[MOC] Pługosolarka

Technic, Scale Modeling, Great Ball Contraption

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Hezar
Posty: 933
Rejestracja: 2016-08-29, 17:30
Lokalizacja: Oberschlesien

#16 Post autor: Hezar »

No, nareszcie znalazłem chwilę, żeby bliżej zapoznać się z tą "solniczką" ;^)
Muszę przyznać, że MOC wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Przede wszystkim brawo za pomysł - czegoś takiego w wersji Lego jeszcze nie widziałem.
Jak już wspomniano wcześniej, kabina jest zdecydowanie najsłabszym ogniwem ciężarówki. Wydaje się jakby za bardzo wysunięta do przodu no i faktycznie nie grzeszy urodą, choć oczywiście najgorzej też nie jest.
Do reszty pojazdu trudno się przyczepić, bo wszystko wydaje się być na miejscu.
Jeżeli chodzi o funkcje, to najgorzej wypada "rozsypywarka", której obroty są za niskie, najlepiej zaś pług i jego płynne działanie (kurcze powtarzam jak leci za Żbikiem).
Pojazd ładnie jeździ, jest i oświetlenie... naprawdę kawał solidnej roboty, Panie Fistach!

Pozdrawiam (:

Fistach

#17 Post autor: Fistach »

Faktycznie jak patrze na swiatla na filmie to rzeczywiscie migaja troche za wolno.

Wiem ze kabina jest slaba sam o tym pisalem niestety bialego nie mam jeszcze zbyt wiele a inny kolor by tu po prostu nie pasowal.

Dzieki wszystkim za opinie nawet tym ktorzy zapomnieli albo wyrazili je tylko na ircu ;)

Awatar użytkownika
Emilus
Adminus Emeritus
Posty: 1460
Rejestracja: 2007-08-26, 19:58
Lokalizacja: Polska
brickshelf: Emilus
Kontakt:

 

#18 Post autor: Emilus »

Ja nie zapomniałem... Tej wersji się trzymam.

A mnie się podoba wszystko, nawet kabina. Ją już masz, dawaj inne podwozie i na GPM.
"Szparą" się nie przejmuj, ważne że nie jest blacharą... (Smyku mówi tak o kabinach z liftów, że niby pogięte :P).
Ostatnio zmieniony 2010-02-18, 20:59 przez Emilus, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Bricksley
VIP
Posty: 2573
Rejestracja: 2005-03-29, 23:00
Lokalizacja: Stalowa Wola
brickshelf: KAROL4

 

#19 Post autor: Bricksley »

Od początku jak obserwowałem postępy najbardziej przypadł mi pług, a raczej żółta rama na której się trzyma i tego będę się trzymał. O drzwiach poprzednicy juz wspominaly więc będę cicho :D Do reszty nie ma co się przyczepić, pług ładnie i płynnie działa, więc czego chcieć więcej?
Pozdrawiam :)

ODPOWIEDZ