[MOC] ST40s / NEWAG 311Da

Trains, Monorail

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Scrat
Posty: 543
Rejestracja: 2008-06-24, 01:31
Lokalizacja: Lubań
brickshelf: scratel

 

#31 Post autor: Scrat »

kris kelvin pisze:Wygląda jak Megatron jakiś tak z pyska.
Jeden z jej przydomków to Transformer. Jak widać nieprzypadkowo ;)
V1 pisze:Cześć Scrat.
Wszystkie Twoje uwagi poza punktami 3 (chyba, że dorwę z 2 cm tr-clearowego wężyka pneumatycznego) i 4 (im mniej rzeczy dotyka tych kafelków, tym lepiej :) ) zostaną wprowadzone. Problem może być z 1. z racji, że będę musiał rozbabrać ramę...

Dostałem fajnego linka od Macieja D., poprawioną lokomotywę pokażę pewnie razem z wagonikami :)

rh

#32 Post autor: rh »

Scrat pisze:(chyba, że dorwę z 2 cm tr-clearowego wężyka pneumatycznego)
Oficjalnie pozwalam Ci ciachnąć tego z exo ;)

Awatar użytkownika
Pietruch
Posty: 1379
Rejestracja: 2004-12-25, 17:06
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Pietruch-15

 

#33 Post autor: Pietruch »

Obserwowałem od pierwszego klocka jak powstaje Niebieska Strzała, już na samym początku zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Kiedy zacząłeś budować Maleństwo, dokładnie odliczałem dni do premiery, żebyś mógł zabrać się za coś większego i o to w końcu doczekałem się. :) Standardowo same ochy i achy, ale nie będę wymieniał przymiotników bo to nudne. ;) Skupię się na konkretach, a konkretnie na rzeczach które najbardziej mi się podobają, mianowicie: światła odwzorowane za pomocą serków - pomysł genialny, a rezultat jeszcze lepszy, kabina to samo, drabinki i cała reszta po prostu wyszła cudownie.
Zresztą Wojciechu, Ty wszystko wiesz, bo na bieżąco pisaliśmy.

Wybrałeś sobie jedną z fikuśnych lokomotyw do budowy, same skosy, zaokrąglenia, ale co to dla Ciebie. ;) Poradziłeś sobie i za to należą się największe brawa.
Bo już samo zdjęcie oryginału powinno odstraszać, ale nie, nie naszego pogromcę rzeczy niemożliwych.

Długi ten sprzęg, ale jak rozumie on jest przystosowany pod te nieszczęsne łuki Lego?

To chyba tyle, a nie, jeszcze jedno, chcę zobaczyć jak jeździ. ;) Proszę o ładny filmik!
Pozdrawiam,
Maciej

Awatar użytkownika
Scrat
Posty: 543
Rejestracja: 2008-06-24, 01:31
Lokalizacja: Lubań
brickshelf: scratel

 

#34 Post autor: Scrat »

Pietruch pisze:nie naszego pogromcę rzeczy niemożliwych.
Bez przesady. Na ten tytuł na 00453005_0000002u zasługują wg mnie 3 osoby. Mi bardzo daleko do ich budowli.
Pietruch pisze:Długi ten sprzęg, ale jak rozumie on jest przystosowany pod te nieszczęsne łuki Lego?
Oczywiście, inaczej bym nie kończył budowy tego dziadostwa. Co to za lokomotywa która nie jeździ? ;) Filmik będzie jak dorobię wagony.

Donoszę z pola bitwy, że karwikowe punkty nr 1,2 i 6 zostały zrealizowane. Punkt nr 2 połowicznie, bo brakuje mi jednego skosu... Dzisiaj w nocy planuję zrobić część punktu nr 5.

Edytka oznajmia, że są zdjęcia poprawionej wersji mojego Robogagarina.

Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

brickshelf
flickr

Awatar użytkownika
Tomek
Posty: 64
Rejestracja: 2005-10-16, 17:19
Lokalizacja: Opole
brickshelf: tomke92

 

#35 Post autor: Tomek »

A zgarniacze? Rozumiem, że ostoi nie da rady pogrubić :-)?

Awatar użytkownika
Scrat
Posty: 543
Rejestracja: 2008-06-24, 01:31
Lokalizacja: Lubań
brickshelf: scratel

 

#36 Post autor: Scrat »

Tomek pisze:A zgarniacze? Rozumiem, że ostoi nie da rady pogrubić :-)?
Zgarniacze już, w bólach, powstały. Ostoi nie ruszę :)

ODPOWIEDZ