[MOC] Leśny Sekator

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Ither
Posty: 676
Rejestracja: 2008-08-20, 16:04
Lokalizacja: Grudziądz
brickshelf: Ither

 

[MOC] Leśny Sekator

#1 Post autor: Ither »

A oto i jest. Orkowa machina-prawie-oblężnicza. Taki prztyczek w zadarty elfi nosek. Dlaczego prawie-oblężnicza i dlaczego prztyczek w nosek? Bo do twierdz dociera przez lasy. Elfie lasy. Cała jest z drewna, wypełniona jest łatwopalnymi substancjami, zieje ogniem na wszystkie strony, tnie co znajdzie się za blisko, a na dodatek, 6-ciu żywym koniom tempo narzucają dwa nigdy nie męczące się konie wynajęte od nieumarłych i ogr. Zamysł jeden: PALIĆ. A jak ktoś będzie się starał akcję palenia zdywersyfikować (np. Drzewoluby i inne niedorajdne Liściojady) to wszystko szlag trafi w wielkim ognistym wybuchu, którego efektem będzie nic innego jak spalony na popiół las. Konstrukcja jest sucha jak wiór, aby uczynić wszystko łatwopalnym. A jak już znajdzie się pod twierdzą, to nie Bóg broni wrót, bo orkowie, którzy są w załodze są dalecy od normalności nawet wg orczych standardów. To samobójcy, którzy pragną zginąć w wielkim wybuchu, który rozsadzi bramę i część murów w perzynę.

Oto najbardziej nieekologiczny i niszczący przyrodę pojazd widziany dotychczas przez Rycerzy Nowego Królestwa: Leśny Sekator

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

i deeplinki:

końcówki od 01 do 15

Chciałem Was przeprosić za jakość zdjęć. W Poznaniu po raz pierwszy od tygodnia jest jakieś sensowne Słońce. I z góry dzięki za komentarze, jeśli takowe się pojawią.

Awatar użytkownika
LvR
Posty: 63
Rejestracja: 2009-09-29, 21:56
Lokalizacja: k/Zielona Góra
brickshelf: LvR

 

#2 Post autor: LvR »

Ither pisze:Cała jest z drewna.... tnie co znajdzie się za blisko
drewniane ostrza? :)
2 lata, 2 miechy i oddadzą...

Ither
Posty: 676
Rejestracja: 2008-08-20, 16:04
Lokalizacja: Grudziądz
brickshelf: Ither

 

#3 Post autor: Ither »

Konstrukcja, nie wyposażenie ;P

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#4 Post autor: glaz_pimpur »

Nie podoba mi sie uprząż. Konie wyglądają, jakby były przyczepione w najprostrzy sposób a nie zprzągnięte do pracy. Tym sposobem nic nie uciągną. Nie wiem też na jakiej zasadzie kręcą się piły tarczowe z boku. Podoba mi się górny pokład i armatka ogniowa i taki szczególik jak dziura w burcie zatkana kuszą. Masz czas możesz jeszcze poprawić.
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Ither
Posty: 676
Rejestracja: 2008-08-20, 16:04
Lokalizacja: Grudziądz
brickshelf: Ither

 

#5 Post autor: Ither »

W środku są zamontowane dwa koła, które napędzane, wprawiają w ruch ostrza. Z tą prymitywną uprzężą nic już nie poradzę, po pierwsze nie umiem, po drugie nie mam ze sobą lego w poznaniu <tylko to>, po trzecie wygląda to na 'stojące w miejscu' bo jakbym napiął łańcuchy, to żeby zrobić zdjęcie, musiałbym stać jakieś 2m od całości.

ODPOWIEDZ