Customs minifigs...

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

Customs minifigs...

#1 Post autor: KUKUS »

Witam!
Przedstawiam wam kilka customsów mojej produkcji:

Obrazek
...Arcymag jest bardzo ceniony wśród magów zarówno za posiadaną wiedzę, jak i niesłychaną moc, jaką on posiada. Dzięki skumulowaniu jej w Krysztale Czasu wydobytym w kopalni krasnoludów nic nie może równać się z jego potęgą...

Obrazek
...kranoluda nie trzeba przedstawiać; powiem tylko, że jego nogi chroni dodatkowy pancerz...

ObrazekObrazekObrazekObrazek
... elfy zamieszkują nieprzebyte puszcze. Są ściśle związane z naturą, kochają ją i nie potrafią bez niej żyć. Słyną z niesłychanej inteligencji oraz zwinności...

...elf będący mistrzem toporu lubi zbierać grzyby ;) ...

Obrazek
...tajemniczy rycerz- mistrz w sztuce walki, jest w stanie szybko pokonać bardzo wielu przeciwników. Kiedy jest taka potrzeba uderza znienacka...

Obrazek
...nekromantka- wiedźma, która nauczyła się wykorzystywać inny Kryształ Czasu. Jest przeciwniczką niemal równą arcymagowi. W przciwieństwie do dobrego czarodzieja lubi robić na złość innym, wprowadzając zamieszanie w wojskach króla. Potrafi przywoływać szkielety...

Obrazek
... stary pirat, który dzięki służbie królowi zmazał swoje dawne występki i awansował na królewskiego kapitana. W wolnych chwilach lubi popykać fajkę ;) ...

Obrazek
...żołnierz- świetnie przygotowany zarówno do walki wręcz, jak i do strzelania z łuku czy kuszy...

Obrazek
... troll (czy jak kto woli- ork), który zapomniał się ogolić...

ObrazekObrazek
... do tego jeszcze kilku wojowników...


...torsy zostały wykonane głównie na Classic-Castle. Czekam na wasze opinie ;) ...
Ostatnio zmieniony 2008-10-18, 12:30 przez KUKUS, łącznie zmieniany 1 raz.

lordofdragonss

#2 Post autor: lordofdragonss »

Obrazek
Te czapeczki sa przesłodkie.
Podoba mi się też pomysł ochraniaczy.

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#3 Post autor: zgrredek »

Podobają mi się płaszcze; czarodzieja i wiedźmy, i ten czarny postrzępiony. Czy płaszcz i kołnierz są z jednego czy z dwóch kawałków. Może jakieś wykroje krawieckie...?

Mogłeś dać wiedźmie jakąś bardziej kobiecą buźkę, a nie z tym durnowatym uśmiechem.

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#4 Post autor: KUKUS »

Płaszcz zarówno czarodzieja, jak i wiedźmy składa się z dwóch kawałków. Co ciekawe nie użyłem ani grama materiału- wszystko jest zrobione z papieru kolorowego (ale co ciekawe: wszystko dobrze się trzyma!!). Czapeczki elfów i ich stroje również wykonałem z papieru (wzorowałem się na Linku z Zeldy).
Zgrredek pisze:Mogłeś dać wiedźmie jakąś bardziej kobiecą buźkę, a nie z tym durnowatym uśmiechem.
...durnowaty uśmiech też trzeba było wykorzystać, ale rozważę to w przyszłości ;) ...
Ostatnio zmieniony 2008-10-18, 08:09 przez KUKUS, łącznie zmieniany 1 raz.

pkowalcz

#5 Post autor: pkowalcz »

Dobrze mi się zdaje, że grzybek powstał z rozcięcia lancy?

Elfy wydają mi się (jak na elfy) trochę zbyt muskularne. Może przyczepienie płytek 1x1 do stóp dałoby efekt "wysmuklenia" postaci?
Bardzo mi się podoba postrzępiony płaszcz tajemniczego rycerza.

"znienacka" piszemy razem ;)

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#6 Post autor: lugomina »

Niektóre customy SWIETNE!
Slicznie Ci wyszly elfy! I jak ladnie drukujesz twarze!
Czy orkowi domalowales po prostu wasy, a jesli tak to czym? Ladnie wyszedl :)
Grzybek - spoko :)
Super torsy, tarcze i plaszcze tez, najbardziej podoba mi sie ten nieco blyszczacy :)
Jeden maly drobiazg - pokoloruj tylko czyms te biale brzezki torsów, bo teraz widac, ze drukowane.

Za to nie podobaja mi sie te ochraniacze na nogi - fajny pomysl, ale realizacja nie za piekna, zwlaszcza w porównaniu do tych pieknych torsów.
Fajka pirata tez mi sie nie podoba - jakies male brazowe cos? Sam pirat ladny, ale w ogóle nie jest customem, oprócz tego, ze dodales mu bandane i epolety.. tak jak i Zelda z Fright Knights, której dodales tylko plaszcz (aczkolwiek piekny!).

Ogólnie to jestes coraz lepszym customowcem, brawo i tylko tak dalej! :)
I nieco ladniejsze zdjecia prosim, bo teraz nie widac calej pieknosci.. dwie lampy biurkowe wystarcza, zamiast flesza.
Ostatnio zmieniony 2008-10-18, 12:03 przez lugomina, łącznie zmieniany 1 raz.
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#7 Post autor: KUKUS »

pkowalcz pisze:Dobrze mi się zdaje, że grzybek powstał z rozcięcia lancy?
... dokładnie :P miałem jedną zniszczoną kopię, to postanowiłem to jakoś wykorzystać...
pkowalcz pisze:Elfy wydają mi się (jak na elfy) trochę zbyt muskularne. Może przyczepienie płytek 1x1 do stóp dałoby efekt "wysmuklenia" postaci?
...pokombinuję jeszcze, pomysł wydaje się być dobry :)
Lugomina pisze:Slicznie Ci wyszly elfy! I jak ladnie drukujesz twarze!
...zalety drukarki laserowej ;) ...
Lugomina pisze:Czy orkowi domalowales po prostu wasy, a jesli tak to czym? Ladnie wyszedl :)
...w żadnym wypadku!! wąsy to nic innego jak czarny papier samoprzylepny- jak mi się znudzi, to mogę wąsy odkleić.
Lugomina pisze: Za to nie podobaja mi sie te ochraniacze na nogi - fajny pomysl, ale realizacja nie za piekna, zwlaszcza w porównaniu do tych pieknych torsów.
..cóż- na żywo widać, że te ochraniacze ładnie się błyszczą- wykonane z papieru samoprzylepnego srebrnego...
Lugomina pisze:tak jak i Zelda z Fright Knights, której dodales tylko plaszcz (aczkolwiek piekny!).
... nie wykonywałem Zeldy z FK- wspomniałem tylko o tej grze w odniesieniu do czapeczek elfów...
Lugomina pisze:Ogólnie to jestes coraz lepszym customowcem, brawo i tylko tak dalej! :)
... heh, dobrze że chociaż Ty tak sądzisz :P ...
Lugomina pisze:I nieco ladniejsze zdjecia prosim, bo teraz nie widac calej pieknosci.. dwie lampy biurkowe wystarcza, zamiast flesza.
...mogę popróbować, ale nie mam talentu do robienia zdjęć ;)

... uf, ale się naquoteowałem ;) Dziękuję za komentarze...

EDIT

...niedawno zmieniałem również wygląd rycerza z avataru...
Ostatnio zmieniony 2008-10-18, 14:43 przez KUKUS, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
grevious27
Posty: 515
Rejestracja: 2008-03-20, 14:33
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: grevious27

 

#8 Post autor: grevious27 »

Bardzo ciekawe minifigi, szczególnie elfy. Może teraz jakaś scenka z nimi w roli głównej :)
Why so serious?

Awatar użytkownika
PatrykZ
Adminus Emeritus
Posty: 964
Rejestracja: 2008-08-06, 11:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: PatrykZ

 

#9 Post autor: PatrykZ »

Kolejna osoba, która poodbnie jak ja upiększa ludziki elementami z papieru i scinków materiałów. Efekt jest wyśmienity,w szczególności kapturki gremlinki i pątniki :-)
Ta scenka to bardzo dobry pomysł :-)
Dzieńdobry. Czesio lóbi może i fajoskie statki.

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#10 Post autor: lugomina »

KUKUS pisze:
Lugomina pisze:tak jak i Zelda z Fright Knights, której dodales tylko plaszcz (aczkolwiek piekny!).
... nie wykonywałem Zeldy z FK- wspomniałem tylko o tej grze w odniesieniu do czapeczek elfów...
Ups, to mi sie pomylilo - wiedzma z Fright Knights ma na imie Wilma czy Zelma czy jakos tak :)
Lugomina pisze:Ogólnie to jestes coraz lepszym customowcem, brawo i tylko tak dalej! :)
... heh, dobrze że chociaż Ty tak sądzisz :P ...
W porównaniu do Twych wczesniejszych dziel z gliny i patyczków uwazam, ze o wiele lepiej teraz :)
Podoba mi sie pomysl z pletwami na helmie rycerza.
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

Awatar użytkownika
Henio
Posty: 56
Rejestracja: 2008-10-07, 19:04
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: Henio

 

#11 Post autor: Henio »

Ciekawe minifigi, pirat (lubię piratów :P) i ta jego fajka, grzybek, brodaty ork xD i te pelerynki
świetnie wyszły( muszę sobie taką sprawić)

Podoba mi się ta kategoria customfigów ^^

Awatar użytkownika
Piterko
Posty: 533
Rejestracja: 2008-08-23, 09:33
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
brickshelf: piterkotm

 

#12 Post autor: Piterko »

Heh... no i mam kolejne pytanie - skąd macie aż tyle pustych główek minifigów, żeby potem im naklejać odpowiednie nadruki xD Nie, nie oczywiście, ze wiem co jest materiałem na tego typu postacie. Cóż, dobrze ci to idzie. Być może okażesz się lepszy od Saber Scorpiona (ktoś go nie zna?) czy paru innych osobistości. Jak dla mnie - cudo.
Ps - dałbyś radę zrobić pewnego wikinga, w pełnym rynsztunku z toporem za głową i okrytego w płaszcz? xD (taka mała, niezobowiązująca prośba)

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#13 Post autor: KUKUS »

grevious27 pisze:Może teraz jakaś scenka z nimi w roli głównej :)
PatrykZ pisze:Ta scenka to bardzo dobry pomysł :-)
...coś niby mam, ale na razie poczekam z publikacją przez pewien czas, bo mi brakuje dosłownie kilku elementów...
Lugomina pisze:W porównaniu do Twych wczesniejszych dziel z gliny i patyczków uwazam, ze o wiele lepiej teraz :)
... jak już coś to patyczki + klej -> gliny nie używam...
Piterko pisze:Być może okażesz się lepszy od Saber Scorpiona (ktoś go nie zna?) czy paru innych osobistości.
..heh, nie sądzę, ale miło mi to słyszeć :P
Piterko pisze:Ps - dałbyś radę zrobić pewnego wikinga, w pełnym rynsztunku z toporem za głową i okrytego w płaszcz? xD (taka mała, niezobowiązująca prośba)
... pomyślimy, bo akurat chyba mam takiego wikinga :) ...

...jeszcze raz dziękuję za komentarze!! :)
Ostatnio zmieniony 2008-10-19, 21:16 przez KUKUS, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ