[MOC] Złote wieże

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
crises

[MOC] Złote wieże

#1 Post autor: crises »

I znów jak to u mnie bywa, impulsem do budowy była podstawka, którą maciejer wypatrzył swego czasu na Bricklinku. Pomysł na umieszczenie zamku na grzbiecie smoka chodził mi już po głowie od jakiegoś czasu, więc 3 dni budowy i powstały "Złote wieże".

Obrazek

Smok miał przypominać żywego zwierzaka, a jednocześnie być "kawałkiem skały". Trochę się nagłówkowałem, ale jakoś wyszło. Najbardziej lubię ogon.

Pozdrawiam,
crises

kris kelvin

#2 Post autor: kris kelvin »

Nie no to jest rewelacja po prostu crises.
Szalenie mi się podoba.

He he he jak tylko wszedłem na flickra i popatrzyłem na komcie i "favy" to sobie od razu pomyślałem - BB :D
Ostatnio zmieniony 2010-08-19, 07:28 przez kris kelvin, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#3 Post autor: KUKUS »

Muszę przyznać, iż jestem pod wrażeniem- niełatwo jest umieścić tyle detali na tak niewielkiej powierzchni... a Złote Wieże- pierwsza klasa ;)

Awatar użytkownika
Cevillus
Posty: 553
Rejestracja: 2010-04-29, 21:14
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: greenboy55

 

#4 Post autor: Cevillus »

Rewelacyjna mini budowla. Smok wygląda jakby był faktycznie żywy ;)

Kaczor

#5 Post autor: Kaczor »

Pyszne! Uwielbiam mikro zamki :)

Awatar użytkownika
Sorrow
Adminus Emeritus
Posty: 630
Rejestracja: 2010-05-08, 00:29
Lokalizacja: Z Uodzi
brickshelf: Sorrow

 

#6 Post autor: Sorrow »

:D Genialne! Najfajniejsze jest to, że chociaż scenka jest z pozoru statyczna, to mi wydaje się dynamiczna. Może to sprawka mojej komiksowej wyobraźni. Smok wygląda na przyczajonego (chyba musiałby mieć klapnięty ogon i oklapłą głowę, żebym uznała go za spokojne, senne stworzenie) i już widzę, jak zaczyna się nudzić, jak się podnosi... i z zamku zostaje góra cegieł:D

polaquita

#7 Post autor: polaquita »

Dawno, dawno temu, za siedmioma górami, za siedmioma morzami był sobie zamek na smoczej skale... ;) Rewelacyjny pomysł. Super miniaturka, mógłbyś kontynuować historię, a zdjęcia wykorzystać jako graficzne opracowanie jakiejś bajki dla dzieci. :)

Awatar użytkownika
Miguel
Posty: 211
Rejestracja: 2010-06-17, 20:19
Lokalizacja: Sosnowiec

#8 Post autor: Miguel »

Piękny szczyt miniaturyzacji :)) jestem pod niesamowitym wrażeniem. Smok też bardzo ładnie wygląda i jest dopełnieniem tego wszystkiego.
Mężczyzna nigdy nie dorasta. Tylko zabawki są coraz większe i droższe.

Awatar użytkownika
Aragorn
Posty: 48
Rejestracja: 2010-06-17, 20:18
Lokalizacja: Śląsk

#9 Post autor: Aragorn »

Praca świetna, powalająca ilość detali.
Mogłeś poczekać z publikacją do września, miałbyś w kieszeni wygraną w Mini Castle Contest ;)

Nexus 7

#10 Post autor: Nexus 7 »

Swietne, i pomysl i wykonanie. Zamek to zamek, sporo w tej skali zbudowano, ale polaczenie ze smokiem i cala kompozycja to wlasnie mistrzostwo. Co oczywiscie nie znaczy, ze zamek nie jest na najwyszym poziomie.
Sorrow slusznie zauwazyla, ze calosc wydaje sie dynamiczna, choc zupelnie nie powinna na pierwszy rzut oka.
Skad pomysl na takie tlo? Biale nie byloby leszpe?

rasch22

#11 Post autor: rasch22 »

smok faktycznie sprawia wrażenie takiego który może w każdej chwili ruszyć, wydaje mi się tak jak wspomniała koleżanka że to zasługa ogona i głowy ale może także koloru , z drugiej strony jeśli nie zielony to jaki smok?? W Dbg pewnie zlewał by się z otoczeniem i praca nie była by czytelna, czarny z bordowym dodały by tylko grozy tak więc pomysłu na to za bardzo nie mam ;)

Co do mikro zamku to takie konstrukcje zawsze mi się podobają, bardzo często są w nich ciekawe patenty które później lądują jako ozdoby zamków w skali minifig

lolas

#12 Post autor: lolas »

Najssss
Male jest piekne :)

P.S.
Smok ma mine, jakby dopadlo go zatwardzenie :-))

Awatar użytkownika
Qworg
Posty: 627
Rejestracja: 2008-03-20, 09:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

#13 Post autor: Qworg »

lolas pisze:Smok ma mine, jakby dopadlo go zatwardzenie :-))
Raczej jakby mu zamek na plechy położyli :)
Świetne.
[you] nakarm DZIECIAKA klikając w brzuch pajaca.

Awatar użytkownika
Scrat
Posty: 543
Rejestracja: 2008-06-24, 01:31
Lokalizacja: Lubań
brickshelf: scratel

 

#14 Post autor: Scrat »

lolas pisze:Smok ma mine, jakby dopadlo go zatwardzenie :-))
Też byś miał taką minę jakbyś miał na plecach zamek ;)

Dla mnie rewelacja. Jedynie zwieńczenie dużej wieży bym zmienił na "złote", do kompletu.

Awatar użytkownika
Sprinter
Posty: 99
Rejestracja: 2010-08-03, 21:45
Lokalizacja: Podkarpacie
brickshelf: VWBeetle1626
Kontakt:

 

#15 Post autor: Sprinter »

Qworg pisze:lolas napisał/a:
Smok ma mine, jakby dopadlo go zatwardzenie :-))

Raczej jakby mu zamek na plechy położyli :)
Bóle kręgosłupa :)

Paraca genialna, smok bardzo ładny tak samo jak zameczek. Niesamowita ilość detali, realistyczne skałki, cóż mogę jeszcze powiedzieć?
Więcej takich prac chcemy! :)
Ostatnio zmieniony 2010-08-19, 12:45 przez Sprinter, łącznie zmieniany 3 razy.

ODPOWIEDZ