[MOC] BMW E24

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
ImpreSariO
Posty: 608
Rejestracja: 2007-02-24, 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

[MOC] BMW E24

#1 Post autor: ImpreSariO »

E24 to coupe serii 6 zwane rekinem. Produkowany był w latach 1975 - 1989 i moim zdaniem jest to najpiękniejsze BMW jakie powstało. Mocno na nie choruje a ciągle rosnąca cena tylko to pogarsza. Na pierwszy rzut oka MOC wygląda jak moje wcześniejsza bejca tylko że z zmienionym kolorem. Jest to wina maski która nieuległa zmianie. Dodałem tylko migacze oraz serki na zderzaku. reszta modelu to jednak zupełnie co innego. MOC powstał głównie dlatego że E30 miał sporo niedociągnięć które ciągle mnie denerwowały. Ta wersja też ma wiele wad ale znaczna część świadomie popełniłem i mimo wszystko jestem z niej zadowolony. Naklejki trochę średnio mi wyszły ale są to moje pierwsze samoróbki wiec mam nadzieje że potraktujecie je z przymrużeniem oka.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Galeria!

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#2 Post autor: Jerac »

Tak to jest jak przemykam w pracy po cichu po niewłaściwej części internetu i zapominam potem w domu dokończyć to co zacząłem. Samochodzik jest całkiem sympatyczny, ale wydaje mi się że nieco za krótki. Jeden stud więcej za środkowym słupkiem byłby ok moim zdaniem. Druga sprawa - klamki. To nie żuk z jego odstającymi klamiskami, to elegancki samochód. Zwykły szary kafelek byłby chyba lepszy.

A w ogóle, to spaprałeś trochę zdjęcia. Nie ma żadnego pokazującego samochód od góry tak jak tu, i nie dałeś na forum żadnego zdjęcia wnętrza. Dlaczego? Wnętrze wyszło Ci przecież zupełnie fantastycznie!

Awatar użytkownika
Kubrick
VIP
Posty: 2200
Rejestracja: 2006-05-19, 21:51
Lokalizacja: KrakóVW
brickshelf: Kubrick
Kontakt:

 

#3 Post autor: Kubrick »

Jerac pisze:A w ogóle, to spaprałeś trochę zdjęcia. Nie ma żadnego pokazującego samochód od góry tak jak tu
I zapomniales o felgach BBS RS z tego zdjecia ;)
Generalnie, nie podoba mi sie tylny slupek i faktycznie by pasowalo wydluzyc auto o studa tak jak napisal Jerac. Lusterka tez niefajnie stercza w niebo.
Ale za to przod ladnie wyszedl i mimo, ze moze nie jest jakos super odwzorowany w stosunku do ori, to mi sie podoba, bo ma w sobie to cos fajnego, co BMW kiedys mialy zanim w 2004 wyszla aktualna seria 7 i desing tej marki sie stoczyl na dno.
Cieślu pisze:kup volvo nie bądź janusz
Cieślu pisze:Ty to byś Kubrick wszystko zwieśniaczył :>

Awatar użytkownika
Mikolaj
Posty: 1044
Rejestracja: 2008-02-02, 18:55
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: Mikolaj93
Kontakt:

 

#4 Post autor: Mikolaj »

Nie mogę w tym rozpoznać oryginału, choć to pewnie przez te serki z tyłu.
Całe auto bardziej mi przypomina Z3 - zwłaszcza od przodu i boku.
Za to wnętrze jest świetne, fakt.
Twoje E30 podobało mi się bardziej, mimo że nienawidzę BMW:P
Ze smutku wory pod oczami jak Panasewicz.

ODPOWIEDZ