Makieta w klimatach oddechu histori

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
rasch22

Makieta w klimatach oddechu histori

#1 Post autor: rasch22 »

Do czasu wystawy w Gdańsku jeszcze daleko, ale jeśli mieli byśmy coś budować w klimatach castle to czas by było zacząć o tym myśleć. Czyli określić wielkość, ilość chętnych, możliwości i temat przewodni. Jak na razie to jedynie projekt bitwy pancernej się rusza w jakimś kierunku a z resztą nadal nic nie wiadomo, więc jeśli coś miało by powstać to czas dyskusję i plany zacząć
Ostatnio zmieniony 2010-10-23, 12:53 przez rasch22, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2555
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#2 Post autor: V1 »

A będziemy budowali miasteczko (cośtam-Zdrój) na wystawę w Gdańsku? Coś cicho na ten temat.
Ja do wakacji zapewne będę miał odcinek ulicy z obustronną zabudową, o wymiarach 4x6 płyt.
\/1 ______________

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#3 Post autor: zgrredek »

V1 pisze:A będziemy budowali miasteczko (cośtam-Zdrój) na wystawę w Gdańsku? Coś cicho na ten temat.
Myślę, że musi powstać coś gdzie będzie mogła jeździć kolejka. Ale to pewnie powstanie o tym jakiś osobny temat.

A to coś w klimatach castle to chyba miało być hanzeatyckie miasteczko.
Widzę to jako nabrzeże portowe z kilkoma zacumowanymi jednostkami i ciągiem kamieniczek. Całość przeznaczona do stania przy ścianie raczej.

Mrutek

#4 Post autor: Mrutek »

Nic nie stoi na przeszkodzie aby powstało jedno i drugie, ale na mniejszej powierzchni niż w Warszawie.

Awatar użytkownika
Grzesiek
VIP
Posty: 161
Rejestracja: 2010-07-14, 19:11
Lokalizacja: tychy
brickshelf: grzesioo

 

:)

#5 Post autor: Grzesiek »

Zawsze miasteczko może być z budowane w kształcie litery L w jakimś rogu... :)

Awatar użytkownika
trubal
Posty: 299
Rejestracja: 2007-06-13, 14:50
Lokalizacja: Gdynia
brickshelf: trubal
Kontakt:

 

#6 Post autor: trubal »

W sumie dobry pomysł :)Można by to jakoś zaokrąglić nawet jakbyśmy się postarali, choć z drugiej strony nie wiem czy to by miało sens
"I got a bad feeling about this..."

Mój sklep BL:
www.brickbox.prv.pl

Awatar użytkownika
Grzesiek
VIP
Posty: 161
Rejestracja: 2010-07-14, 19:11
Lokalizacja: tychy
brickshelf: grzesioo

 

:)

#7 Post autor: Grzesiek »

Zawsze można zrobić miasteczko górskie ,w rogu zrobić jakąś górę i ,tam umieścić jakieś uzdrowisko albo nazwę "Klocki Zdrój'',w końcu mamy dużo szarych klocków...
Ostatnio zmieniony 2010-10-26, 12:00 przez Grzesiek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#8 Post autor: zgrredek »

Grzesiek pisze:Zawsze można zrobić miasteczko górskie ,w rogu zrobić jakąś górę i ,tam umieścić jakieś uzdrowisko albo nazwę "Klocki Zdrój'',w końcu mamy dużo szarych klocków...
Też o tym myślałem i nawet jak uporządkuję klocki po wystawie to zrobię szkic w skali 1:8. Ze zbudowaniem góry jest tylko jeden problem; trzeba ją zbudować na miejscu, czyli trzeba by z tydzień wcześniej przyjechać.

Awatar użytkownika
m4rc1n
Posty: 369
Rejestracja: 2009-09-17, 15:28
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
brickshelf: m4rc1n

 

#9 Post autor: m4rc1n »

zgrredek, a nie dałoby sie zbudować tej góry w kilku segmentach? Zrobiło by się na przykład cztery segmenty i na miejscu by się połączyło w całość. Oczywiście, ktoś by się musiał podjąć budowy tej góry u siebie w domu.
MOCs: 4
WIP: who cares?

kris kelvin

#10 Post autor: kris kelvin »

No i żeby ta góra nie wyglądała paskudnie to trzeba by było zdobyć jakieś kilka tysięcy skosów, serków i drobniejszych klocków jasnoszarych.

Awatar użytkownika
misiek
Posty: 421
Rejestracja: 2008-05-04, 00:35
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk
brickshelf: misiek3000

 

#11 Post autor: misiek »

zgrredek pisze:Ze zbudowaniem góry jest tylko jeden problem; trzeba ją zbudować na miejscu, czyli trzeba by z tydzień wcześniej przyjechać.
zgrredku pamiętaj że w Trójmieście LUGPol też ma prężną i gotową do budowania ekipę :) pozostaje tylko przekazanie elementów :)
FREE HUGS :D

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#12 Post autor: zgrredek »

misiek pisze:zgrredku pamiętaj że w Trójmieście LUGPol też ma prężną i gotową do budowania ekipę :) pozostaje tylko przekazanie elementów :)
Na tę deklarację czekałem.

ODPOWIEDZ