6348 Surveillance Squad

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Bartex0805
Posty: 197
Rejestracja: 2008-01-21, 16:24
Lokalizacja: Leszno
brickshelf: Bartex0805

 

6348 Surveillance Squad

#1 Post autor: Bartex0805 »

Witam mam wam do przedstawienia recenzje już dość starego zestawu, który to niedawno kupiłem na Allegro, a więc zaczynajmy.

Obrazek

Dane techniczne:
rok wydania: 1994
spis części: Peeron
ilość klocków: 306
ilość figurek: 3
cena: 50,00 zł kupiony na Allegro

Pudełko, jego zawartość i instrukcja:


Pudełko jest z cienkiego kartonu, który jest wyprężony z przodu i z tyłu na zewnątrz, w końcu ma już swoje lata, jednak jest w bardzo dobrym stanie.
Obrazek
Obrazek

Wewnątrz pudełka znajduje się wkładka z grubego kartonu w niej klocki w worku strunowym instrukcja i idealnie zachowany plakat.
Obrazek

Instrukcja jest prawie tak duża jak cały karton, ma brzeg klejony, ogólnie przedstawia się dobrze kolory klocków są łatwo rozpoznawalne. Stan instrukcji oceniam na bardzo dobry.
Obrazek

Plakat który zachował się w idealnym stanie przedstawia miasto Lego, są na nim zestawy z tamtego okresu, sami spójrzcie.
Obrazek

Spójrzmy na klocki.

Pierwsze co rzuca mi się w oczy to różnica w jednym ludziku, który nie zgadza się z tym w instrukcji spójrzcie sami.
Obrazek

Następnie wypatrzyłem kilka ciekawych elementów np. takie oto:
Obrazek

Zdjęcie całej masy 300 elementów jest w czym szukać na początku budowy.
Obrazek

Rozpoczynamy budowanie.

Pierwszy pojazd jaki budujemy to motor, dosłownie kilka chwil i gotowe.
Obrazek
Obrazek

Następnym pojazdem jest ciągnik siodłowy, bardzo ładny model, jednak podobny do tych wydawanych w ok 1994 roku. Jego budowa trwa jakieś 10 minut i gotowe.
Obrazek
Obrazek

Na samym końcu pozostaje już tylko naczepa, również według mnie bardzo ładna z dobrymi proporcjami względem ciągnika siodłowego. Budowa trwa ok 20 minut.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Podsumowanie:

Cały zestaw prezentuje się genialnie, kolory są dobrze dobrane, proporcje również. Wielkim plusem w tym zestawie jest duża ilość okrągłych żółtych światełek starego typu jest ich aż 14. Jest również dużo światełek innego koloru zwłaszcza niebieskiego.
Długo polowałem na ten zestaw aż w końcu udało się, jestem z niego bardzo zadowolony mimo innego jednego ludzika, stan całego zestawu jest idealny klocki białe są białe a nie pożółkłe. Całość jak na swoje lata jest super. Polecam
Obrazek
Obrazek
Wszystko gotowe
Obrazek

Oceny:
pudełko: 9/10
instrukcja: 9/10
bawialność: 10/10
zadowolenie: 10/10
całość: 9.5/10

Galeria BS
Ostatnio zmieniony 2008-10-01, 10:03 przez Bartex0805, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#2 Post autor: Sariel »

Prosimy o zdjęcia bezpośrednio w poście, nikogo nie zamordowaliśmy żeby nas kolega karał Fotosikiem.

Awatar użytkownika
tomey
Posty: 528
Rejestracja: 2007-03-26, 22:04
Lokalizacja: Nysa / Wrocław
brickshelf: tomey

 

#3 Post autor: tomey »

Mam ten zestaw i jest bardzo fajny, dużo częsci, sprzetu komputerowego, blokada drogowa... 50zł za ten zestaw to dobra cena:)
37236809 nowe gadu:)

ODPOWIEDZ