[MOC] Raiders Of The Lost Sith

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
ImpreSariO
Posty: 608
Rejestracja: 2007-02-24, 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

[MOC] Raiders Of The Lost Sith

#1 Post autor: ImpreSariO »

Drugi mój MOC który zgłoszę do konkursu na Klockach do drugiej kategorii. Scenka czysto relaksacyjna choć palma doprowadziła mnie do szału. Zamontowanie 16 liści to istna mordęga. Jest to pościg za hełmem Lorda Vadera strzeżonego przez gwardzistę imperialnego. Przeciwnikiem Indiany jest nie kto inny jak Max Timebuster.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

GALERIA z wszystkimi zdjęciami po opublikowaniu.

Awatar użytkownika
pitrek02
Posty: 880
Rejestracja: 2006-10-05, 19:27
Lokalizacja: Częstochowa/Wrocław
brickshelf: pitrek02

 

#2 Post autor: pitrek02 »

Ha ha ha!
Świetna scenka! Tym razem nie mam żadnego ,,ale"! :)

Awatar użytkownika
grevious27
Posty: 515
Rejestracja: 2008-03-20, 14:33
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: grevious27

 

#3 Post autor: grevious27 »

Brawo, fenomenalna scenka. Mógłbyś jeszcze dać Hana Solo w karbonicie XD

Awatar użytkownika
Mikolaj
Posty: 1044
Rejestracja: 2008-02-02, 18:55
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: Mikolaj93
Kontakt:

 

#4 Post autor: Mikolaj »

O wiele lepsze niż Citroen. Podoba mi się pomysł z Vaderem, fajnie że upchnąłeś jednego z moich ulubionych minifigów - Maxa. Nie podobaja mi się co prawda te liany ale... nie mam nawet pomysłu czym mógłbyś je zastąpić:P
Ze smutku wory pod oczami jak Panasewicz.

meitner99

#5 Post autor: meitner99 »

Bardzo ładna scenka, dużo się dzieje jak na tak małej powierzchni

Widzę, że Max zaopatrzył się w nowego automata ;)

--LEGOLAS--

#6 Post autor: --LEGOLAS-- »

myślę iz połączenie dwuch tak kultowych filmów oraz dodanie nie mniej kultowej postaci lego może dać wysokie miejsce tej scenece w konkursie , scenka pozostawia wiele misjca na fantazje oglądoajacego co mi osobiscie sie bardzo podoba. Sam widzę tyle wątków np. jak wiadomo nakrycie głowy Vadera uleglo zniszczeniu w 6-stej części gdzie Luke żegna się ze swym ojcem wiec ską wzioł sie duplikat maski moze Vader mial klona? ;D , idać dalej tym tropem nie wiadmo co stało sie z imperialna gwarida po smierci imperatora a tu wychodzi iz cześc przezyla i zyje do dzis wiec imperium kontratakuje II sie szykuje, jest to też swietna okazaja dla niesmiertelnego indiego do przechwycenia tego skarbu i zapobiegniecia aby oto max stal sie jego posiadaczem... ale sie rozpisalem ciekawe czy to ktos przeczyta? oraz jakie byly intencje autora:)

Awatar użytkownika
ImpreSariO
Posty: 608
Rejestracja: 2007-02-24, 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#7 Post autor: ImpreSariO »

Nie spodziewałem się tak miłych opinii. Jak tylko postanowiłem zbudować coś do drugiej kategorii automatycznie wiedziałem że wykorzystam Gwiezdne Wojny. Na zbudowanie czegokolwiek z Maxem klinie już od ponad pół roku i jak na razie ma tylko rozrysowane plany czterech dioram z jego udziałem. Jakoś tak wyszło że pasował mi w połączeniu z Indym. Grevious zaznaczył że mogłem dać Hana Solo w karbonicie. Na początku tak właśnie było i w scence chodziło oto że Jones próbuje odnaleźć swoją utraconą duszę a Timebuster chce mu ją wykraść. Pomyślałem że karbonit nie jest do końca tak rozpoznawalny jak sam Vader i zdecydowanie mniej ciekawy. Zrobiłem zamianę i dodałem gwardzistę(LEGOLAS - kilku ochroniarzy Imperatora działało po jego śmierci do tego stopnia że jeden z nich władał Imperium. Polecam komiks :Karmazynowe Imperium"). Teraz przesłanie jest zdecydowanie nie skomplikowane i chodzi po prostu o zaginiony hełm Vadera ponieważ po jego spaleniu zniknął z ogniska ;P Trochę to naciągane ale nie wiedziałem co mam jeszcze napisać =D
Ostatnio zmieniony 2008-06-13, 22:31 przez ImpreSariO, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
pit
VIP
Posty: 681
Rejestracja: 2006-03-16, 23:10
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: pepik

 

#8 Post autor: pit »

Nie wiem, o co chodzi chłopakom z tym citroenem (że niby taki kiepski), ale tutaj pomysł miałeś niezły.

Awatar użytkownika
trubal
Posty: 299
Rejestracja: 2007-06-13, 14:50
Lokalizacja: Gdynia
brickshelf: trubal
Kontakt:

 

#9 Post autor: trubal »

szczególnie że Kyp Durron zabrał po kilkunastu latach dopiero (jednak nie zgubioną) całą zbroję Vadera (wg książek:P)
"I got a bad feeling about this..."

Mój sklep BL:
www.brickbox.prv.pl

Awatar użytkownika
Benny
Posty: 230
Rejestracja: 2008-03-22, 11:24
Lokalizacja: Będzin
brickshelf: Benny888

 

#10 Post autor: Benny »

:D Świetny pomysł, bardzo ładne wykonanie. Palma z większą ilością liści wygląda o niebo lepiej niż ze standardowymi czterema ;)

ODPOWIEDZ