[MOC] Prosimy nie karmić roślin

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
crises

[MOC] Prosimy nie karmić roślin

#1 Post autor: crises »

Kolejna scenka (maksiwinietka albo minidioramka, jak kto woli) zbudowana pod wpływem impulsu twórczego. Często dzieje się tak, że zaglądam do pudła z klockami i szukam fajniejszych lub mniej typowych części i zastanawiam sie co bym mógł z nich zbudować. Tym razem padło na niebieskie "skrzydła". Najpierw miało to być kosmiczne latadło, ale po półgodzinnej ewolucji przeistoczyło się w żarłoczny kwiat. Do tego mała scenografia z niesfornymi turystami stojącymi na przeszklonej platformie, trochę roślinek, parę motylków i scenka gotowa.

Obrazek

Jeszcze jedno zbliżenie:
Obrazek

Pozostałe dwa zdjęcia w galerii na Flickr.


PS. Gdyby ktoś się zastanawiał, to ludzik w białym stroju jest z obsługi i próbuje nakarmić roślinkę kurczakami, ale ta jak widać ma chrapkę na urozmaicenie diety.

Miszel
Posty: 253
Rejestracja: 2010-03-09, 15:34
Lokalizacja: Bielsk Podlaski / Białystok

#2 Post autor: Miszel »

"Język" rośliny jest elementem LEGO? Chyba się z takim nie spotkałem. Przypuszczam, że to pewnie z serii Scala czy jak jej tam?

A tak ogólnie to bardzo klimatyczna scenka. Tylko to przeszklenie zabezpieczające chyba trochę za małe przy tak niebezpiecznym "zwierzątku" :)
Pirates, Castle i figurki Star Wars, to jest to co tygrysy lubią najbardziej :)

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#3 Post autor: M_longer »

Miszel pisze:Przypuszczam, że to pewnie z serii Scala czy jak jej tam?
Źle przypuszczasz :]

Clikits

Miszel
Posty: 253
Rejestracja: 2010-03-09, 15:34
Lokalizacja: Bielsk Podlaski / Białystok

#4 Post autor: Miszel »

Dzięki. Spodziewałem się twojej podpowiedzi :) Teraz się nie dziwię, że się z czymś takim jeszcze nigdzie nie spotkałem. Ale byłem blisko, że to coś damskiego ;)
Pirates, Castle i figurki Star Wars, to jest to co tygrysy lubią najbardziej :)

Fioletowy

#5 Post autor: Fioletowy »

Miszel pisze:A tak ogólnie to bardzo klimatyczna scenka. Tylko to przeszklenie zabezpieczające chyba trochę za małe przy tak niebezpiecznym "zwierzątku" :)
Może wcześniej nie była taka niegrzeczna? ;)
Fajna scenka :) Roślinka sprawia wrażenie pochodzenia pozaziemskiego.

crises

#6 Post autor: crises »

Sam zapominam o swoich tematach, co dopiero Szanowni Czytelnicy..., ale dzięki za komentarze.

Scenka już dawno znajduje się w stan posegregowanym, spudełkowanym. Chyba pora zacząć montować silniki do MOcy, bo jak widzę formuła System w moim wykonaniu zaczyna się wyczerpywać. A jak pokaże coś "niby działającego", to przynajmniej będzie się z czego pośmiać ;-)

Awatar użytkownika
Kubrick
VIP
Posty: 2200
Rejestracja: 2006-05-19, 21:51
Lokalizacja: KrakóVW
brickshelf: Kubrick
Kontakt:

 

#7 Post autor: Kubrick »

crises pisze:A jak pokaże coś "niby działającego", to przynajmniej będzie się z czego pośmiać ;-)
Wibrujacy czerwony axle? ;>
Cieślu pisze:kup volvo nie bądź janusz
Cieślu pisze:Ty to byś Kubrick wszystko zwieśniaczył :>

ODPOWIEDZ