[MOC] Moje kreacje ... mam nadzieje iż galeria jest już dost

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
--LEGOLAS--

[MOC] Moje kreacje ... mam nadzieje iż galeria jest już dost

#1 Post autor: --LEGOLAS-- »

Witam mam nadzieję iż moja galeria jest już dostępna... jeśli nie to proszę aby moderator usunoł tego posta bez wachania. Oto adres :

http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=321984

Jeśli da się to otworzyć i ogladać moje kreacje to proszę komentować :-)
Ostatnio zmieniony 2008-06-02, 20:27 przez --LEGOLAS--, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kubrick
VIP
Posty: 2198
Rejestracja: 2006-05-19, 21:51
Lokalizacja: KrakóVW
brickshelf: Kubrick
Kontakt:

 

#2 Post autor: Kubrick »

a moze by atk cos napisac o tych MOCykach?
Cieślu pisze:kup volvo nie bądź janusz
Cieślu pisze:Ty to byś Kubrick wszystko zwieśniaczył :>

--LEGOLAS--

mocyki

#3 Post autor: --LEGOLAS-- »

najpierw to chciałbym wiedzieć czy da się je ogladać jesli tak to się ciesze i od następnych będe jużpisał coś z pewnością , są bardzo różnej tematyki najwięcej chyba piratów oraz zamku w różnych odsłonach, nie brakuje pojazdów

Awatar użytkownika
Mikolaj
Posty: 1044
Rejestracja: 2008-02-02, 18:55
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: Mikolaj93
Kontakt:

 

#4 Post autor: Mikolaj »

Caddilac Malibu... Jest coś takiego? na pewno jest Chevy Malibu ale Caddi?
Ze smutku wory pod oczami jak Panasewicz.

--LEGOLAS--

#5 Post autor: --LEGOLAS-- »

Nazwa też jest moja własna nie robiłem pod coś tylk oz głowy

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#6 Post autor: spacelord »

Kubrick pisze:a moze by atk cos napisac o tych MOCykach?
to będzie sporo tekstu ;) - ale byłoby fajnie gdyby jakiś był... chociaż który MOC najdłużej powstawał, albo z którego jesteś najbardziej zadowolony

do wszystkich konstrukcji pasuje określenie: "totalny klasycyzm" ;) - nie w złym sensie, po prostu wszystkie (większość) z nich mogłyby być oryginalnymi zestawami lego z okolic wczesnych lat 90-tych albo i dalej... tylko szkoda że nie jest to space ;) eh :/
Ostatnio zmieniony 2008-06-02, 19:36 przez spacelord, łącznie zmieniany 1 raz.

--LEGOLAS--

#7 Post autor: --LEGOLAS-- »

hmm c odo długości to maksymalnie trwało to kilka godziń bo i konstrukcje nie są jakoś trudne patrząc po waszych to moje sa wręcz banalne, w zasadzie takie miałem założe aby były w konwencji tych oryginalnych aczkolwiek moje, podoba mi się zdecydowanie ancient temple, oraz car service, lecz tudno wyliczać bo w zasadzie jak już coś skończylem to w mniejszym lub większym stopniu musiałem być zadowolony inaczej rozbiórka lub przebudowa

crises

#8 Post autor: crises »

Najbardziej podoba mi się wyspa piratów i motorówka. Plus za to, że przy użyciu niedużej liczby klocków udało Ci się zbudować całkiem niezłe budowle.
Mam wrażenie, że niedługo te zestawy pojawią się na Allegro...

Conrack1410

#9 Post autor: Conrack1410 »

osobiście po osobie posiadającej tak ogromny zbiór lego spodziewałem się czegoś znacznie lepszego

Rakenski

#10 Post autor: Rakenski »

Nie myślałeś żeby mając tak dużo bricków zbudować jakis większy budynek zamiast kilku a nawet kilkunastu mniejszych? Poza tym ok ale stać Cie na wiecej.

--LEGOLAS--

#11 Post autor: --LEGOLAS-- »

muszę się zgodzić iż te budowle są w wersji mini jak na standardy fanów lego, wiadomo chciało by sięwyczarować coś pokażnego lecz wbrew pozorom budulca nie mam tak dużo jak bym chciał ale tak to może powiedzieć chyba każdy bo Lego nigdy za mało i myślę że się zgodzicie ze mną

ODPOWIEDZ