[MOC] Transporter Odpadów Radioaktywnych

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
ImpreSariO
Posty: 608
Rejestracja: 2007-02-24, 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

[MOC] Transporter Odpadów Radioaktywnych

#1 Post autor: ImpreSariO »

Nie wiem co to do końca jest i nie wiem co mam o tym myśleć. Momentami wydaje mi się ze popełniłem nawet ciekawy model ale zaraz nachodzi mnie myśl że buduje coraz gorzej. W sumie BTT to dziwny konkurs wiec i dziwne prace na niego powstają. Moje zgłoszenie do zadania pierwszego to transporter otwartych kontenerów na odpady radioaktywne. Ekologiczne to raczej nie jest ale na klimat chyba za bardzo też nie wpłynie. Latadło napędzane jest 16 małymi silnikami turbo odrzutowymi. Nie wiem czy takie zostaną zaakceptowane do premii ale trochę mnie ta liczba zaczęła dobijać. Koniec biadolenia czas na zdjęcia.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Galeria Flickr!

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#2 Post autor: spacelord »

Fajny statek. Podoba mi się ładunek i to jak jest przewożony... i jeszcze same odpady :)
Ale jeśli chodzi o nie-ekologiczność to chyba średnio wygląda - bardzo sterylny i czysty i w ogóle... silniki też mogłyby wyglądać na mniej ekologiczne...

Mrutek

#3 Post autor: Mrutek »

Jest śliczny. Mnie nieekologiczny kojarzy się z wielkimi brudnymi silnikami i śmierdzącym dymem albo z milionem trabantów na enerdowskiej ulicy.

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#4 Post autor: Jerac »

Biedny pilot, poświęcił się dla (nie)dobra natury.

Przydałby się jakiś symbol radioaktywności na kontenerze, nie masz czegoś takiego czasem z jakiegoś exo-force?

Oczywiście prosze o wrzucenie do tejgrupy na flickrze.

L77
Posty: 22
Rejestracja: 2009-09-06, 15:41
Lokalizacja: kuj-pom

#5 Post autor: L77 »

dla mnie bomba! zwłaszcza ten wyjmowany pojemnik. no i silniki.
Space in your face!

ODPOWIEDZ