[MOC] dwa wagony

Trains, Monorail

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
gras1

[MOC] dwa wagony

#1 Post autor: gras1 »

Pierwszy wagon to "boczniak" - pruski wagon używany również w Polsce międzywojennej. Trzy osiowy, trzy przedziały, do każdego osobne wejœcie z zewnštrz. Charakterystyczna listwa-schodek cišgšca się przez całš długoœć - u mnie wykonana z nart :)
Model był wykorzystany w dioramie prezentowanej na Trako 2005
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=155664


Drugi wagon to bardzo swojski klimat. Drewniany wagon mieszkalny - przewaznie zajmowany przez robotników kolejowych - ale też często przerabiany na "stałe" domostwa. W zasadzie nigdzie go jeszcze nie wykożystałem - chociaż przemykał sie w zdjęciach szopy kolejowej.
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=155669

Awatar użytkownika
Bricksley
VIP
Posty: 2573
Rejestracja: 2005-03-29, 23:00
Lokalizacja: Stalowa Wola
brickshelf: KAROL4

 

#2 Post autor: Bricksley »

Ten pierwszy bardzo fajny jest.Pasujš te kolory bršzowy i czrny,a te narty ciekawie wyglšdajš.Drógi tez bardzo ładny.Gratuluję.
Pozdrawiam :)

Jodo Kast

#3 Post autor: Jodo Kast »

mi sie podoba, a zwlaszcza ten pomysł z nartami :) 2 wagon tez bardzo fajny , gratylacje . :lol:

Awatar użytkownika
szarikm
Adminus Emeritus
Posty: 1312
Rejestracja: 2005-11-03, 16:43
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: szarikm

 

#4 Post autor: szarikm »

Ładne, popieram przedmówców odnoœnie nart. Dobrze, że sš białe, inne nie dałyby takiego efektu. W drugim modelu spodobałš mi się antenka TV (oczywiœcie musi być krzywo, tak jak w realu :-D )

Awatar użytkownika
Bricksley
VIP
Posty: 2573
Rejestracja: 2005-03-29, 23:00
Lokalizacja: Stalowa Wola
brickshelf: KAROL4

 

#5 Post autor: Bricksley »

Gras1: może mógłbyœ zbudować cały skład z tym czarnym wagonem, lub podobnymi, no i oczywiœcie parowozem na czele. Według mnie efekt byłby zdumiewajšcy.
Pozdrawiam :)

gras1

#6 Post autor: gras1 »

sklad to moze za duzo jak na dzis - ale buduję lokomotywę z tamtych lat - OK22 (BR38) -
powinienem za jakis czas puscic zdjęcia.

Rafi83

#7 Post autor: Rafi83 »

Dlugo mnei nie bylo ,ale Gras jak zawsze trzyma poziom ,drugi wagonik jakby zywcem wyjety z polskich filmow powojennych ;).Gratuluje i pozdrawiam

ODPOWIEDZ