)

Zdjątko:

Obrazek

Galeria:

http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=303767
Ostatnio zmieniony 2008-02-26, 18:59 przez V3speer, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#2 Post autor: Sariel »

Wszystko pięknie, ale mam nadzieję że zwyczaj zakładania nowych tematów co 3 godziny się nie upowszechni. Moim zdaniem można to było spokojnie pokazać w pierwszym temacie.

Awatar użytkownika
AertE
Posty: 59
Rejestracja: 2007-06-23, 08:59
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: AertE

 

#3 Post autor: AertE »

Jestem podobnego zdania co Sariel, w dodatku pokazałeś tylko jedno zdjęcie a galeria nie jest ocenzurowana, ciężko wystawić opinię na temat modelu na podstawie jednego obrazka. Z tego co przykuło moją uwagę to ciekawe światła.
pozdrawiam

pkowalcz

#4 Post autor: pkowalcz »

Światła owszem, ciekawe, ale jak na moją skromną wiedzę o hotrodach to dach jest zdecydowanie za wysoko. I za duża dziura między podłogą a glebą.

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 422
Rejestracja: 2007-06-01, 16:51
Lokalizacja: Łódź
brickshelf: Iskra

 

#5 Post autor: Iskra »

Kabina lepsza, część silnikowo-żelastwowa gorsza od poprzedniego. A patent na swiatla bardzo fajny, chociaz nie wiem cyz akurat tu tak super pasuje.

RzEpKaPL

#6 Post autor: RzEpKaPL »

a mi to przypomina ciągnik rolniczy :] takei moje pierwsze wrażenie bez urazy oczywiście :)

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#7 Post autor: Misterzumbi »

Moze kolega najpierw wyczysci klocki, a potem przeczyta artykul o fotografowaniu i potem zacznie kombinowac, a jak juz bedzie zadowolony z osiagnietego rezultatu to pokaze co ma , a wtedy ludzie nie beda sie peszyc i beda wiedziec co napisac o budowli. Tak nikt nie odpowiada bo nie wie jak napisac ze mu sie niespecjalnie podoba co widzi, a zarazem nie chcemy zebys przestal budowanie i nie chcemy cie wykurzyc. Moze masz potencial, ale jak dalej bedziesz co godzine budowal od nowa to ludzie kompletnie przestana pisac ty sie zniechecisz... Nikt tutaj nikogo nie zlinczuje jak zaraz nie przedstawi sie MOCem. Twoje dzielo niestety odbiega od tego do czego nas przyzwyczaila reszta forumowiczy. Doceniam ze chcialbys i w ogole, ale probuj dalej. Chocby kolorystyka jest mierna, zarowki nie przezroczyste? Popracuj prosze jescze nad swoimi budowalmi, bedziesz mogl napisac TO JEST HOTROD a nie z grubsza przypomina... To nie wyscig, to ma robic frajde (przynajmniej takie jest zalozenie ;D)...
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Piekny

#8 Post autor: Piekny »

Ano rzeczywiście,wydaje mi się ze wystarczyło zrobić update poprzedniego wątku zamiast zakładać nowy,ten hot rod niedużo lepszy jest od poprzedniego,buduj dłużej dokładniej,sprawdzaj różne możliwości i kombinacje klocków a kiedy wydaje Ci sie ze to już to zastanów się dwa razy czy aby na pewno ;)

Pozdrawiam
Piekny.

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#9 Post autor: Sariel »

Misterzumbi pisze:Tak nikt nie odpowiada bo nie wie jak napisac ze mu sie niespecjalnie podoba co widzi, a zarazem nie chcemy zebys przestal budowanie i nie chcemy cie wykurzyc. Moze masz potencial, ale jak dalej bedziesz co godzine budowal od nowa to ludzie kompletnie przestana pisac ty sie zniechecisz... Nikt tutaj nikogo nie zlinczuje jak zaraz nie przedstawi sie MOCem.
Amen.

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2554
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#10 Post autor: V1 »

Ale reflektory są super!
\/1 ______________

ODPOWIEDZ