[MOC] Kraina Wiecznego Pecha

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
lolas

[MOC] Kraina Wiecznego Pecha

#1 Post autor: lolas »

Przepraszam, ze zanudzam, ale z czysto kronikarskiego obowiazku chcialbym zaprezentowac moja diorame "4 w 1":

Obrazek

Nieznudzonych zapraszam do GALERII

..

Awatar użytkownika
pitrek02
Posty: 880
Rejestracja: 2006-10-05, 19:27
Lokalizacja: Częstochowa/Wrocław
brickshelf: pitrek02

 

#2 Post autor: pitrek02 »

O kurcze. :D
Nie wiedziałem, że Twoje scenki są kompatybilne ze sobą!
Prezentują się rewelacyjnie!

Fioletowy

#3 Post autor: Fioletowy »

To jest GENIALNE!!! Cztery prace trzymające równy, b. wysoki poziom. Teraz widzę, że krzywa wieża najmniej mi się podoba, ale i tak zasługuje na 8/10. Natomiast pozostałe genialne trzy scenki 10/10 bez dwóch zdań... Brawo, brawo, jeszcze raz brawo!!!

Awatar użytkownika
Qworg
Posty: 627
Rejestracja: 2008-03-20, 09:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

#4 Post autor: Qworg »

lolas pisze:Przepraszam, ze zanudzam
Nie zanudzasz.
Widziałem to na żywo i muszę przyznać że zrobiło to na mnie ogromne wrażenie.
Ostatnio zmieniony 2010-07-13, 16:43 przez Qworg, łącznie zmieniany 1 raz.
[you] nakarm DZIECIAKA klikając w brzuch pajaca.

crises

#5 Post autor: crises »

Bardzo lubię dioramy składane z kilku, mogących samodzielnie istnieć elementów. Każda z części składowych trzyma tutaj wysoki, równy poziom. Najbardziej podoba mi się ta ze zdradliwą skałą. Patrząc na całość mam wrażenie lekkiego przeładowania detalami, ale domyślam się, że na żywo prezentuje się to o jeszcze lepiej i czytelniej.

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#6 Post autor: zgrredek »

Spędziłem przy tej gablocie sporo czasu. Sam ciesząc oczy lub jako przewodnik oprowadzając znajomych.

I pomyśleć, że wg projektu Pana Plastyka gablota z "Krainą..." miała stać pod ścianą.

Awatar użytkownika
Kleymen
Posty: 77
Rejestracja: 2010-04-07, 20:18
Lokalizacja: Wrocław/ Kościan
brickshelf: Kleymen

 

#7 Post autor: Kleymen »

Na żywo prezentuje się zdecydowanie lepiej. Tak czy inaczej, efekt końcowy jest świetny, ale teraz co... Następna modułowa praca? Czekamy :)

Hezar
Posty: 933
Rejestracja: 2016-08-29, 17:30
Lokalizacja: Oberschlesien

#8 Post autor: Hezar »

[kręci głową z niedowierzaniem] Matko jedyna... każda z czterech części tej dioramy prezentowana jako samodzielny MOC robiła niesamowite wręcz wrażenie, jednakże ich fuzja to już jakieś absolutne szaleństwo! [/kręci głową z niedowierzaniem]

Awatar użytkownika
Flymbex
Posty: 176
Rejestracja: 2009-09-26, 18:30
Lokalizacja: Śląsk / Ornontowice

#9 Post autor: Flymbex »

Teraz dopiero znalazłem trochę czasu by zarknąć na galerię. Po kilku chwilach muszę rzec: Lolas - jesteś wielki! Gratulacje!
Wracam do zdjęć i będę się w nie gapił i gapił.
Ostatnio zmieniony 2010-07-16, 06:44 przez Flymbex, łącznie zmieniany 1 raz.

Fioletowy

#10 Post autor: Fioletowy »

Ech... Oglądam tego MOCa i oglądam, i nadal nie mogę się zdecydować która część jest naj. Ale jak zobaczyłem tryskającą wodę obok młyna, to śmiem stwierdzić, że chyba zameczek z młynem... A może jednak przylądek z genialną chatką...? Albo chatka z przewróconym drzewem, gdzie klimat jest niesamowity...? NIE WIEM!!!
Czy świnki są nielegowe?

ambon

#11 Post autor: ambon »

Coś świetnego, imponujące. Zwłaszcza robią na mnie wrażenie skały. Choć chatka na wodzie lepiej wyglądała moim zdaniem brązowa ale i tak wygląda dobrze. Nic tylko pozazdrościć

Awatar użytkownika
trubal
Posty: 299
Rejestracja: 2007-06-13, 14:50
Lokalizacja: Gdynia
brickshelf: trubal
Kontakt:

 

#12 Post autor: trubal »

Fakt, że wygląda genialnie :)
Ale muszę sie jednak do tej wody trochę przyczepić, jest dla mnie za spokojna... mógłbyś np co jakiś czas dodać plate 2x1 trans-blue, wtedy trochę naturalniej by wyglądała, ale poza tym jest świetnie!
"I got a bad feeling about this..."

Mój sklep BL:
www.brickbox.prv.pl

Awatar użytkownika
Sorrow
Adminus Emeritus
Posty: 630
Rejestracja: 2010-05-08, 00:29
Lokalizacja: Z Uodzi
brickshelf: Sorrow

 

#13 Post autor: Sorrow »

Normalnie płaska woda wydaje mi się nudna, ale tu idealnie pasuje, bo nie odciąga uwagi od tego, co dzieje się w Krainie. Na lądzie katastrofa za katastrofą, a przewrotna Matka Natura ma to gdzieś i nawet jednej falki nie wyprodukuje.

Przepiękna diorama, ale oglądać wolę ją oglądać na zdjęciach - na żywo oczy biegają mi na wszystkie strony, tyle się tam dzieje. A zdjęcia, zwłaszcza tak dobre, mogę kontemplować.
Niezdarny drwal rządzi!:]

ODPOWIEDZ