[MOC] Ornitopter Jerzyk

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Thangor
Posty: 71
Rejestracja: 2007-12-28, 00:06
Lokalizacja: warszawa
brickshelf: Thangor

 

#16 Post autor: Thangor »

Jerac pisze:No cóż, bywa i tak.

Natomiast muszę się zastanowić dlaczego się akurat ten model nie podoba. Z reguły jeśli mi się podobało to co zbudowałem, to na forum też się podobało (mniej lub bardziej). Z przypadkami skrajnymi, jak tutaj, spotykam się rzadko.
Przypuszczam że gdyby to zbudował kto inny to by sie to bardzo podobało, od ciebie porostu wymagają więcej.
Jak dla mnie model jest bardzo fajny, a jedyne co nie pasuje to skrzydła, to przecież wyraznie helikopter ;) Tylko śmigieł zbrakło.

edit.
argh ale błędy były
Ostatnio zmieniony 2008-10-28, 15:48 przez Thangor, łącznie zmieniany 1 raz.

aro_kal
Posty: 436
Rejestracja: 2006-02-07, 14:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: aro-kal

 

#17 Post autor: aro_kal »

A dla mnie bomba. Najbardziej podoba mi się wpasowanie szybki w całą konstrukcję. Świetny jest ogon, bardzo podobają mi się różnego typu działka. Faktycznie przypomina to śmigłowiec bez łopat. Nowoczesne śmigłowce też nie wykazują, jak to nazwałeś, spójności. I co z tego. W swej brzydocie są piękne. Tak samo ładny jest Twój jerzyk i jego piękna nazwa.

Awatar użytkownika
Benny
Posty: 230
Rejestracja: 2008-03-22, 11:24
Lokalizacja: Będzin
brickshelf: Benny888

 

#18 Post autor: Benny »

Mnie tam się podoba

Ma przyjemną mordkę, lubię właśnie takie stateczki, pozbawione tradysyjnych opływowych kształtów. Fajna sylwetka pasujaca do nazwy. Nawet ta krytykowana kiedyś wyrzutnia rakiet z bricka i pinów mnie nie razi, bo chociaż widziałem ją już wiele razy to i tak dalej jednakowo mi się podoba :)

No i fajnie wygląda ze złożonymi skrzydełkami :D
Ostatnio zmieniony 2008-10-28, 14:57 przez Benny, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ