[MOC] CCCVI - Straszliwa Knajpa tudzież Haunted Inn

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
rekrutacja

#16 Post autor: rekrutacja »

Troche brakuje mi w tym jakiejs historii. Tu sie kompletnie nic nie dzieje.

kris kelvin

#17 Post autor: kris kelvin »

rekrutacja pisze:Troche brakuje mi w tym jakiejs historii. Tu sie kompletnie nic nie dzieje.
Trza użyć strumienia świadomości :D

creator98

#18 Post autor: creator98 »

Super!!! . Jak go zobaczyłem przestraszyłem się naprawdę.

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#19 Post autor: KUKUS »

Bardzo ładna praca :) Najbardziej podoba mi się pomysł na kuchnię :P Tylko szkoda, że niektóre postacie nieumarłych mają żółte fragmenty na torsach- jakoś nie za bardzo mi to pasuje...

lolas

#20 Post autor: lolas »

Wyszedl Ci kawal solidnego MOCa :-)
DObra robota, zdecydowanie w Twoim stylu. Cos jest w tym, co ktos napisal - to wnetrze pasowaloby chyba do budynku koszar :-)

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#21 Post autor: lugomina »

Bardzo ladnie technicznie, piekny budynek i bardzo zacne wnetrza...

...tylko mnie nie przekonuje, ze Haunted ;) Wyglada wszystko tak poczciwie, szkielety jedza buleczki i marchewki.. no taki zwykly DZIEN, nawet nie noc, dzien w karczmie.. tylko ludziki maja czaszki zamiast glów ;)
Wielka szkoda owszem, ze nie ma w tym roku kategorii Medieval Life, bo Twe dzielo pasowaloby tam wspaniale.

Ale do kategorii Haunted ja pragne wiecej Strasznosci! Wiecej okrucienstwa! Wiecej leku, bojazni, tajemniczych swiatelek, atmosfery Nocnej, wyjacych wampirów i krwi chlustajacej gdzieniegdzie - teraz to wszystko tak ladnie wytapetowane na dark red :)
Zamiast poczciwego, czekoladowego drewna przydaloby sie tez wiecej szarosci, przejrzystosci (chore kolorki trans) i pajeczyn, moim zdaniem..
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

lolas

#22 Post autor: lolas »

Brak mrocznego klimatu nie przeszkadza mi az tak bardzo. Dajcie spokoj, Kris ma swoj styl i konsekwentnie sie go trzyma ;-)
Juz teraz widac, ze ta kategoria bedzie piekielnie mocno obsadzona. Straszliwa Knajpa, Nawiedzona Sala Balowa... prace najwyzszej proby.... a to dopiero polowa listopada.

kris kelvin

#23 Post autor: kris kelvin »

lolas pisze:Brak mrocznego klimatu nie przeszkadza mi az tak bardzo. Dajcie spokoj, Kris ma swoj styl i konsekwentnie sie go trzyma ;-)
Żeby tylko własny styl (o ile taki mam w co watpię :) nie zamienił się w nieznośną manierę :D
Na szczęście następna powstająca rzecz aż skrzy się ciemnoszarym.

ODPOWIEDZ