Wywrotka

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Bartex0805
Posty: 197
Rejestracja: 2008-01-21, 16:24
Lokalizacja: Leszno
brickshelf: Bartex0805

 

Wywrotka

#1 Post autor: Bartex0805 »

Witam mam Wam do przedstawienia mój nowy MOC, jest to wywrotka z kabiną koloru czerwonego. Pojazd jest raczej prosty, zrobione są schodki na platformę która znajduje się zaraz za kabiną, a dzięki której można zajrzeć do ,,pudła'' na materiały sypkie. Przy budowie wykorzystałem trochę nowych elementów z zestawu 7990 i 7991. Mnie również w nowych modelach strasznie denerwuje brak drzwi (czyżby skok przez okno do kabiny :-) dlatego też postanowiłem wstawić drzwi.
Galeria BS

Obrazek
Tak to miało wyglądać za pierwszym razem, mój błąd bo się spieszyłem.
Obrazek
Tutaj wersja z białym pasem drzwi, szczerze podoba mi się nawet bardzo, a Wam ?
Obrazek
Proszę o łaskawy wymiar kary, ale i również o wskazówki na przyszłość. Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 2008-03-05, 12:00 przez Bartex0805, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#2 Post autor: Jerac »

Uo jejku, jakiej tam kary? Chyba za zdjęcia tylko :)

Ładna, zgrabna ciężarówka. Skąd właściwie masz taką pakę? Te białe bricki 1x1 na dole kabiny bym zamienił na czerwone... a jeśli nie masz czerwonych - to użyj białych drzwi i zrób po prostu biały pasek przez całą kabinę.

Awatar użytkownika
tomey
Posty: 528
Rejestracja: 2007-03-26, 22:04
Lokalizacja: Nysa / Wrocław
brickshelf: tomey

 

#3 Post autor: tomey »

Zgrabna konstrukcja ale zdjęcie tragiczne :/ i gdzie kiedrowca xD ??
37236809 nowe gadu:)

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#4 Post autor: M_longer »

Zdjęcia straszne.

Reszta dobra :)

Ale:
Czym mają być te round bricki za kabiną?
Jeśli to zbiorniki na paliwo, to dałbym je między osie.
I ujednoliciłbym kolorystycznie kabinę.

A ta paka nie jest przypadkiem z jakiegoś zestawu Rock Raiders?

Awatar użytkownika
Bartex0805
Posty: 197
Rejestracja: 2008-01-21, 16:24
Lokalizacja: Leszno
brickshelf: Bartex0805

 

#5 Post autor: Bartex0805 »

Przepraszam za zdjęcia, ale nic na to nie poradzę mam telefon komórkowy 2 megapixele, także takie zdjęcia z bliska wychodzą jak wychodzą :-( niestety.

Pakę mam z Allegro, kupiłem jako część no i przydała się, przypuszczalnie w taki kolorze była w którymś zestawie w serii Rock Raiders, bo w serii City były one w kolorze żółtym.

Te bricki z dziurą za kabiną to są miejsca na kierunkowskazy, których w pośpiechu zapomniałem wstawić w to miejsce. Jak widać na załączonym drugim zdjęciu już to jest poprawione.

Hmm kierowca jest w środku a na dwóch zdjęciach jest na zewnątrz pojazdu, proszę spojrzeć w galerie jak ją opublikują.

Która wersja wygląda według was lepiej ta z kierunkowskazem, czy z białym pasem białymi drzwiami ???

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#6 Post autor: M_longer »

Bartex0805 pisze:Która wersja wygląda według was lepiej ta z kierunkowskazem, czy z białym pasem białymi drzwiami ???
A może by je połączyć? ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kubrick
VIP
Posty: 2198
Rejestracja: 2006-05-19, 21:51
Lokalizacja: KrakóVW
brickshelf: Kubrick
Kontakt:

 

#7 Post autor: Kubrick »

Bartex0805 pisze:mam telefon komórkowy 2 megapixele,
Mozesz miec i 0,3 MPX, wazne jest jaki aparat ma obiektyw. Jesli masz 2 MPX, to powinny wychodzic zdjecia jak dobrze pamietam pod 1600x1200, wiec spokojnie mozesz zrobic zdjecie z takiej odleglosci, zeby model byl ostry, apotem je wykadrowac odpowiednio nawet paintem.

A wlasciwie, to nie o tym temat, wiec zeby offtopa nie robic... Model strasznie mi traci mocno betoniarka i wywrotka, kabina tak mocno do nich nawiazuje, ze az rzuca pierwsze skojarzenie wlasnie z tymi zestawami. Popracowalbym nad tym, bo w ten sposob model staje sie moim zdaniem nijaki.
Cieślu pisze:kup volvo nie bądź janusz
Cieślu pisze:Ty to byś Kubrick wszystko zwieśniaczył :>

Blaster

#8 Post autor: Blaster »

Bardzo lajna tylko zmień przod bo za bardzo nawiazuje do pojazdow typu straz pozarna czy śmieciarka!

ODPOWIEDZ