[MOC] Indiana Jones - pojedynek

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
pit
VIP
Posty: 681
Rejestracja: 2006-03-16, 23:10
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: pepik

 

[MOC] Indiana Jones - pojedynek

#1 Post autor: pit »

Dobry wieczór!

Pierwszą rzeczą, którą chciałem zrobić, odkąd pojawiły się zestawy z Indianą, był pojedynek z tym gościem na lotnisku przy samolocie-skrzydle, z "Poszukiwaczy Zaginionej Arki". Widziałem na BS-ie parę takich samolotów, ale to jeszcze nie to. Może kiedyś...

Drugą rzeczą był pojedynek na targu z Arabem z wielkim mieczem, również z Poszukiwaczy. Uwielbiam tę scenę.
I ją właśnie przedstawiam w postaci miniaturki:
Obrazek
Obrazek

Dla przypomnienia, owa scena:

[youtube]http://youtube.com/watch?v=4DzcOCyHDqc[/youtube]

A ponieważ wczułem się w klimat, zrobiłem drugą miniaturkę, tym razem z "Ostatniej Krucjaty".
Obrazek
Obrazek

Dobrej nocy...

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#2 Post autor: spacelord »

ja osobiście wolałbym większe scenki albo więcej scenek ;)
Bo ta pierwsza to zdecydowanie za mało - może jakiś tłum wokoło? itp (coś tam na pewno jeszcze było...) ;)

Awatar użytkownika
ImpreSariO
Posty: 608
Rejestracja: 2007-02-24, 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#3 Post autor: ImpreSariO »

W pierwszej scenie Indiana Jones miał na sobie tylko koszule a nie swoją kurtkę. Zrobiłeś błąd. Za to druga scenka bardzo sympatyczna.

Awatar użytkownika
martinbb
Posty: 673
Rejestracja: 2007-03-10, 14:20
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: martinbb

 

#4 Post autor: martinbb »

Oooo tak!. Ostatnia Krucjata znacznie lepsza ;)
Inspired by NavySEALs

Blaster

#5 Post autor: Blaster »

Świetnie dopasowałeś części do araba. Ostania krucjata jest leprza dlatego ,że jest bardziej szczegółowa. Na pierwszej minaturce mogłeś dorobić jakiś tłum(może być nawet mały ,ale żeby był).

mapes

#6 Post autor: mapes »

Miniaturka to miniaturka, myśle że sentyment do tej sceny jest tak duży że nie mogę się do niczego przyczpić ;). A co do drugiej też niezła ale mogłaby być większa uwzględniając tajemne przejście w kominku ;).

@edit
A skoro chciałeś miniaturki to nie mam zastrzeżeń. A mieczyk konkretnie wygląda, jeszcze bardziej oddaje klimat scenki.
Ostatnio zmieniony 2008-04-16, 20:42 przez mapes, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
pit
VIP
Posty: 681
Rejestracja: 2006-03-16, 23:10
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: pepik

 

#7 Post autor: pit »

Właśnie sęk w tym, że chciałem zrobić "klasyczne" miniaturki - czyli 8x8. W takiej sytuacji raczej żaden tłum, czy też kominek nie wchodzą w grę. I tak pierwszą miniaturkę zrobiłem po skosie, żeby postacie były jak najdalej siebie.
ImpreSariO pisze:W pierwszej scenie Indiana Jones miał na sobie tylko koszule a nie swoją kurtkę. Zrobiłeś błąd.
:D Wczoraj zimno było, to mu kurtkę założyłem.

Tak się zastanawiam (również w bardziej ogólnym sensie), na ile lepszy byłby odbiór pierwszej miniaturki, gdyby była lepiej doświetlona...

Edit:
No i taki zadowolony byłem z tego "poruszonego" miecza :D
Ostatnio zmieniony 2008-04-16, 20:22 przez pit, łącznie zmieniany 1 raz.

kris kelvin

#8 Post autor: kris kelvin »

Dopiero teraz zauważyłem. Dla mnie pierwsza scenka to absolutna klasyka :)
Najlepsza scena ze wszystkich filmów o Indianie. I w ogóle jedna z najlepszych scen filmowych jaką znam :)

ODPOWIEDZ