[MOC] Tajemnicze schody

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Miguel
Posty: 211
Rejestracja: 2010-06-17, 20:19
Lokalizacja: Sosnowiec

#16 Post autor: Miguel »

Po prostu kozak maślak... Śmiechu co niemiara :D a jakby tak rycerza na kolanach ustawić przed damą, bokiem do schodów, co by go ta spadająca kula zaskoczyła znienacka?? Wtedy też wystąpiłby ten niejaki znienacek, chyba że koszty realizacji były już i tak wysokie i chodziło o zmniejszenie liczby występujących (a co za tym idzie łaknących kasy) postaci, to lepiej nie.
:D
Ostatnio zmieniony 2010-08-03, 10:13 przez Miguel, łącznie zmieniany 1 raz.

djtermoz
Posty: 176
Rejestracja: 2007-10-26, 02:33
Lokalizacja: Boston

#17 Post autor: djtermoz »

Duuuuży błąd!

Zrobiłem duży błąd bo najpierw przeczytałem wszystkie komentarze a później obejrzałem filmik. I nic. Żadnego uśmiechu. Zrobiliście mi taki apetyt, że się spodziewałem jakiejś zabawnej animacji. A to tylko krótki film z kulką w roli głównej. Zabawny. Tyle, że apetyt miałem na coś lepszego.

Awatar użytkownika
michallus
Posty: 141
Rejestracja: 2010-08-03, 21:46
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: michallus
Kontakt:

 

#18 Post autor: michallus »

Niesamowicie podoba mi sie użycie perspektywy w zwązku z wieżą :)
Nie lubią słowa singiel, uważają je za zbyt wyszukane jak na ich miarę. Wolą swojskie kawaler. Kawalerowie do wzięcia.

crises

#19 Post autor: crises »

Miguel pisze:Wtedy też wystąpiłby ten niejaki znienacek, chyba że koszty realizacji były już i tak wysokie i chodziło o zmniejszenie liczby występujących (a co za tym idzie łaknących kasy) postaci, to lepiej nie.
Honorarium Znienacka przekraczało budżet filmu, więc z niego zrezygnowano.

Nasz mężny rycerz mógłby klęczeć przed damą z naręczem kwiatów, prosząc o względy, a nadopiekuńczy tatuś lub zazdrosny narzeczony, puszczać kulę na absztyfikantów. Pomysł na drugi film jak znalazł :]
A to tylko krótki film z kulką w roli głównej. Zabawny. Tyle, że apetyt miałem na coś lepszego.
No tak to jest jak się ma za duże oczekiwania. Trzeba było zacząć wątek od pierwszego posta, wtedy nie byłoby rozczarowania.
michallus pisze:Niesamowicie podoba mi sie użycie perspektywy w zwązku z wieżą :)
Jak wiadomo punkt widzenia zależy od punktu leżenia ;) Nie bardzo wiem niestety, co rozumiesz poprzez "użycie perspektywy".

Awatar użytkownika
Sprinter
Posty: 99
Rejestracja: 2010-08-03, 21:45
Lokalizacja: Podkarpacie
brickshelf: VWBeetle1626
Kontakt:

 

#20 Post autor: Sprinter »

Hahahaha, to jest genialne, uśmiałem się ;) Praca bardzo ciekawa i niekonwencjonalna. Film ma muzyczkę wpadającą w ucho.


"Gościnnie wystąpiła Ręka" - to jest najlepsze :D.
Ostatnio zmieniony 2010-08-04, 17:38 przez Sprinter, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Deckard Cain
Posty: 380
Rejestracja: 2010-06-17, 20:16
Lokalizacja: Krosno
brickshelf: DeckardCain

 

#21 Post autor: Deckard Cain »

Superanckie, choć myślałem na początku że będzie to filmik klatkowy a tu niespodzianka, ale i tak uśmiałem się do łez. To się nazywa budować napięcie.

Oskar dla kuli, tylko szkoda rycerza.

ODPOWIEDZ