[MOC] Nauka magii

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
kosci
Posty: 136
Rejestracja: 2007-10-05, 11:11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: kosci

 

[MOC] Nauka magii

#1 Post autor: kosci »

Magia po wile wiekach powróciła do łask. Ludzie zrozumieli, że technika i czary mogą iść w parze.
Aby nie zatracić tej wiedzy i przekazać ją dalej, zaczęły powstawać akademie magii. Jak jednak wiadomo sama teoria nie wystarczy, praktyka to podstawa. Oto więc zdjęcia z miejsca gdzie młodzi adepci sztuk magicznych czynią swoje pierwsze, drugie i kolejne kroki:P

Obrazek Obrazek

No i co my tu mamy, latanie na miotle, chodzenie po wodzie, telekineza i podstawy zabaw z ogniem

Obrazek
nad ognistą zabawą czuwa opiekun z przywołanym żywiołakiem wody. To tak na wszelki wypadek jakby ktoś się za bardzo palił do nauki.

Obrazek
Nie ma jak zadowolone miny młodych, chłonnych wiedzy.

Obrazek
Dochodzi też do niegroźnych wypadków, ot lewitująca ławka lekko spłoszyła lecącego na miotle. Stracił panowanie i przetestował amortyzacje gałęzi

Obrazek
Niekiedy eksperymenty wymykają się spod kontroli. Tak było z tymi kiedyś malutkimi mrówkami. Teraz już nie są takie malutkie i uczą się polować na nieco większe istoty.

BrickShelf

Zapraszam do komentowania

Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 59
Rejestracja: 2008-07-25, 19:24
Lokalizacja: Poznań

#2 Post autor: Kasia »

Bardzo sympatyczna scenka, jak oglądam zdjęcia, uśmiech od razu pojawia się na mojej twarzy :)

lordofdragonss

#3 Post autor: lordofdragonss »

haha. Świetny pomysł.
Podoba mi sie jak zrobiłeś "laser" i ludzika który wpadł na drzewo

Awatar użytkownika
Vlado
VIP
Posty: 149
Rejestracja: 2008-03-22, 19:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Vlado

 

#4 Post autor: Vlado »

Bardzo zabawna scenka. :)

Fajnie, ze tak duzo sie dzieje.

Co to jest to szare w wodzie? rekiny?
No nie wiem...

kosci
Posty: 136
Rejestracja: 2007-10-05, 11:11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: kosci

 

#5 Post autor: kosci »

Co to jest to szare w wodzie? rekiny?
Miało być ptactwo wodne patrzące na ostatni owoc na krzaczku:) (lub na szaleńca gotującego się do lotu). A że wygląda jak rekin to ups;; trzeba będzie poprawić

Awatar użytkownika
grevious27
Posty: 515
Rejestracja: 2008-03-20, 14:33
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: grevious27

 

#6 Post autor: grevious27 »

Bardzo ciekawa scenka, na której dużo się dzieje. Najbardziej podoba mi się walka z dużymi mrówkami :)
Why so serious?

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#7 Post autor: spacelord »

Ciekawy pomysł, ale jak na przyszłość to otoczenie jest trochę za mało 'przyszłościowe' (na mój gust) ;) - w zasadzie po konstrukcji raczej nie widać że to przyszłość :/

ODPOWIEDZ