6097 Night Lord's Castle

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
tomey
Posty: 528
Rejestracja: 2007-03-26, 22:04
Lokalizacja: Nysa / Wrocław
brickshelf: tomey

 

#16 Post autor: tomey »

Hmm... recenzja niby dobra ale cały czas poprawiania - chyba z 2 razy dodawane zdjęcia :p A sam zamek ? Wg mnie jeden z najgożej zaprojektowanych zamków lego
37236809 nowe gadu:)

Ither
Posty: 676
Rejestracja: 2008-08-20, 16:04
Lokalizacja: Grudziądz
brickshelf: Ither

 

#17 Post autor: Ither »

sama treśc ni była poprawiana ani razu. tylko zdjęcia dodawane ;)

Awatar użytkownika
grevious27
Posty: 515
Rejestracja: 2008-03-20, 14:33
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: grevious27

 

#18 Post autor: grevious27 »

Bardzo ciekawa i wyczerpująca recenzja. Zestaw jakiś nie specjalny. Według mnie 5/10
Ostatnio zmieniony 2008-09-04, 19:01 przez grevious27, łącznie zmieniany 2 razy.
Why so serious?

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#19 Post autor: KUKUS »

Dziękuję za recenzję- na pewno się przyda.

...a co do zamku: jak byłem mały bardzo mi się podobał (podobnie zresztą, jak cała seria FK) i raz byłem nawet o krok od jego zakupu, no ale zdecydowałem się na coś innego :P cóż, mam do niego pewien sentyment... poza tym wygląda na dość bawialny...

...nie podoba mi się pomysł z dodatkowymi bocznymi drzwiami (po co komu one??). Także kolorystyka zamku pozostawia nieco do życzenia. Ale kształty, zwłaszcza wieży ma nawet dość ciekawe...

Ither
Posty: 676
Rejestracja: 2008-08-20, 16:04
Lokalizacja: Grudziądz
brickshelf: Ither

 

#20 Post autor: Ither »

dokładnie, boczne wejścia w liczbie łącznie 4 były dla mnie na początku absurdem, ale!
ale jak wspomniałem, zestaw umożliwia sporą bawialnośc przez swoją modułową konstrukcję. sprawia to, że do bocznych drzwi można przypasować jeden z innych modułów. Wygląda to mniej więcej tak: klik!.
Dla dzieci idealne, dla mnie nadal bez sensu :)

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#21 Post autor: lugomina »

Dzieki Ither za recenzje, to bardzo ciekawy zestaw (mimo dziwacznych rozwiazan architektonicznych).

Szkoda, ze Twe zdjecia pozostawiaja sporo do zyczenia - wiekszosc jest nieostra, a oswietlenie wlasciwie przypadkowe. Figurkom zrobilabym zdjecie na stojaco, bo na lezaco niewiele widac.
Dlaczego na jednym zdjeciu wieza lezy w poprzek i dlaczego na innym zdjeciu widac kryjówke Forestmenów? ;)
(btw. mój ukochany zestaw z dziecinstwa, tez zrób im recke;)
Mozesz ujednolicic tlo w bardzo prosty sposób, czyli za pomoca bialych kartek.

No i po co od razu przerobiles figurki? Po to jest recenzja, aby inni, co tego zestawu nie maja, mogli zobaczyc DOKLADNIE jak to wyglada i wiedzieli, co beda kupowac.
Przez Ciebie gotowam pomyslec, ze w zestawie rzeczywiscie mozna znalezc zlota korone albo smocze pióra na helm..
Modyfikacje wprowadzaj na koncu recenzji, jesli nie mozesz sie powstrzymac :)

Poza tym pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony 2008-09-08, 10:47 przez lugomina, łącznie zmieniany 2 razy.
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

Ither
Posty: 676
Rejestracja: 2008-08-20, 16:04
Lokalizacja: Grudziądz
brickshelf: Ither

 

#22 Post autor: Ither »

lugomina pisze:
Szkoda, ze Twe zdjecia pozostawiaja sporo do zyczenia - wiekszosc jest nieostra, a oswietlenie wlasciwie przypadkowe. Figurkom zrobilabym zdjecie na stojaco, bo na lezaco niewiele widac.
Dlaczego na jednym zdjeciu wieza lezy w poprzek i dlaczego na innym zdjeciu widac kryjówke Forestmenów? ;) [...]
Mozesz ujednolicic tlo w bardzo prosty sposób, czyli za pomoca bialych kartek.
przyczyny proste i dwie: nie pomyślałem o białym papierze, a jak już pomyślałem to okazało się, że nie mam. W kolejnych recenzjach (tratwa i kusznicy) stosuję już podłoże w postaci białej pianki. Gwoli ścisłości, tylko trzy zdjęcia są nieostre ;))
No i po co od razu przerobiles figurki? Po to jest recenzja, aby inni, co tego zestawu nie maja, mogli zobaczyc DOKLADNIE jak to wyglada i wiedzieli, co beda kupowac.
Przez Ciebie gotowam pomyslec, ze w zestawie rzeczywiscie mozna znalezc zlota korone albo smocze pióra na helm..
Modyfikacje wprowadzaj na koncu recenzji, jesli nie mozesz sie powstrzymac :)
Zamieszczone jest zdjęcie ORYGINALNYCH, DOKŁADNYCH figurek i ich opis. Dopiero następny akapit mówi o moich zmianach w minifigach. A na leżąco, ponieważ nie mam takiego miejsca w domu i takiego dobrego aparatu, żebym mógł robić zdjęcia z bliska, stojącym figurkom.
Ostatnio zmieniony 2008-09-08, 13:32 przez Ither, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ