[MOC] Fryzjer

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
pit
VIP
Posty: 681
Rejestracja: 2006-03-16, 23:10
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: pepik

 

#16 Post autor: pit »

V1 pisze:Ale?
Słabo, że nie zrobiłeś kabli zasilających do suszarek :)
Ale... się czepiasz :) Bezprzewodowe są :)
maciejer pisze:Zielonowłosa trzyma klucz (narzędzie).
To miała być jakaś lokówka, czy cuś takiego. Nie znam się :)
maciejer pisze:Poza tym przydałaby się jakaś ściana z tyłu albo najlepiej cały narożnik. Chyba, że to taki "zakład otwarty".
Mogłoby to nieco odwracać uwagę, a miała być taka trochę rozbudowana miniaturka. Poza tym ten żółty fajnie wygląda :)
Pozdrawiam,
Piotrek

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2556
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#17 Post autor: V1 »

Bezprzewodowe są :)
Tak, a ja mam bezprzewodową szklankę do kawy :)

Brak ścian mi zupełnie nie przeszkadza.

Ostatnio jak próbuję zbudować dowolną miniaturkę, taką naprawdę, nie większą niż 8x8, to jak prawie skończę, stwierdzam, że przydałaby się ściana z jednej strony. A potem, że zrobię jednak cały narożnik. Szybko robi się z tego 10x10. Potem trzeba dołożyć więcej podłoża, bo ściany wychodzą za wysokie. Dalej myślę, że bez sufitu jest jakoś łyso. Dochodzi trzecia ściana, powierzchnia rośnie do 20x20, więc żeby ją zapełnić, dokładam następne rzeczy, podwyższam ściany, bo robi się klaustrofobicznie, i w ten sposób od pół roku zjadam ten ogon i nie mogę skończyć dwóch rzeczy, które miały być miniaturkami.
A przecież teraz szkoda to wszystko rozmontować i wrócić do pierwotnych wymiarów :)
Więc dobrze że tutaj nie ma ścian, w przeciwnym razie mogłoby w ogóle nie powstać.
\/1 ______________

Awatar użytkownika
Sorrow
Adminus Emeritus
Posty: 630
Rejestracja: 2010-05-08, 00:29
Lokalizacja: Z Uodzi
brickshelf: Sorrow

 

#18 Post autor: Sorrow »

Dobre:D Najbardziej podoba mi się czarnowłosa klientka wychylająca się na fotelu, żeby lepiej widzieć. No i oczywiście suszarki!

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2556
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#19 Post autor: V1 »

\/1 ______________

crises

#20 Post autor: crises »

Fajna jest ta szafka z gadżetami fryzjerskimi i lustrem. Fryzjerka z kluczem-"lupą" skojarzyła mi się ze szkolną pielęgniarką szukającą we włosach uczniów bujnego życia owadziego.

Zauważyłeś, że tors pani z czerwonymi włosami ma różowy dekolt, a pani ogólnie to żółta jest? Generalnie mi to nie przeszkadza, bo sam też takie ludziki robię :-)

Hełmy-suszarki oczywiście też świetne.

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#21 Post autor: lugomina »

Fantastyczna scenka obyczajowa! Miodzio!

Pit, jestes naszym polskim Mijasperem - takie ladne fotele, szufladki, lustro zbudowane z okna, no i oczywiscie genialny pomysl z suszarkami. Puenta swietna, zal mi tej pani!

Drobniusienkie pytanie: jak ta dama zauwazyla, ze ma afro klauna na glowie? Moim zdaniem pasowaloby polozyc przed jej nogami upuszczone przez nia lusterko z raczka, z Belvilla czy innej Scali (ewentualnie mozna zmontowac cos ze srubokreta i plaskiego, a okraglego klocka)
Te same okropne serie mialy tez banalne szczotki "do wlosów", których wlasciwie troche brakuje w tej scence.
A tajemnicze lokówki wygladaja jak srubokrety, a nie klucze francuskie :) Sciete wlosy sa u fryzjerów zmiatane szczotka z podlogi. Zawsze mozna tez wladowac wiecej szamponów, odzywek, butli z balsamami, farbami itd. Ale i tak kubek z pedzlem wystarczy za wyrazny symbol farbowania :)
Bardzo, bardzo fajna scena.
Ostatnio zmieniony 2010-06-22, 11:22 przez lugomina, łącznie zmieniany 1 raz.
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#22 Post autor: zgrredek »

lugomina pisze:jak ta dama zauwazyla, ze ma afro klauna na glowie?
Na ścianie (tej której nie ma) wisi ogromne lustro.

Awatar użytkownika
dmac
Adminus Emeritus
Posty: 2432
Rejestracja: 2004-06-17, 19:16
Lokalizacja: Szczecin
brickshelf: dmac

 

#23 Post autor: dmac »

V1 pisze:próbuję zbudować dowolną miniaturkę, taką naprawdę, nie większą niż 8x8, to jak prawie skończę, stwierdzam, że przydałaby się ściana z jednej strony. A potem, że zrobię jednak cały narożnik. Szybko robi się z tego 10x10. Potem trzeba dołożyć więcej podłoża, bo ściany wychodzą za wysokie. Dalej myślę, że bez sufitu jest jakoś łyso. Dochodzi trzecia ściana, powierzchnia rośnie do 20x20, więc żeby ją zapełnić, dokładam następne rzeczy, podwyższam ściany (...)
I tak powstało Krematorium ;) .

Pit, świetna scenka! Małe, a cieszy.
Pozdrawiam,
dmac

_________________
The absence of limitations is the enemy of art - Orson Welles

Awatar użytkownika
pit
VIP
Posty: 681
Rejestracja: 2006-03-16, 23:10
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: pepik

 

#24 Post autor: pit »

crises pisze:Zauważyłeś, że tors pani z czerwonymi włosami ma różowy dekolt, a pani ogólnie to żółta jest?
Właściwie to nie. Ale chyba bardzo się to nie gryzie :) Podkoszulek ma...
lugomina pisze:Pit, jestes naszym polskim Mijasperem
To jest dopiero komplement :)
lugomina pisze:Drobniusienkie pytanie: jak ta dama zauwazyla, ze ma afro klauna na glowie?
Wyszedłem z założenia, że w takim salonie pełno jest luster dookoła.

I jeszcze raz podziękował za tak dobry odbiór :)
Pozdrawiam,
Piotrek

ODPOWIEDZ