[MOC] Orchidea Zakonu Złoczyńców

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2554
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

[MOC] Orchidea Zakonu Złoczyńców

#1 Post autor: V1 »

Dzień dobry!

Wreszcie się odważyłem i zbudowałem auto! Raz kozie śmierć... Oto 'Orchidea' - czarny pick-up:
Obrazek Obrazek Obrazek

'Zakon' kiedyś był grupą zapaleńców budujących customy, czyli motocykle na zamówienie.
Niestety po paru latach przyszło rozczarowanie - strasznie trudno z tego wyżyć. Dlatego Zakon powoli zaczął poszerzać działalność o nie do końca zgodne z prawem zajęcia.
Przydomek 'Zakon Złoczyńców' został im nadany przez stróżów prawa, ku uciesze chłopaków, zajmujących się jeszcze w tamtym czasie wyłącznie rozprowadzaniem nieszkodliwych ziółek.

Przez pierwsze miesiące swojego istnienia Zakon poruszał się wyłącznie na motocyklach. Jednak szybki rozwój interesu przekonał chłopaków, że nie wszystko da się przewieźć motocyklem (tzn. nie wszystko w całości). I tak zainteresowali się również pojazdami czterokołowymi. Pierwszym wozem w ich stajni stał się czarny pick-up, nazwany 'Orchidea'.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Orchideę zbudowali na bazie jakiegoś rozklekotanego wozu dostawczego, stanowiącego rekompensatę za niemiłą obsługę w jednej z restauracji. Nieważne jakiej, ani gdzie - lokal ten już dawno nie istnieje :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Bez sprężarki wygląda odrobinę łagodniej:
Obrazek

Skromne wnętrze:
Obrazek

Spośród czterech motocykli widocznych na zdjęciu zbiorowym, dwa (niebieski bobber M72 i Purple Heart) już prezentowałem na forum. Trzeci - czarny chopper na bazie Horexa 350 został zbudowany przez Zakon na zamówienie mieszkającego w Danii Polaka - najznamienitszego producenta Hot Rodów:
Obrazek
Czwarty to 'Shotgun' - czerwony bobber z jakimś angielskim silnikiem:
Obrazek

Cała galeria tutaj: [GALERIA samochodu]
i tutaj: [GALERIA etapu 1 'PZ']

I proszę się nie śmiać, bo to mój pierwszy 'poważny' samochodzik dla ludzików, więc nie wszystko jest tak jak zapewne być powinno :)
Ostatnio zmieniony 2008-03-15, 05:37 przez V1, łącznie zmieniany 5 razy.
\/1 ______________

kris kelvin

#2 Post autor: kris kelvin »

Motory to już znamy, ale samochodzik też śliczny. A już maska podoba mi się wprost niesamowicie.
Trzymajcie ten poziom V1 a będą z was ludzie :D

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#3 Post autor: Misterzumbi »

Ahoi... Motory jak zwykle genialne. Horex wymiata, a jak! Samochod naprawde genialny, kapitalne proporcje i w ogole pelen detali... Ale ciekaw jestem jak by ci wyszlo cos na bazie prawdziwego Auta... Nie wiem, Syrena, Warszawe chetnie bym zobaczyl bo sam niemam pomyslow. O Granada, to by bylo cos, albo Taunus, albo Wolga... A moze chce sie po prostu do czegos przyczepic? Niewiem sam...
Ostatnio zmieniony 2008-03-03, 08:45 przez Misterzumbi, łącznie zmieniany 1 raz.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
martinbb
Posty: 673
Rejestracja: 2007-03-10, 14:20
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: martinbb

 

#4 Post autor: martinbb »

No.... Nie spaprałeś roboty ;) Auta wychodzą Ci tak samo dobrze jak jednoślady (no można marudzić nad brakiem kierownicy) - kształt, detale. Czegóż chcieć więcej?
Banda jak się patrzy :)
Inspired by NavySEALs

crises

#5 Post autor: crises »

Podoba mi się. Co prawda u V1 nawet jak lodówkę otworzysz, to motorki wypadają, ale samochód jest fajowy. Twój pierwszy raz w tej materii wypadł bardzo solidnie. Fajne słupki i to coś pod spodem (hmm, wał korbowy, czy jak to tam się zwie?). Chromowany gril dodaje smaku. Ogólnie zgrabne cacko. Maskę bym zrobił bez tego cuda, no i dał spokój tym motocyklom ;-)

ODPOWIEDZ