Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[MOC] Latający kawał...
Autor Wiadomość
crises
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-26, 15:09   [MOC] Latający kawał...

Takie coś sobie wystrugałem ostatnio. Parasteampunkowy kawał latającego czegoś. W zamyśle - latającej skały z kawałkami złomu. Nie pytajcie dlaczego. Just for fun.

Na Flickr dwa zdjęcia więcej.

Pozdrawiam,
crises

Fioletowy
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-26, 15:55   

Podoba mi się wykonanie, choć nie wiem co to jest :) Lubię takie klimaty, maszyny parowe czy fantastyka ala Juliusz Verne (tak, wiem, źle zapisałem nazwisko). Ponieważ moje najnowsze klocki mają już 11 latek, to dla mnie i kolory i niektóre klocki użyte przez Ciebie to nowość. Niby mała scenka, a pewnie dość dużo klocków zżarła - przed chwilą skończyłem 3-godzinną walkę z moimi klockami; Usiłowałem zbudować helikopter ratunkowy z Res-Q by był bawialny i przede wszystkim by pasował kolorystycznie do tej serii i... jako tako przypominał śmigłowiec :) Ale nie wiem czy publikować tego rupiecia... Bo ten Twój parasteampunkowy pojazd przy nim to piękność :D Jak dla mnie ta praca, mimo że nie wiadomo o co w niej chodzi, jest bardzo udana :)

Qworg 
Avadon

Wpisy: 627
Wysłany: 2010-05-26, 19:31   

Śliczny kawał zupełnie niepodobnego do czegokolwiek czegoś :)

lugomina 
V-miss Recenzji Krulowa Klocy

Wpisy: 733
Wysłany: 2010-05-29, 18:23   

Steampunkowy skalniak wyglada fantastycznie, bardzo lubie takie klimaty :)

Jedyne, co mi nie pasuje to ta podejrzanie nowoczesna, jednoreczna kamera filmujaca. Tutaj steampunk czyli 19-sty wiek, panowie widzowie nobliwi w garniakach, na drewnianych schodach klasyczny zegar, a tu nagle taki anachronizm :P Czy ten drugi widz trzyma swojego ajpoda? :P

crises
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-30, 21:15   

Fioletowy napisał/a:
Jak dla mnie ta praca, mimo że nie wiadomo o co w niej chodzi, jest bardzo udana :)

Heh, dzięki. Kolejna praca z cyklu: Co autor miał na myśli :-)
Qworg napisał/a:
kawał zupełnie niepodobnego do czegokolwiek czegoś

Bardzo trafny opis.
Jestem oryginalny, jestem oryginalny!
lugomina napisał/a:
Jedyne, co mi nie pasuje to ta podejrzanie nowoczesna, jednoreczna kamera filmujaca.

Uznajmy, że to jeden z szalonych wynalazków wyprzedzający swoje czasy. Masz jednak rację - powinienem zmontować skrzynkę na trójnogu.

Fistach
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-30, 22:18   

ja tez nie wiem o co chodzi. Pewnie o to ze autor nie ma - a powinien - miec PFyyyy.

fajne polaczenie kolorow. Jesli chodzi o kolory to lego robi dosc dobra robote. gdyby jeszcze niektore nie mialy 100 mln odcieni :)

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu